Pediatr Třinec

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Gynet AH s.r.o.,

Mládežnická 9, Havířov Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• „S pani doktorkou jsme velice spokojeni, nemenila bych, mila, ochotna, vyslechne, nic nenechava nahode :-) Sestricka taky prijemna :-) Více

Pavlovova 8, Havířov Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !! Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů. S vřelým pozdravem Cyrkuliková Více

Nerudova 19/541, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je dobrá a hodná.Pokazde máme problém hned se na to podívat a zkontroluje,i když je to malá věc,se kterou chodím za ní.Nevymenila bych doktorku. Více

č.d. 1, Lučina Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka i sestřička jsou skvělé.Doporučuji 100 %. Obě mé děti ošetřuje od malička a vždy nám vyšla vstříc

Husova 289, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, vždy se mnou komunikuje a protože nejsem zastáncem farmak, snaží se mi vyjít vstříc. Paní sestřička je možná pro některé oříšek, nicméně časem je její přístup k nám lepší a lepší. :o) Více

Husova 289, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dobrý den, Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. S dcerou navštěvuji pana primáře Ruckého celé její dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše,co bychom měli o zdravotním stavu vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem. Cením si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.Lenka Jedzoková Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Paní doktorka je skvělá, úžasná, profesionální a na Třinecku absolutně bezkonkurenční pediatrička. Je škoda, že takovýchto lékařů není více. Jsem nadmíru spokojená a šťastná, že s dcerou chodíme právě k této paní doktorce. Vše důkladně vyšetří nic nebagatelizuje a každému se velmi pěkně věnuje. Pomohla nám ve velmi nepříjemných situacích. Někdo zde vytýkal, že zbytečně posílá na vyšetření na specializovaná pracoviště. Nic není nikdy zbytečné a raději zajít někam 10x než 1x něco zanedbat, podcenit a zadělat si na potíže. Více

Sosnová 410, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K pani doktorce jsem chodila se tremi detmi, je to skvela lekarka a skvely clovek. U ni v ordinaci se deti i rodice citi jako doma. Nikdy jsem nepoznala lekare s tak skvelym pristupem k detem. Za vse ji dekuji a mohu ji vsem maminkam doporucit. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem moc spokojená. Poznala jsem i jiné dětské lékaře v okolí a neměnila bych. Paní Haiduková je velice milá, vstřícná, profesionální. Než předepíše antibiotika, pečlivě situaci zváží. Ráda pomůže, poradí. S dětmi zachází citlivě a mile. Doporučuji. :) Více

Jablunkovská 76/1916, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem jsme moc spokojeni. Vše podrobně vysvětlí, poradí, pomůže. Na děti nijak nespěchá, ale zajímá se co již umí a měly by umět. Očkovací plán nám naprosto vyhovuje tak jak je nastavený. Po každé návštěvě nechá prostor pro dotazy, na které rád odpoví. A jako bonus je také určitě příjem na objednaný čas, nestalo se nám čekat dlouho v čekárně. Neměnila bych a jsem ráda, že jsme vybrali právě jeho ordinaci Více

Ulice Školní 388, Jablunkov Mapa

Pediatr Slezsko s.r.o.

• „Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :) Více

Stavbařská 290/2, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je naprosto úžasný pediatr, lepší již nenajdeme vzhledem k odbornosti:) Nerada dává antibiotika, raději Vás pošle na 10 vyšetření než by hned dělala závěry, dá se s ní domluvit ohledně očkování, určitě Vám dá i prostor na dotazy a podá vyčerpávající vysvětlení. O sestřičce se bavit by bylo na dlouho, ale jednou větou je to anděl v této ordinaci, je naprosto úžasná a lidská, všechny děti ji oprávněně miluji:) Za mne tuto ordinaci jen doporučuji:) Jana Szkutková Více

Pavlovova 8, Havířov Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Chodím k p. Doktorce necelý rok a za mě špičkový pediatr, určitě bych nemenila, je velmi ochotná , můžu se na cokoliv zeptat a vždy dostanu odpověď i radu. K synovi se chová moc hezky i ke mě. Se synem taky chodím s kaslem, ale nikdy nás P. Doktorka nesprdla jak jsem se nekde docetla ba naopak , vždy nás vyšetřila a prohlídka. Odcházím vždycky spokojena. Ordinace je taky moc hezká , čistá. A taky paní sestřička je super. Více

nského 605 / 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je milá, vše vysvětlí a poradí.Nikdy jsem neměla sebemenší problém.Sestřička je taky velice milá a ochotná néjen ve své pracovní době,ale i mimo ní!!.Nemůžu si na nic stěžovat.Lékařka na pravém místě Více

Švermova 4b, Havířov Mapa