Praktický lékař Ústí nad Labem

• „Pan doktor i sestřička jsou prostě super. Vždy pomohou, poradí, člověk se tam cítí dobře. Pan doktor je pečlivý, pokud je potřeba, odešle vás ke specialistovi. Na prohlídky se můžete objednat na určitou hodinu, vyhnete se tak čekání. Prostě jsou to lidi na svém místě a moc jim děkuji. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Pediatr

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „Jsem u ní asi 6 let,vždy perfektní milá a hlavně velice pozorná. před tím jsem byl 35 let u obvodního v Mas.nemocnici.:A TO BYLA HRUZA,4hod čekání uplně běžná věc a léčení od stolu to nepřeju nikomu. A jednání sester je pro mne vždy:NEJ!!!. Nejlepší Ordinace co jsem kdy ve svých 63.letech poznal. Více

Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• Praktický lékař, Zubař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• Praktický lékař

„Milá, ochotná, pečlivá a starostlivá, vždy ochotně poradí, zařídí návštěvu specialisty, milá a příjemná setřička - to vše po 30-leté zkušenosti s ní Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Jeden z mála lékařů, které člověk může mít v obrovské úctě. Perfektní přístup k pacientům, vstřícné chování a plné pochopení. Děkuji za Vás. K Více

U Katovny 2023/1, Litoměřice Mapa

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Dobrý den,jsem velmi spokojena s prací paní doktorky.Je hodná a vždy pomůže.Mullerová

28. října 11, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou, nemám jedinou výtku. Příjemná, profesionální, ochotná. Každý zdravotní problém vždy vyřešila. Více

Potěminova 1, Teplice Mapa

„jsem velmi spokojena

Kapitána Jaroše, Bílina Mapa

SUN

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorku můžu jedině doporučit. Myslím, že takto chytrá a erudovaná p. doktorka na vesnici je vlastně zázrak. Má krásnou udržovanou ordinaci, zařízenou nejmodernějšími přístroji. Ke mně jako pacientovi byla vždy milá, empatická a ochotná, navíc ovládá nejnovější trendy, takže dobře poradila. Více

Teplická 270, Jílové Mapa

• Praktický lékař

„Jsem velice spokojen pan doktor je profik po obou strankach jak profesni tak lidske nic nepodceni vse vysetri jak ma kdykoli k nemu jdu jdu s duverou v sveho lekare a tak to ma byr a sestricka taky super po vsech strankach vic takovych profesionalu diky a s pozdravem Charouzd jiri Více

Anenská 2, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Nejlepší doktorka, co znám. Extrémně pečlivá, milá, empatická. Jde jí skutečně o zdraví pacientů. Už její přístup mě léčí. Nikdy zbytečně nepředepisuje ATB, volí medikaci s ohledem na účinnost a zatížení organismu, nikoliv na příspěvky od výrobců. V případě potřeby řeší akutní věci nad rámec pracovní doby (večer, o víkendu). Nikdy mě nenechala ve štychu. Je pravda, že si u ní v čekárně posedíte, ale mně to rozhodně za tu nadstandardní péči stojí! Více

nám. Svobody 112, Hoštka Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Milá, usměvavá paní, co se snaží vše léčit přírodní cestou. Pokud máte rádi alternativu, doporučuji:) Moc spokojená:) Více

Masarykova 1859/170, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorku mohu jen pochválit k práci přistupuje zodpovědně když jsme s moji mamkou a tetou přestoupili k paní Boldišové byli jsme vyšetřeny řádným přístupem a mé tetě zachránila doslova krk měla bouli kterou doposud její předešlý lékař ignoroval problémy s vysokým tlakem který neřešil jakmile jsme přestoupili do její ordinace vše se změnilo zjistilo se že teta má štítnou žlázu na který měla naštěstí nezhoubnou bulku a vše se za včas díky ní řešilo i já a moje mamka s ní mám dobré zkušenosti preventivní prohlídky nezanedbává a kdykoliv máme nějaký problém můžeme se na ní s klidem obrátit... spokojená pacientka Více

Revoluční 240, Košťany Mapa

U Nemocnice 3064, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velice spolehlivy lekar!

Vítězství 56, Děčín Mapa