Dermatolog Frýdek-Místek

• Dermatolog, Chirurg, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!! Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• „Skvělá odbornice, po zkušenostech s jinými kožními lékaři již jiného lékaře než doktorku Vaculovou nechci. Opravdu výjimečný odborník s vynikající pověstí. Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pokud někdo potřebuje oběhnout celou nemocnici a obržet výsledky deseti laboratorních testů, aby byl spokojený, budiž. Na můj problém paní doktorka koukla, vysvětlila co bude dělat a následně problém vyřešila. Zkušený praktik, totální spokojenost. Více

Českobratrská 63/1455, Ostrava Mapa

Gynderma s.r.o., gynekologie, kožní

• „Velmi milá, ochotná a empatická paní doktorka. Vždy skvěle poradí a bez problému vyhoví pacientovi. Můžu je doporučit. Více

Prostorná 10/958, Ostrava Mapa

MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

• „K paní doktorce jsem přišla loni v říjnu s akné, super přístup, pomohla mi. I co se týče znamének, nechávala jsem se kontrolovat, bylo mi doporučeno odstranění, a vše mi bylo vysvětleno. Paní doktorka má super přístup. Více

Vratimovská - PK, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• Dermatolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla Více

Masarykovy sady 28, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Musím moc pochválit paní sestřičku i pana doktora. Oba byli moc příjemní, vše mi vysvětlili a pomohli. I když měli plnou čekárnu, byla jsem rychle na řadě. Můžu jen doporučit! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a "lidská" paní. Vyslechne a dobře poradí, je vidět, že paní doktorka se vzdělává a ví novinky v léčbě. Má velký rozsah a vše podrobně vysvětlí. Člověk se u ní cítí velice dobře a ví, že se obrátil na správného doktora. Také má velmi milou a vtipnou sestřičku. Vřele tuto ordinaci doporučuji všem, budete se cítit velmi dobře.Jde vidět, že je jejich práce také koničkem. Více

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• Dermatolog, Chirurg, Gynekol… og, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Pediatr Více

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem... Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dobrý den,také bych chtěla přidat hodnocení na Mudr.Hatoně....udělal na mě velmi dobrý dojem svým přístupem k pacientovi. Jsem opravdu ráda ,že chodím k tak výbornému lékaři . Mám zdravotní problémy které vyžadují dlouhodobou léčbu....I sestra je hodná a příjemná. Mohu doporučit !!!!!! Více

ul. Lumírova 2, Ostrava Mapa

ALFA dermatologie

• Dermatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dentální hygienistka, hygienista, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa