Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Plzeň

• „Velmi dobrý přístup k pacientovi. Srozumitelná komunikace s pacientem.

Voldušská 750, Rokycany Mapa

Rokycanská nemocnice a.s.

• Oční lékař

„Perfektní, příjemné jednání, ochota pomoci Lidé kteří jsou na svém místě a není to pro ně jen práce. Děkuji.

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „K paní doktorce chodím léta a musím uznat,že je velmi milá,ochotná a pečlivá.Patří jí Velké děkuji!!

Tylova 39, Plzeň Mapa

Oční ordinace

• „Dnes jsem byl u pani doktorky a predtim cetl zdejsi recenze. Nenechal jsem se odradit a risknul to a vše bylo fajn. Nekecal jsem do niceho, nechal delat pani doktorku jeji praci, a delala ji dobre. Je sverazna, ale kdyz toto akceptujete... za me maximalni spokojenost. Navic jsem tam volal s tim, ze nemam doporuceni a mam bolesti oci uz dva mesice a setra mi rekla, at prijdu, ze me vezmou. Uprimne, necekal jsem, ze me vezme bez doporuceni. Podotykam, ze cekarna rozhodne prazdna nebyla. Takze i za to dik. ;-) Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Dnes jsem poprvé byla u paní doktorky a musím říci, že jsem úplně nadšená, milý přístup, ale hlavně pečlivý! Přešla jsem od pana doktorka, který vlastně celý můj problém s okem přešel, jako by neexistoval... paní doktorka Chaloupková naopak udělala veškerá měření, testy, poradila, budu se jejími pokyny řídit a věřím, že brzy bude vše v pořádku. Ještě jednou velice děkuji, vážím si péče i přístupu paní doktorky i sestřičky! Více

Alej Svobody 659/29, Plzeň Mapa

Oční ambulance

• „paní doktorka Kadlecová,je bombová a super přístup.Jen jí děkuji za záchranu zbytku yraku Paní doktorka Kadlecová je bombastická lékařka!Věřím jí ve všem co mě poradí,zachránila mě zrak!!! Lékařka perfektní a moc hodná!Jen škoda že je již zadaná! Hodně spokojených pacientů přeje O.V .. Více

Husova 760, Přeštice Mapa

• Oční lékař

„Doporučuji, pan doktor je velmi příjemný a svědomitý. Vždy dobře poradí, pomůže a je ochotný. Člověk na svém místě.

Voldušská 750/II, Rokycany Mapa

Odborný oční lékař

Žižkova 452, Rokycany Mapa

Odborný oční lékař

• „Opakovaná velmi pozitivní zkušenost, vždy vysvětleno trpělivě, i dokáže uklidnit, ve svém oboru evidentně na svém místě, komunikace milá i ze strany sestřičky. Léčba vždy pomohla s tím, že jsem měla nabídnuto, ať 2.den zavolám a domluvíme event. další nebo jiný postup. Naprostá spokojenost. Skvělá navazující spolupráce i se sousedící optikou - vedle ordinace. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Oční ordinace

• „Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „O této doktorce si myslím jen to nejlepší. Je opravdu milá, šikovná a ochotná pomoci. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Moc jí děkuji!!! Více

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Oční ordinace

• „pan doktor je velice milý, lidský a vše Vám vysvětlí a povídá si s Vámi. Viděl, že jsem byla nervózní z vyšetření a snažil se mne rozptýlit. Rozhodně doporučuji! Více

Edvarda Beneše 13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Doporučuji

Hradecká 600, Stod Mapa

Soukromá oční ordinace

• „Velmi hodný a vstřícný pan doktor. Okamžitě věděl co mě trápí a nasadil velmi účinou léčbu. A nemusím čekat na objednání! Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Masarykovo náměstí 104, Přeštice Mapa