Pediatr Kravaře

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Praktický lékař

Antošovická 345/226, Ostrava Mapa

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Velmi příjemná a profesionální lékařka. Dokáže perfektně formulovat otázky pacientovi , což velmi napomáhá ke správné diagnoze. Moc lepších a příjemnějších lékařu jsem v životě nepotkal. Více

Zacpalova 28, Opava Mapa

Ambulance dětské kardiologie a prenátální echokardiografie

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „vynikající paní doktorka, s lidským přístupem, všemožně se snaží pacientovi pomoct a poradit a to nejen chemií, ale i "babskými radami" jako jsou bylinkové čaje a zábaly. Je pravda, že si člověk počká, v ordinaci je stále plno, ale stojí to za to, její léčba je precizní. sestřička je rovněž bezvadná. Když na ni vzpomínám, je mi líto že už nejsem dítě :) Více

Hlavní 126, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku můžu jen doporučit všem maminkám. Je to má již 4 doktorka od dětí,ale nejlepší.Ochotna pomocí kdy jsem mnela problém a paní doktorka byla doma mi pomohla vysvětlila a řekla co mám udělat.Vazne nemůžu nic vytknout.Pokud něco zapomenu okamžitě mi to pripomene. Takže co se týče děti péče na 100% Více

Dvouletky 1211/54, Ostrava Mapa

MUDr. Renáta Poláčková

• „K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ???? Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

• „K pani doktorce chodim s dcerkou 4 roky, nyni uz pres rok i se synem s kterym od narozeni chodime daleko vice po lekarich a ruznych vysetreni nez jeho sestricka, ale vzdy jsem rada za nazor a rozhodnuti pani doktorky, nic nechce zanedbat, proto posila i dal. Ted nam pomohla maximalne, byla mi na telefonu 24h denne, tyden v kuse se mnou resila me obavy a vzdy s milym a profesionalnim pristupem. Pani doktorce o zdravotni sestricce VELIKE DIKY za to ze jste ;). Více

Pekařská 7, Opava Mapa

• „Paní doktorka je velice hodná,milá ale ze všeho nejdůležitější je , že je opravdu profesionál. Doporučuji všem

Čs. armády 1402/6A, Hlučín Mapa

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „U pana doktora jsem měl oba syny a mužu pouze doporučit odborník s lidskym přistupem má skvěly přistup k pacientum i jejich rodičum .Precizni pan doktor s velkym srdcem a užasny človiček .Děkujeme pane doktore . Více

č.d. 111, Kravaře Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S našimi dvojčaty (dcerami) jsme přešli k paní doktorce Silberové již před několika lety. Za celou tu dobu nám věnovala péči, kterou bychom přáli všem dětem i jejich rodičům. Její laskavý přístup, včetně jejího personálu sestřiček, sám o sobě léčí. Paní doktorko a sestřičky moc Vám děkujeme! Více

Pustkovecká 314, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani Doktorka,byla skvěla užasná..škoda že je v duchodu,docela nám chybí,její lidsky přístup..

Dr. Martínka 7, Ostrava Mapa