Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „Pokud si člověk v dnešní době opravdu něčeho cení, tak je to lékař, který je nejen odborníkem, ale také má lidský přístup. A taková přesně paní doktorka je. Vždy je pečlivá, vše vysvětlí a k tomu je milá a klidná. Stejně tak musím pochválit vždy příjemnou sestřičku. Více

Pohraniční 1/1288, Děčín Mapa

• Oční lékař

„Perfektní, příjemné jednání, ochota pomoci Lidé kteří jsou na svém místě a není to pro ně jen práce. Děkuji.

U Školy 2/160, Litoměřice Mapa

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Příjemná odbornice na svém místě včetnč sestry. Ukázkové jednání a ošetření. Vždy v dobré náladě a nepoznal jsem lepší.Zvláště oceňuji pochopení pro pacienty a jejich problémy. Více

28. října 11, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Já si tedy na paní doktorku ztěžovat nemohu, mého 14 m syna vzala bez objednání , okamžitě jen co jsme vešli do přeplněné čekárny a vlastně vždy když jsme k kvůli akutnímu problému přišli a byla plná čekárna šli jsme přednostně, k malému byla milá , trpělivá a stejně tak sestřička ochotná ,chápající...v pondělí se tam bohužel chystáme znovu tak , věřím,že nám opět problém dobře zaléčí :) Drahorádová L Více

Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem Mapa

• „Nejen děti, za které jsou zde posudky, ale i já "babka důchodka" SVOJI paní doktorku všude chválím a s nikým bych ji nevyměnila. Obě - lékařka i sestřička - jsou příjemné, vstřícné, empatické .... cítím se přirozeně, bez trémy, bez napětí ... i příp. výtku proto snesu coby zaslouženou, bez pocitu křivdy. VÍC PODOBNÝCH LÉKAŘŮ! Více

Karla Čapka 211/1, Děčín Mapa

Oční ordinace

• „Paní doktorka léčila jak bylo podle mě třeba.

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

• Oční lékař

„Taktéž nechápu záporné hodnocení. Paní primářka mne dlouho léčila a byl jsem vždy absolutně spokojený. Ostatně narvaná čekárna značí, že je to dobrý doktor, jinak by tam nikdo nechodil. Bohužel je potom i delší čekací doba. Ale radši si počkám a vím, že budu kvalitně ošetřen než nečekat vůbec a být u vyšetření odfláknut. Takže rozhodně doporučuji. Více

Thomayerova 1625/6, Ústí nad Labem Mapa

Oční ordinace

• „Chodím k panu doktorovi několik let, vždy jsem byl spokojen. Úraz rohovky ošetřil profesionálně. Rovněž jednání sestřičky nemá chybu Více

Škroupova 1, Litoměřice Mapa

Oční ambulance