MUDr. Ivana Flisníková

Pediatr · Více o specializacích

Havířov 1 adresa

21 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ivana Flisníková
Praktický lékař pro děti a dorost

Stavbařská 290/2, Havířov 736 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Výborná paní doktorka, nikdy nic nepodcení.
    Jsme spokojeni))

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :)

     •  • 

  • K p.doktorce,chodíme už od narození a nemá sní žádné problémy.I ohledně očkování mi vyšla vstříc,tak že u mě bez problémů :)

     •  • 

  • Doporučuji všem je to skvěla výborná paní doktorka mám u ní všechny 4 děti a jsem spokojená..Pokud se jí něco nelíbí okamžitě jedná a děla a s kontroluje od hlavy až k patě.Opravdu myslím to vážně..

     •  • 

  • K paní doktorce jsme dříve chodili a bývala to milá a empatická žena. Nevím, co se s ní stalo, jestli má nějaké osobní problémy, ale poslední dobou je nepříjemná a neochotná. Předepisuje většinou jen léky, které si v plné výši doplácíte, za potvrzení bere dvojnásobek než ostatní lékaři. Odešli jsme od ní a určitě jí NEDOPORUČUJEME! Jediné, co na ordinaci zůstalo příjemné je sestřička.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná! Empatická a trpělivá. Kdybych měl něco vypíchnout, tak to, že se nebojí posílat na odborná vyšetření, za což ji mají rádi pacienti - nic nezanedbá, ale asi ne už tolik pojišťovny :) velmi milá a vstřícná paní doktorka i sestra. Takové sluníčka. Vřele doporučuji!

     •  • 

  • K paní doktorce Flisníkové jsme chodila jako dítě,a jakmile se mi narodil syn vůbec jsem nepřemýšlela kde budeme chodit a okamžitě jsem volala zda mají místo.Byla jsem velmi ráda že nás přijely. Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,je velmi milá,hodná a opravdu žádnou nemoc nepodcenuje. Syn je nedonošený a proto nás paní doktorka posílala na různá vyšetření aby měla jistotu že je vše v pořádku. jakmile si z něčím nevím rady stačí zavolat a vše je mi vysvětleno. Také jsem velmi spokojená ze sestřičkou která je také velmi milá a hodná. Moc všem doporučuji.

     •  • 

  • Velmi vstřícná, sympatická a ochotná lékařka, která nic nezanedbá.

     •  • 

  • Paní doktorku mohu doporučit, je velmi vstřícná a nepodceňuje žádné vyšetření dítěte, je to odborník na svém místě. Určitě mám v ní důvěru a neměnila bych. A hlavně - chová se jako člověk a dokáže se vcítit do role matky, což je vzácné. Vážím si jí. Nechci opomenout ani výbornou sestřičku. Matka Thomase Lungera

     •  • 

  • Paní MUDr. Flísniková je velmi zodpovědná lékařka a skvělá nejen po odborné stránce, ale i té lidské, což je excelentní a bohužel dost vzácné. Její perfektní přístup k "malým" pacientům je vždy bezchybný, velice laskavý, vstřícný a důkladný, taktéž přistupuje i k jejich rodičům, čehož si nesmírně vážíme. Ceníme si také jejího bezrozdílného přístupu ke všem pacientům (neupřednostňuje děti vlivných rodičů s vysokým postavením a výborným hmotným zajištěním před sociálně slabšími občany). Jako jeden z mála pediatrů podstatně dbá i na prevenci předcházení nemocí, dokáže časně vystihnout projevy možného potenciálního onemocnění, a zároveň i již v jeho počáteční fázi správně diagnostikovat konkrétní druh nemoci (nejen ty obvyklé dětské, ale i vzácné a velmi složité), následně pak nasadit přesnou kvalitní formu léčení. Velice důkladně a precizně pečuje o pacienty v průběhu léčby až do fáze vyléčení. Jako rodiče holčičky, která je pacientkou paní MUDr. Flísnikové, můžeme tuto úžasnou a špičkovou lékařku s čistým svědomím jen a jen plně doporučit. Paní doktorka se svou báječnou zdravotní sestřičkou tvoří v ordinaci dokonalý tým. Jejich přístup k lidem je opravdu nadstandartně profesionální a vždy pozitivní, milý, láskyplný, chápající a tolerantní. Největším důkazem našich slov a doktorčiných činů je nesmírná spokojenost dětí (vlastní zkušenost) a nás, jejich rodičů. Paní MUDr. Flisníková si zaslouží naši úctu. Naše zdravotnictví může být na tuto osobnost, sloužící 100% dle Hypokratovy přísahy, právem hrdé! Nezbývá nám, než si přát: kéž by bylo více takových lékařů... Spokojení a vděční rodiče Matejasovi

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu