Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Zlín

• Oční lékař, Chirurg

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

GEMINI oční klinika a.s.

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci pana doktora Kuběny.Přicházela jsem ze strachem z vyšetření a s úsměvem a klidem na tváři, jsem odcházela.Již dlouho jsem se nesetkala s tak příjemnými empatickými lidmi,kteří jsou naprostí profesionálové ve svém oboru!!!Všem mohu tuto ordinaci jen doporučit! Celému kolektivu touto cestou jěště jednou mnohokrát děkuji.Irena M. Více

U Zimního stadionu 1759, Zlín Mapa

Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna s.r.o

• „Výborný lékař, ochotný, lidský, s příjemným vystupováním a stále dobrou náladou, přitom rozumí své práci a má maximální snahu pomoci. Více

Dlouhá 4306, Zlín Mapa

Oční ambulance

• „Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Ztracená 72, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Opravdu skvělý oční lékař, který se snaží pro svého pacienta najít tu nejlepší variantu a je ochoten vše vysvětlit. Nemám jedinou výčitku. :) Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „dobrý den. jsem ze Středních Čech. Konkretně z Čáslavi u Kolína....mám ted už dvouleťáka syna Alfreda...už od miminka..mu prokápávaly očička v Kolíně....4x ..třikrát nám řekly,že to bude dobré..když jsme jely po čtvrté..bylo nám řečeno slušně,at jdeme někam,že to propláchle má a že to bude (i po měsíci od třetího prokapaní) dobré..nebylo....tak jsme vyhledaly pomoc u Havlíčkově brodě..tam nam řeklly,že je asi možnost,že slzne kanálky nejsou utvořené..když se to do roka nezmění..musíme vyhledat pana Červenku....bohužel stav se nezměnil..tak jsme vyhledaly pana Červenku...byly jsme objednáni na 11:45..jelikož jsme z daleka..přivstaly jsme si, aby jsme tam byly za včasu...dojely jsme tedy okolo čtvrt na deset....užasná sestra nás hned vzala..vše dopodrobna vysvětlila...pak si tedy syna vzaly,očička mu prokapaly,pak nám jej vrátily...poté následovalo podrobné vysvětlení..co malemu je...bohužel neměl pruchodnost jednoho kanálku a ten druhý měl do L..čili nás objednal do Ostravy Poruba....tam nejen že kvalitní péče,jídlo atd..ale i před operaci pan doktor přišel,zeptal se jak se malý má,co bude nasledovat, co vše mu udělají..ale dokonce i po operaci odpoledne přišel a zajímal se o vše co bylo po operaci..přál nám zdraví a tak...čili za mě je pan MUDR. člověk se srdcem na pravým místě..a jsme s ním nanejvejš spokojená....naprostá lidskost, starost...vše vysvětleno a tak....čili klobouček....nadám na něj dopustit :-) mužu všem jen a pouze doporučit :-) a tímto chci i pochválit sestřičky v Ostravské nemocnici Poruba....dokonalost....vstřícnost....laskavost...prostě opravdu užasný přístup.....děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

• „Výborná doktorka, při operaci komentuje podrobně každý krok (což mě osobně uklidnilo), velmi milý přístup, byla jsem opravdu spokojená. Více

GEMINI oční centrum, a.s.

• „Velmi prijemna pani doktorka,odbornice,chodim k ni uz asi 6 let a jeste nikdy jsem ji nezazila zamracenou a se spatnou naladou.Taky skvely ostatni personal v recepci,ordinaci i v ocni optice.Dojizdim k p.doktorce 50 km,ale vzdycky se mi to vyplati. Více

U zimního stadionu 1759, Zlín Mapa

Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna,s.r.o.

• „Výborná, pečlivá, precizní, zjistila mi vadu, kterou mám o narození. Chodila jsem k očním lékařům od první třídy, ale až ona mi udělala potřebné vyšetření. Nikoho to před tím ani nenapadlo. I když očas trochu čekám, ráda a s důvěrou k ní chodím. Více

třída Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

• Oční lékař

„Pokud chcete kvalitní péči, doporučuji, zejména těm, kteří mají rádi profesionální přístup a nechodí se doktorovi svěřovat se svými domácími problémy. Myslím, že i takové je schopna vyslechnout a pochopit, ale nejvíc určitě sedne těm, kteří mají rádi rychle, dobře a bez zbytečné bolesti odvedenou práci. Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Práci paní doktorky Kocháňové hodnotím velmi kladně.Má velmi profesionální přístup k pacientům.Prostě super. H.S.

U Zimního stadionu 1759, Zlín Mapa

Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna s.r.o

Betty Smetanové 393, Luhačovice Mapa

Privátní oční ordinace

• „Mudr.Prusenovský mi operoval horní víčka.Oceňuji profesionální přitom ohleduplný přístup k pacientovi.Působí uklidňujícím dojmem. Perfektně odvedená práce, všichni ji chválí.Děkuji a doporučuji tohoto lékaře dalším známým.Vilišová Hana Více

• Vít Kremr

Oční lékař

„S panem doktorem jsem velmi spokojena.Je chotný,vstřícný a jeho práce je velmi úhledná.

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a. s.

• Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Oční oddělení, Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Žižkova 2954, Kroměříž Mapa

Optalmologická ordinace pro děti a dospělé