Dermatolog Havířov

• Dermatolog, Chirurg, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!! Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pokud někdo potřebuje oběhnout celou nemocnici a obržet výsledky deseti laboratorních testů, aby byl spokojený, budiž. Na můj problém paní doktorka koukla, vysvětlila co bude dělat a následně problém vyřešila. Zkušený praktik, totální spokojenost. Více

Českobratrská 63/1455, Ostrava Mapa

Gynderma s.r.o., gynekologie, kožní

• „Velmi milá, ochotná a empatická paní doktorka. Vždy skvěle poradí a bez problému vyhoví pacientovi. Můžu je doporučit. Více

Prostorná 10/958, Ostrava Mapa

MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

• „Je to velmi milá a hodná lékařka.Pomohla mi od akné během 2 týdnů.....Předchozí lékařka bohužel ne.Takže mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař kožní

• „K paní doktorce jsem přišla loni v říjnu s akné, super přístup, pomohla mi. I co se týče znamének, nechávala jsem se kontrolovat, bylo mi doporučeno odstranění, a vše mi bylo vysvětleno. Paní doktorka má super přístup. Více

Vratimovská - PK, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• Dermatolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla Více

Masarykovy sady 28, Český Těšín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Má skvělý přístup k pacientům,je velmi ochotná, takže vřele doporučuji.

Poštovní 415, Třinec Mapa

Odborný lékař kožní

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a "lidská" paní. Vyslechne a dobře poradí, je vidět, že paní doktorka se vzdělává a ví novinky v léčbě. Má velký rozsah a vše podrobně vysvětlí. Člověk se u ní cítí velice dobře a ví, že se obrátil na správného doktora. Také má velmi milou a vtipnou sestřičku. Vřele tuto ordinaci doporučuji všem, budete se cítit velmi dobře.Jde vidět, že je jejich práce také koničkem. Více

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• Dermatolog, Chirurg, Gynekol… og, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Pediatr Více

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Dobrý den,také bych chtěla přidat hodnocení na Mudr.Hatoně....udělal na mě velmi dobrý dojem svým přístupem k pacientovi. Jsem opravdu ráda ,že chodím k tak výbornému lékaři . Mám zdravotní problémy které vyžadují dlouhodobou léčbu....I sestra je hodná a příjemná. Mohu doporučit !!!!!! Více

ul. Lumírova 2, Ostrava Mapa

ALFA dermatologie

• „S paní doktorkou jsem maximálně spokojena, nejenom já ale i ti, kterým jsem ji doporučila. Začala jsem k ní chodit kvůli akné. Léky které předepsala zabraly brzo a dodnes se mi to nevrátilo. Paní doktorka je milá, ochotná, doktorka jak má být :) Více

Nám. Svobody 527, Třinec Mapa

Odborný lékař kožní

• Dermatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dentální hygienistka, hygienista, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu... Více

A. Jiráska 1519/2, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je skvělá. Odborník,milá,vstřícná,příjemná.Vždy mi pomohla,zajíma se o pacienta celkově, Umí poradit,povzbudit,mile promluvit.Orientuje se i v jiných oborech ,než je její kožní,což jsem ocenil až dodatečn a tímto Vám nyní děkuji. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.