Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Pan doktor i sestricka jsou bezvadna dvojka. Super pristup i komunikace. Vice takovych jako jsou oni. Vzdy usmev na tvari Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

„jsem velmi spokojena

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorku můžu jedině doporučit. Myslím, že takto chytrá a erudovaná p. doktorka na vesnici je vlastně zázrak. Má krásnou udržovanou ordinaci, zařízenou nejmodernějšími přístroji. Ke mně jako pacientovi byla vždy milá, empatická a ochotná, navíc ovládá nejnovější trendy, takže dobře poradila. Více

Teplická 270, Jílové Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorku mohu jen pochválit k práci přistupuje zodpovědně když jsme s moji mamkou a tetou přestoupili k paní Boldišové byli jsme vyšetřeny řádným přístupem a mé tetě zachránila doslova krk měla bouli kterou doposud její předešlý lékař ignoroval problémy s vysokým tlakem který neřešil jakmile jsme přestoupili do její ordinace vše se změnilo zjistilo se že teta má štítnou žlázu na který měla naštěstí nezhoubnou bulku a vše se za včas díky ní řešilo i já a moje mamka s ní mám dobré zkušenosti preventivní prohlídky nezanedbává a kdykoliv máme nějaký problém můžeme se na ní s klidem obrátit... spokojená pacientka Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice spolehlivy lekar!

Vítězství 56, Děčín Mapa

• „Pan doktor je pečlivý lékař a příjemný člověk. Za zmínku stojí sestřička V.Hrabíková, která je opravdové zjevení v tom nejlepším slova smyslu. I při tom neuvěřitelném fofru co tam má (předvyšetření, recepty, karty, telefonáty, rehabilitace atd) všechno zvládá a je neuvěřitelně ochotná a milá. Poradí, pomůže a je úžasně lidská a empatická. Ovšem pozor, s hrubostí a neomaleností u ní tvrdě narazíte :-))) Více

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorku Gábelovou nelze hodnotit jinak než pozitivně :-) Ordinace je v pořádku, fronty nejsou dlouhé podle mě, doktorka je odborně a i lidsky na úrovni a sestřička je moc milá. Doporučuji. Více

Novosedlická 394, Dubí Mapa

MUDr. Petra Gábelová - praktický lékař pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Od paní doktorky jsem odešla jen kvůli stěhování se do jiného města, určitě bych k ní chodila i nadále, byla vždy milá, vyslechla si mé obtíže, důkladně mne zkontrolovala a vymyslela vždy vhodnou léčbu :-) Vždycky jsem se mohla na paní doktorku spolehnout! A i když se bojím odběrů krve, od sestřičky byly odběry vždy parádní, nikdy žádná modřina, napíchnutý sval ani nic podobného :-) Více

Teplická 27/29, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi milá, nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Je empatická a důsledná, nic nezlehčuje. Rozhodně ji doporučuji. Více

B. Němcové 496/2, Děčín Mapa

• Praktický lékař

„Pečlivý, včas rozeznal moje problémy se štítnou žlázou, vstřícný, s pacienty o jejich problémech hovoří.

Boženy Němcové 113, Terezín Mapa

Ord. PLD a interní ambulance

• Praktický lékař

„Pan doktor jer hodný a vyslechne pacienta..pomůže, odešle kam třeba na vyšetření..nemám k němu námitky a jsem ráda že patřím pod jeho ordinaci Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Praktický lékař

„Naprosto skvělý a opravu "praktický" lékař. Necpe léky, pokud to není nutné a chová se k vám jako k lidské bytosti, nepovyšuje se a je s ním legrace. Kdybych se neodstěhovala, chodím k němu doteď. Více

Jiřího z Poděbrad 7, Litoměřice Mapa

Ord. PLD a interní ambulance

• Jan Laryš

Praktický lékař, Internista

„Velice vstřícný a ochotný praktický doktor. Je to pan doktor na místě a případné problémy řeší naprosto bez jakýchkoliv problémů. Více

U Katovny 1, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Úžasná paní doktorka, která má skutečný zájem o pacienta.Vše vysvětlí,pomůže a nic nezanedbá.Je milá,empatická…Má mou plnou důvěru a jsem ráda,že jsem v její péči a že vždy mohu odejít z ordinace s pocitem,že jsem v těch nejlepších rukách.Děkuji vám za vaši péči. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Váňa je jedním z nejlepších praktických lékařů, kteří mě kdy léčili. Je mi 72 roků a z ordinace odcházím vždy s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Totéž velmi dobré hodnocení náleží i sestřičkám. Více

Duchcovská 53/962, Teplice Mapa

• Petr Ács

Praktický lékař

„Pan doktor je pečlivý, citlivý, nic neponechá náhodě, lidský, nespěchá

Děčín Mapa