Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Zlín

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

• „Mám opravdu velký strach z návštěvy lékařů, ale od pana doktora Kubáčka vždy odcházím s dobrým pocitem a náladou. Je vstřícný, lidský a velmi poctivý, vždy poradí a nabídne různé možnosti léčby, komunikace na jedničku! Sestřička je zlatá. Více

Sadová 2526, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje. Sestřička je super, tam není co dodat. Více

Broučkova 292, Zlín Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím. Více

1. máje 230, Uherské Hradiště Mapa

• Praktický lékař, Internista

„PAN DOKTOR; u něj pacient není jen "případ". On i sestřičky si zaslouží jen slova uznání - svou profesi vykonávají jako poslání. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Praktický a tělovýchovný lékař

• „Na základě mnohaleté zkušenosti můžu říct, že paní doktorku mohu jenom doporučit.. Vždy mi ve všem pomohla. Nejvíce oceňuji její milou povahu, lidský přístup a ochotu naslouchat, která bohužel řadě doktorů chybí. Více

č.d. 86, Uherský Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Na paní doktorku nedám dopustit. Opravdový profesionál,který pomůže,poradí... Jsem nadmíru spokojený a rozhodně bych neměnil. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Můžu jenom pochválit a doporučit. Přístup k pacientovi je opravdu osobní, dotazy jsou věcné a směřují k odhalení příčiny potíží, ne jenom zmírnění následků. Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

všeobecný praktický lékař, Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště

• „Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji. Více

• Praktický lékař

„ůžašný přístup doporučuji :)se sestřičkou jsem velice spokojen! Je milá, vlídná a umí člověku naslouchat. Radost u ní posedět před ordinací!!! Více

Objízdná 1628, Otrokovice Mapa

Privátní praktická lékařka

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám časté zdravotní problémy, ale když se objevily, vždy mi pomohla. Na vyšetření jsem nikdy nečekala a byla jsem spokojená jak s vyšetřením, tak následnou léčbou. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž a.s.

• „nikdy nebyl s tímto lékařem žádný problém a jde vidět, že se ve svém oboru vyzná.

Hradská 309, Lukov Mapa

MUDr.Minařík Antonín všeobecný praktický lékař

• „S paní doktorkou jsem velmi spojená,pacienti ji zajímají a snaží se pomoci.Je velmi příjemná a já jsem ji nikdy nezažila tkz,bez nálady. Více

• Praktický lékař, Internista,…  Endokrinolog Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Tak už se nečeká, ale objednává. Pani doktorka je velmi pečlivá, svědomitá použití ATB vždy zvažuje a používá v jen nutných případech. Když si čtu ta hodnocení, tak mám pocit, že ti lidičky chodily k úplně jinému lékaři. Olda Více

Sadová 2526, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• Praktický lékař

„Víte lidi, já lékaře moc nemusím a proto tam jdu jenom, když je to nezbytné, ale k naší paní doktorce chodím bez jakýchkoliv zábran. Je to prostě hlavně člověk, který vás vyslechne, porozumí vám a stanoví léčbu, která vám pomůže. Za mně bych neměnil a doporučuji všem. Více