Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Zlín

• „S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, pečlivá, vše vysvětlí. Její péči určitě doporučuji.

Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• Moravcova, Kroměříž Mapa

Ordinace MUDr. Roman Laštůvka

• „K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych. Více

U Lomu 638, Zlín Mapa

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Zelené náměstí 1291, Mapa

GYNmeda UH

• „Je to pan doktor na svém místě. Když si sám neví rady, pošle Vás za jiným odborníkem. Vše Vám během prohlídky vysvětlí a probere s Vámi postup. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

GYNAM Zlín s.r.o.

• „U paní doktorky jsem byla poprvé. Byla velmi příjemná a klidná. Vyšetření dělá citlivě. Již po první kontrole jsem spokojená Více

Zarámí 4432, Zlín Mapa

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

• „Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI Více

Vejvanovského 374/2, Kroměříž Mapa

• „Jemný, ochotný odpovědět na cokoliv, příjemné prostředí i sestřičky. Určitě doporučuji těm, kteří nemusí slyšet sladké řečičky, ale očekávají věcné a a přímé jednání. Více

Nám. Míru 64, Zlín Mapa

• „K paní doktorce chodím několik let a je naprosto skvělá. Vždy se snaží poradit a udělat maximum v můj prospěch. Kdykoliv cokoliv potřebuju zavolám a i sestřička je moc milá. Více

Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s. - Oddělení Gynekologicko-porodní

• „K panu doktorovi jsem chodila více než 12 let a byla jsem naprosto spokojená. Vždy mi pomohl a choval se velmi pěkně. Kdykoliv jsem potřebovala cokoliv konzultovat, byl k dispozici. Jeho zdravotní sestra je velmi milá, vstřícná a neuvěřitelně ochotná. Kdyby nebylo stěhování přes celou republiku, chodila bych tam pořád. Vřele DOPORUČUJI! Více

Masarykova 315, Luhačovice Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pana doktora doporučuji,pomohl mi se všemi problemy které jsem měla od cisty přes nefunkčnost vaječníku a díky jeho postupu a léčbě se mi podařilo otěhotnět.Chodim k němu řadu let,stejně jako moje mamka a sestřenka a všechny jsme s péčí velmi spokojené a s tím odcházením pacientek to nebude tak hrozné,když k němu chtěla přejít ještě kamarádka,tak už měl bohužel plno!!! Více

Komenského 5, Fryšták Mapa

Gynekologická ambulance

Sadová 2526, Zlín Mapa

Gynekologická ordinace

• Gynekolog, Praktický lékař

„Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak. Více

č.d. 46, Babice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

• „K panu doktorovi chodím od sedmnácti, před třemi lety jsem bohužel potratila miminko, ale loni se mi narodila (trošku předčasně) holčička. Nejsem tedy pacientka zcela bez problémů, přesto nemůžu říct, že by se pan doktor někdy choval necitlivě, znuděně, něco přehlédl nebo se ze mne snažil tahat peníze. Přijde mi normální ptát se, abych dostala informace - všude, ne jen u lékaře - takže pokud mne něco zajímá, normálně otevřu pusu a ptám se, informace dostanu podrobné a přesné. Více

Nábřeží 971, Luhačovice Mapa

• „Do ordinace manželů Píštkových jsem přešla v půlce těhotenství kvůli přestěhování z Brna a jsem moc ráda, že jsem měla štěstí na kvalitní o ochotné lékaře. Mám zkušenost s oběma lékaři (s paní doktorku Píšťkovou i u porodu, byla skvělá) a myslím, že v UH patří oba ke špičce. Moderní, zkušení lékaři s pěknou ordinací. Více

Svatováclavská 931, Uherské Hradiště Mapa

Ordinace gynekologa

• „Já jsem odešla od pana doktora jen protože už si nemůžu dovolit dojíždět jinak Pan doktor je velmi ochotný a příjemný. Vždy vše krásně vysvětlí a stará se. Je hodně pečlivý ve všem co dělá. Nejlepší gynekolog. Doporučuji všem.. kdybych se náhodou přestěhovala do uh tak bych zase ráda chodila k němu. Je vynikající. Více

Bílovice 71, Zlín Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor je anděl. Včera jsem u něj absolvovala jeden velice náročný zákrok, musela jsem z důvodu vady plodu neslučitelné se životem ukončit vytoužené těhotenství ve 2. trimestru. Zatím je mi po zákroku lépe jak psychicky, tak i fyzicky. Nejen že je tento pan doktor opravdovou špičkou ve svém oboru a plní naprosto na jedničku své poslání jako gynekolog, je i velmi milý, sympatický a empatický jako člověk. Přeji mu jen to nejlepší a naprosto doporučuji, opravdu je to anděl... Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice - Gynekologické oddělení

• „Výborný pan doktor. Trpělivý, klidný, lidský, s milým přístupem. V průběhu vyšetření vše vysvětlí a ochotně zodpoví každý dotaz. Moc se mi líbí systém SMS s informací, že je čas se objednat na preventivní prohlídku. Navíc po objednání nemusím čekat dlouhé týdny. Mohu jen doporučit. Více

Masarykovo nám. 1325, Vizovice Mapa

• „Dnes jsem byla u pana Zezuly na akutní prohlídce, protože moje gynekoložka měla dovolenou. Pan doktor dobrý, hlavně mi vysvětlil vše potřebné. Ale nejvíce chci vyzdvihnout sestřičku - úžasná, vstřícná paní, zároveň s velmi profesionální s lidským přístupem! :-) Ani jeden z nich se nechoval povýšeně (což má pro mě u doktorů velký význam, neboť jsem se setkala i s doktory, kteří s vámi mluví stylem "doktor, který ví vše Vs. neschopný pacient, co ničemu nerozumí".) Více

Palackého 1645, Bystřice pod Hostýnem Mapa

MUDr. Vladimír Zezula s.r.o.

• „Dobrý den, dr. Foltýnová je skvělý lékař i diagnostik Je nesmírně pečlivá, staví věci do kontextu, což vůbec není v českém zdravotnictví samozřejmostí. Je opravdu vynikající gynekolog s třicetiletou praxí a jsme ráda, že jsem její pacientka. Má moji důvěru, protože vím, že pokud radí, tak vždy v zájmu zdraví pacientky a ne zdravotních pojišťoven nebo farmaceutických firem. Výbornou zkušenost mám i s jejím studiem estetické medicíny. Pokud něco nepovažuje za vhodné, vysvětlí rizika, což vám na žádné soukromé klinice v Praze nebo Brně nikdo nepřizná. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa