MUDr. Klára Ščerbová

Praktický lékař · Více o specializacích

Ústí nad Labem 1 adresa

45 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Klára Ščerbová
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem 40001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

45 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • B

    U paní doktorky jsem vedená od svých 19 let, tedy skoro 15 let. Nikdy se mi za tu dobu nestalo, že by byla ona nebo sestřičky nepříjemné, vyšetření je vždy pečlivé a léčba účinná, navíc jsou všichni moc milí a hodní.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný  • 

  • Jsem u ní asi 6 let,vždy perfektní milá a hlavně velice pozorná. před tím jsem byl 35 let u obvodního v Mas.nemocnici.:A TO BYLA HRUZA,4hod čekání uplně běžná věc a léčení od stolu to nepřeju nikomu. A jednání sester je pro mne vždy:NEJ!!!. Nejlepší Ordinace co jsem kdy ve svých 63.letech poznal.

     •  • 

  • Všichni tuto doktorku chválí, bohužel, já musela přejít jinam. Paní doktorce jsem šla 2x za půl roku s tím, že mě bolí v krku, mandle mám jako tenisáky a v nich čepy. Lékařka se mi podívala do krku, řekla, že simuluji. Krev nevzala, ani výtěr mi neudělala. Po druhé návštěvě obvodní lékařky jsem, asi po týdnu, šla k zubařce, že mi krvácejí dásně, Dr. se zhrozila mých mandlí a okamžitě mě poslala na výtěr, měla jsem stafylokoka a streptokoka, který mi rozjel i paradontózu. Takže velmi špatná zkušenost :( Naopak sestřička velice vstřícná a milá.

     •  • 

  • Vždy ví, jak reagovat na situaci, sestřička je moc milá, ochotná a pamatuje si mě, i když se tam objevím jednou za uherák.. Ale už nebere nové pacienty, ani se nedivím, všichni chtějí k ní :-)

     •  • 

  • Jsem velice spokojená, Zaráží mě zde některé názory na sestru. Právě ona mi pohopla s předoperační prohlídkou, Kvůli mému panickému strachu z jehel byla při odběru nesmírně trpělivá a snažila se mi to ulehčit jak jen to šlo. Po asi 30 minutách mých závratí se povedlo a opravdu jen díky přístupu sestry, Byla nesmírně chápavá, trpělivá a hodná, za to velice děkuji

     •  • 

  • nejlepší

     •  • 

  • Zodpovědná, důkladná, profesionální přístup.

     •  • 

  • Opravdu profesionální milá lékařka, která vás vždy vyslechne, pečlivě vyšetří a když je potřeba, bez váhání vás pošle ke specialistovi. Ještě že ji mám.

     •  • 

  • Skvělá.

     •  • 

  • VELMI DOBRA DOKTORKA MA SKUTECNĚ ZAJEM O PACIENTY DOPORUCUJI!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu