Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Hana Feriancová
Ordinace

Ostravská 79/31, Hlučín

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Š

    Mnohokrát děkuji paní doktorce za úspěšnou léčbu.Je to lékařka na svém místě - je milá, vstřícná, vše vysvětlí. Mohla by jít příkladem ostatním lékařům jak po odborné stránce tak chápavým a milým přístupem k pacientům. Chválím i její sestřičku.

     • Ordinace Jiný  • 

  • S takovým přístupem jako u paní doktorky jsem se už dlouho nesetkala. Při každé návštěvě sedí u počítače a všechnu práci za ní dělá sestřička. Když ji sestřička zavolá, ať se přijde podívat, tváří se velmi znechuceně. Už půl roku chodím k paní doktorce s bradavicí na noze. Ani po půl roce se to nezlepšilo. Při každé návštěvě slýchávám, že bradavici odstraníme příště, protože nemám odvoz, je málo namazaná, není namazaná a přitom mi u minulé návštěvy bylo řečeno, že nic mazat nemám. Když jsem se u poslední návštěvy zatvářila otráveně, že se zase nebude nic dít, paní doktorka mě osočila, že je to můj problém, že je to v takovém stavu, i když chodím pravidelně každý měsíc na kontroly. Podle mého názoru, by za půl roku měla být vidět nějaká změna.

     •  • 

  • Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým.

     •  • 

  • Skvělá paní doktorka, je to opravdu odborník ve svém oboru a vždy člověka dokáže pochopit a snaží se mu pomoct. Ochotná, usměvavá a paní sestřička je skvělá. Té patří také velké díky.

     •  • 

  • S takovým přístupem, jako u paní doktorky, jsem se už hodně dlouho nesetkala. Je milá, hodná, vstřícná, vše vysvětlí na dotazy odpoví!!!!A hlavně pomůže. No prostě anděl. PS: chci pochválit i sestřičku.

     •  • 

  • Vstřícná a vždy ochotná pomoci, spolehlivá,odborník.

     •  • 

  • Skvělá paní doktorka i sestřička,obě velice vstřícné a ochotné,všem doporučuji!!!

     •  • 

  • Paní doktorka je nejlepší lékařka, jakou jsem doposud poznala. Milá, vstřícná, při provádění zákroků jemná a citlivá. Mohu jen doporučit. Škoda jen, že s ní nechce VZP uzavřít smluvní vztah, ošetření si musím hradit. I tak bych ji nevyměnila.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem se setkala ještě za jejího působení na poliklinice v Porubě. Po delší léčbě mi předepsala komibnací mastí, které vzbudily (protože se k sobě nehodily) prudkou alergickou reakci. No ale zase díky tomu jsem se alespoň dostala k schopné lékařce..Sedět a psát masti, metodou pokus omyl, není příliš sofistikovaná léčebná metoda. Na její omluvu možná lze uvést to, že to tak dělají téměř všichni kožní...

     •  • 

  • Prima lékařka, moc doporučuji!!!

    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu