MUDr. Karin Veselská

Pediatr · Více o specializacích

Petrovice u Karviné 1 adresa

21 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Karin Veselská
Praktický lékař pro děti a dorost

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné 73572

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Paní doktorka je vyloženě anděl. Je velice pečlivá, ochotná a obětavá. Díky jejím znalostem a vytrvalosti hledat souvislosti, máme konečnou diagnózu dcerky a víme jak dále postupovat. Jsme rádi, že má v péči obě naše děti.Takový vzácný člověk se dnes vidí už málo. Všem mohu jen doporučit.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • K

    Nikdy jsme si nemohli vybrat lépe.. Takto si představuji paní DOKTORKU!
    Milá, pečlivá a důsledná. Vždy poradí a pomůže… Opravdu kapacita.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová

     •  • 

  • Pamatuji si pani doktorku když byly moje holky ještě malé a teď k ní chodí moje dcerka s mýma vnučkama a je opravdu obětavá a velmi příjemná.Můžu jen doporučit dál.

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělý člověk a nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, nejen skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Dále vybyvena ordinace-přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, půjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc atd. A hlavně skvělý člověk-když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsem volala i pozdě večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá a milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech mych 4 dětí. Nejlepší lékař, co znám.

     •  • 

  • Já souhlasím se všemi velice kladnými názory, nechápu, jak někdo může být nespokojen!? Výborná lékařka, na prvním místě skvělý odborník - například ihned určila, co to má dcera za vyrážku, když kožní to špatně diagnostikoval. Má přístroj na CRP a streptokoky, takže děti nepolykají zbytečně antbiotika, zapůjčuje váhu pro novorozence maminkám, které mají problém s kojením-můj případ-veliká pomoc. Když mému 5letému synovi odmítl vypsat ortoped rehabilitace po zlomenině páteře, p. doktorka nám je vypsala, sháněla různé mastičky pro dceru exematičku, na kterou nic nezabíralo, v nouzi jsme volala i později večer a poradila....mohla bych psát dál. Je obětavá, lidská, milá na děti i rodiče, má super sestřičku...NAPROSTA spokojenost řadu let a u všech 4 dětí.

     •  • 

  • Velmi milá paní doktorka,ale i osůbka :-) jsem ráda,že jsem syna svěřila právě k ní.. Když máme problém,můžu jí zavolat v kteroukoli hodinu nebo den.. Je to skvělá žena :-)

     •  • 

  • Pečlivá umí naslouchat, mám to k ní do ordinace dál a pokud mně manžel nemohl zavést s miminkama autem tak paní doktorka přijela sama osobně, takže navíc velice objetavá. Dnes už jsou děti velké takže se k ní velice rádi vracíme i autobusem. Doporučuji

     •  • 

  • Vstřícná, pečlivá - chodíme k ní dlouho a je prostě nejlepší.

     •  • 

  • skvělá paní doktorka,důkladná,pečlivá, velmi laskavý přístup k dětem, vše ochotně vysvětlí,vždy jako první zkouší proti nemoci šetrnější léčbu pro dítě i jeho organizmus ,pokud nepomáhá,až pak nasazuje tvrdé kalibry....hledá více možností i s ohledem na doplatky léků a možnosti rodičů. Příjemné prostředí, fajn sestřička- jen více takových lékařů !

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu