Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Zlín

• „Výborná lékařka, skvělý člověk. Skvělý přístup, vždy vše podrobně vysvětlí, aby i laik pochopil. Doporučuji

Okružní 4699, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, vše vysvětlí. Podle mně nikdy nic nezanedbá, vždy i poradi je lidská. Neměnila bych,je to výborná lékařka. G. H Více

ZZS TOMA a.s.,tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař

• „nikdy nebyl s tímto lékařem žádný problém a jde vidět, že se ve svém oboru vyzná.

Hradská 309, Lukov Mapa

MUDr.Minařík Antonín všeobecný praktický lékař

• Praktický lékař

„Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!! Více

Komenského náměstí 372, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Endokrinolog Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• Praktický lékař

„perfektní člověk, vynikající odborník, máme velké štěstí, že máme v tak zastrčeném koutě Valašska profíka ve svém oboru. Více

č.d. 417, Štítná nad Vláří Mapa

Privátní praktický lékař a internista

• „Paní doktorka je ochotná pomáhat i v době vlastní nemoci, opravdu je velmi vstřícná. Nemohu dodat nác jiného, než děkuji. Více

Tř.Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Vždy vlídná,ochotná a 100% péče o pacienty.Chodím k ní asi 3O let a jsem spokojená.Nikdy bych neměnila.

Havlíčkova 1265, Kroměříž Mapa

• Praktický lékař

„Můj syn i naše rodina k němu chodíme dlouhých 17 let...jasné stojí to peníze ale výsledky neuvěřitelne..mohu jen doporučit...hlavně ať pan doktor nám ještě vydrží mnoho let ordinovat... Více

Fügnerova 872/15, Kroměříž Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci k úspěšnému řešení mých problémů. Málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho potíže... Moc ji i touto cestou děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace. Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „je to nejlepší obvodní lékař v místě, dobrý diagnostik , neustále na sobě pracuje , moderně vybavená ordinace

Podhájí 1030, Bojkovice Mapa

• Praktický lékař

„Lenka Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená,přešla jsem z Českého Dubu ,kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem dobře .Přesto že musím dojíždět dál jsem 3krát dřív vyřízená a spokojená hlavně s přístupem . Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Pan doktor je milý ,pečlivý a svědomitý.Cením si jeho vysokou odbornost a zejména lidské vlastnosti.Spolu se svou sestřičkou tvoří výborný,vyvážený tým,který se snaží pro své pacienty vždy udělat maximum a jen to nejlepší,navíc ve velmi pěkném a moderním prostředí jeho ordinace.Vzkaz pro ty nespokojené, s často laickými a nepodloženými názory: Je svobodná volba lékaře,máte možnost se léčit u kohokoliv jiného... P.K. Více

Na záhonech/LET/č.p.1177, Kunovice Mapa

Františkánská č.p.163, Uherské Hradiště Mapa

č.d. 307, Kostelany nad Moravou Mapa

• Praktický lékař, Gynekolog

„Doktor, který svojí prací žije, člověk s opravdu velkým srdce, poradí, pomůže, uklidní. Dokáže si vytvořit velmi vřelý vztah k pacientům. Jak již bylo výše napsáno, mám ho ráda nejen jako lékaře, ale i jako člověka. Kéž by takových doktorů bylo co nejvíc, hned by zdravotnictví vypadalo jinak. Více

č.d. 46, Babice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, ženský lékař

• Praktický lékař

„S.H. Hodnotím MuDr. Machalu jako výborného praktika. Příjemný a ochotný přístup k pacientům. Doktor na správném místě. Více

Jiráskova 916, Vsetín Mapa