Dermatolog Ostrava

• Dermatolog, Chirurg, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• „Paní doktorka velice příjemná!! Dcera měla ze zákroku strach, ale během pár sekund se vše změnilo. Velice profesionální a bezbolestný zákrok. Všem doporučuji!!! Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• „Mnohokrát děkuji paní Hoffmannově, moc mi pomohla s akne. Byla jsem před tím u nějaké dermatoložky v opavske nemocnice a to byla hruuuuza - nic neporadila, jen dala nejake letáky. Paní Hoffmannova mi dala nekolik doporuceni a poslala na Fotonyx do nemocnici. a zabralo to! dermatolog z nemocnice asi nevěděla o přístroji, který je umístěn par metru od jeji ordinaci. Více

Ostrožná 27/244, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská Více

u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pokud někdo potřebuje oběhnout celou nemocnici a obržet výsledky deseti laboratorních testů, aby byl spokojený, budiž. Na můj problém paní doktorka koukla, vysvětlila co bude dělat a následně problém vyřešila. Zkušený praktik, totální spokojenost. Více

Českobratrská 63/1455, Ostrava Mapa

Gynderma s.r.o., gynekologie, kožní

• „Velmi milá, ochotná a empatická paní doktorka. Vždy skvěle poradí a bez problému vyhoví pacientovi. Můžu je doporučit. Více

Prostorná 10/958, Ostrava Mapa

MUDr. Eva Mlynářová s.r.o., odborný kožní lékař

• „Je to velmi milá a hodná lékařka.Pomohla mi od akné během 2 týdnů.....Předchozí lékařka bohužel ne.Takže mohu jen doporučit. Více

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Odborný lékař kožní

• „Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým. Více

Ostravská 79/31, Hlučín Mapa

• „K paní doktorce jsem přišla loni v říjnu s akné, super přístup, pomohla mi. I co se týče znamének, nechávala jsem se kontrolovat, bylo mi doporučeno odstranění, a vše mi bylo vysvětleno. Paní doktorka má super přístup. Více

Vratimovská - PK, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Příjemná paní doktorka,vstřícná,ikdyž jsem nebyl objednán,přesto mi provedla zákrok na počkání.Vřele doporučuji

Vydmuchov 399/, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• Dermatolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Musím moc pochválit paní sestřičku i pana doktora. Oba byli moc příjemní, vše mi vysvětlili a pomohli. I když měli plnou čekárnu, byla jsem rychle na řadě. Můžu jen doporučit! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pana doktora Dratvu mohu opravdu doporučit, pokud hledáte výborného kožního lékaře a také charismatického člověka se smyslem pro humor, s velmi lidským a upřímným přístupem k pacientovi. Vždy k němu ráda chodím, poněvadž vždy pomůže a ještě zvedne náladu, což se běžně u lékařů nestává. Ordinační hodiny jsou super, vzhledem k tomu, že chodíme do práce a je pro nás složitější přijít dopoledne. Pan doktor Dratva je opravdu doktor s velkým D, mám zkušenosti i s jinými lékaři v Opavě, nevyjímaje Slezskou nemocnici a je to proti MUDr. Dratvovi opravdu slabá konkurence. Více

Rolnická 24, Opava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé. Je to velmi milá a "lidská" paní. Vyslechne a dobře poradí, je vidět, že paní doktorka se vzdělává a ví novinky v léčbě. Má velký rozsah a vše podrobně vysvětlí. Člověk se u ní cítí velice dobře a ví, že se obrátil na správného doktora. Také má velmi milou a vtipnou sestřičku. Vřele tuto ordinaci doporučuji všem, budete se cítit velmi dobře.Jde vidět, že je jejich práce také koničkem. Více

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• Dermatolog, Chirurg, Gynekol… og, Oční lékař, Onkolog, Plastický chirurg, Pediatr Více

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Mudr.Pavlas je lékař,který má velmi dobrou pověst-a všem bychom přáli mít tak skvělého lékaře...získal si naši důvěru-svým chováním-a profesionálním přístupem... Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dobrý den,také bych chtěla přidat hodnocení na Mudr.Hatoně....udělal na mě velmi dobrý dojem svým přístupem k pacientovi. Jsem opravdu ráda ,že chodím k tak výbornému lékaři . Mám zdravotní problémy které vyžadují dlouhodobou léčbu....I sestra je hodná a příjemná. Mohu doporučit !!!!!! Více

ul. Lumírova 2, Ostrava Mapa

ALFA dermatologie

• Dermatolog, Alergolog, Chiru… rg, Dentální hygienistka, hygienista, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.