(72 názorů)

26. dubna 9

35002 , Cheb , karlovarský

Sokolovská 82

32300 , Plzeň , plzeňský

Oční laserové centrum Centrum mikrochirurgie oka.

• Eduard Renner

Oční Lékař,

• K tomuto lékaři jsem docházela se svojí vadou a byla jsem vždy spokojená. Jak nemilou zkušeností potom byla návštěva s mými 2,5 letými dvojčaty. Nehorázný přístup sestry k dětem je jedna věc, druhou je fakt, že ani jeden to s dětmi, které mají z bílých plášťů strach, neumí a to ani trochu. Výsledek - vyšetření jsme museli absolvovat nadvakrát, děti ječely jen co na ně sestra promluvila (já tedy málem také), lékař byl bezradný a nakonec musíme k jinému očnímu, protože děti vesele šilhají dál... S bojácnými dětmi nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Petr Salfický

• K

Výborný lékař s velice kladným přístupem k pacientovi,vynikající jednání při vyšetření a následní péči,prvotřídní profesionál ,hlavně lidský lékař,velmi doporučuji,nejvyšší ohodnocení. Kroupa V.

• V

Úžasný pan doktor s profesionálním a citlivě lidským přístupem i ke
      starým pacientům, což je dnes bohužel vyjímka.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Cendelín

• H

pan doktor je jednička delal mi kataraktu rychle bezbolestne přistup ok zkratka fajn vřele doporučuji Vachalec Jan Bilina

• Vladimíra Kadlecová

• A

paní doktorka Kadlecová,je bombová a super přístup.Jen jí děkuji za záchranu zbytku yraku

Paní doktorka Kadlecová je bombastická lékařka!Věřím jí ve všem co mě poradí,zachránila mě zrak!!!

Lékařka perfektní a moc hodná!Jen škoda že je již zadaná!

Hodně spokojených pacientů přeje O.V

• F

K lékařské péči nemám připomínky, ale k přístupu ano. Poté, co jsem musela přestěhovat matku k sobě do Havlíčkova Brodu, abych se o ni mohla postarat, mi jako jediná ordinace odmítly poslat zprávu nové oční lékařce s tím, že ji předávají jen osobně. Ačkoliv jsem vysvětlovala, že pro mě to znamená vzít si dovolenou, jet 230km do Přeštic, vzít zprávu a jet 230km nazpět, na rozdíl od ostatních lékařů mi nevyšly vstříc (i když poplatek za zprávu a poštovné jsem chtěla uhradit převodem). Jak pravila sestřička:"Ano, přijeďte si, protože my to jinak neděláme."

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Sušický

• U

Příjemný pan doktor, skvělý přístup. Je vstřícný, poradí se vším na co se zeptáte.
      Pro mě nejlepší oční lékař v Ústí. I děti se k němu nebojí chodit, tak jako k předešlé MUDr.

• Velmi příjemný pan doktor, ve svém oboru se vyzná a rozhodně doporučuji - jeho psací stroj mě sice zprvu zarazil, ale co se vědomostí týče, je pan doktor rozhodně kapacita.
      Důkladné vyšetření, osobní přístup, velmi vstřícný. Mohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Gabriel Hadrávek

• A

Vynikající odborník! 11 let po operaci stále dobře vidím. Lidský i profesionální přístup zároveň. Děkuji!

• K

Vynikající lékař se skvělým přístupem. Děkuji za všechno. 17 let po operaci vše v pořádku, nyní lehká korekce.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Milan Bejvl

• Umístění: OFTA s.r.o., oční laserové centrumSlužby: operace očí

Naprosto skvělý doktor a výborný člověk. Operoval mi obě oči (6 dioptrií na každém) a jsem naprosto spokojen, po 3 letech od operace stále žádný problém. :)

• Výborný lékař, jeho včasný zásah při poranění oka mě zachránil zrak . Velice děkuji !!!
      Ivan Vasilev

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Lubomír Továrek

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Odstranění šedého zákalu

Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D

• Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře