Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Karviná

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje mamka tápala, jestli mě má nechat u této doktorky. Nakonec mě nechala a udělala dobře. Sice jsem tehdy bydlela v centru, takže jsem to k ní měla daleko, ale vyplatilo se to. Paní doktorka byla vždy vztřícná a hlavně si své pacienty osobně pamatuje, což je podle mě velmi důležité. Ani jednou nepochybila v diagnoze a když jsem měla osobní problémy, pomohla mi i s nimi, přestože se na ně mohla tak akorát vykašlat. Když přišel můj čas a já si musela hledat dospěláckého lékaře, trvalo mi to dost dlouho, než jsem našla takovou, která by byla přinejmenším stejně skvělá (Mudr. Pavla Klimková - doporučuji!). I sestřička, která mě i bráchu zná od malička je velmi profesionální. Taky správně akční a usměvavá a jedna z mála, která mi je schopná vzít krev a neudělat mi modřinu... Více

Na Druhém 4/358, Ostrava Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc hodný a přátelský pediatr, na děti velmi hodný a k rodičům má milý přístup, vše vysvětli a odpoví na otázky. Jsem ráda, že k němu chodíme a klidně bych za ní dojížděla i 70 km. Více

Olbrachtova 19, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !! Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů. S vřelým pozdravem Cyrkuliková Více

Nerudova 19/541, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou jsme mohli pro děti vybrat. Ochotná, vstřícná, milá, zkušená a znalá a vždy nám pomohla.Kuboš Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Drahá paní doktorko, ani nevíte, jak mě mrzí, že jsem musela vyrůst a odejít od vás. Paní doktorce Mikeskové nemohu vytknout nic. Vždy se ke mě chovala moc hezky, nikdy nic nepodceňovala a jednala rychle. Bavilo mě, jak mi vždy říkala jménem mé mamky, protože ta k ní jako dítě také chodívala. Poznala jsem celkem asi 4 sestřičky, které s paní doktorkou pracovaly a se všemi mám skvělé zkušenosti. Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní. Více

ul.Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí. Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová Více

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku mám velice ráda, za její vstřícnost, ochotu a vždy velmi dobře odvedenou práci. Provázela mne mým dětstvím, nyní k ní chodí mí synové od miminek.Starší syn je už plnoletý a brzy se bude muset s paní doktorkou rozloučit. Myslím, že i za něj mohu říct, že velice nerad. Sestřička je také sestřičkou na svém místě a chtěla bych říct, že i sestřičky, které jsou již nyní v důchodu byly také vždy perfektní. Moc za celou naši rodinu děkuji. Více

Mládí 724, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi děkujeme za kvalitní profesionální a zároveň laskavý osobní přístup paní doktorky Canibalové. Ochotu a věcnost při řešení zdravotních potíží našich dětí. Spolu se zdravotní sestrou tvoří skvělý tým a můžeme jí jen doporučit! Více

V Aleji 648, Karviná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila od narození do 19let. Dnes už je mi přes 30 a mám vlastní dítě. Vždy když si vzpomenu na paní doktorku i na sestřičku rozleje se mi u srdíčka hřejivý pocit. Opravdu měly duše nakloněné dětem a já jim budu vždy vděčná za pěkné zážitky z návštěvy, nikoliv pocity strachu. Kdybychom nebydleli 400km daleko určitě bych k ní zapsala i své dítě. Nejlepší lékařka pro děti, kterou jsem kdy poznala, klidná a rozvážná. Děkuji! Monika Kocianová Více

Novodvorská 3060, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem chodila několik let a můžu ho jen chválit. Má velice lidský přístup. Je ochotný a vstřícný. Vždy pečlivě prošetří každý příznak a každou nemoc popíše a vysvětlí její průběh i úplnému laikovi. Je to jediný doktor svého druhu a moc mě mrzí že už k němu nemůžu chodit. Více

Ke studánce 1048, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vždy vstřícná, nedává ihned antibiotika a snaží se nejdříve udělat všechna vyšetření. K paní doktorce chodí obě naše děti a jsem maximálně spokojená. Jendryščíková Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :) Více

Stavbařská 290/2, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Do této ordinace docházím již 18 let a je mi líto, že to končí neboť dcera se stává plnoletou. Po celou dobu, od miminka, úžasná péče, starostlivost, ochota. Obě paní doktorky profesionálky, milé, vstřícné. Sestřička - sluníčko, k dětem krásný přístup. Mohu jen doporučit a napsat SPOKOJENOST. Více

28. října 139/1480, Ostrava Mapa