Oční lékař Plzeň

• „Jsem po těžším úrazu hlavy, kdy se mi bohužel zhoršil zrak . Chodil jsem na Oční kliniku FN Plzeň kde jsem byl s péčí, závěry, a diagnostikou velmi nespokojen. Od té doby co jsem poznal pana doktora Silovského jiného očního lékaře nehledám. Nelze slovy popsat precizní práci a metody pana doktora. Pan doktor je i skvělý a chápavý člověk. Mohu jen doporučit Více

Masarykovo náměstí 82, Rokycany Mapa

Oční ordinace OPTIK

Ordinace Riegrova 10, Plzeň Mapa

Ordinace Plzeň - Riegerova

Koterovské 68, Plzeň-Slovany, Plzeň Mapa

Ordinace Koterovská - Plzeň

• „Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D Více

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „Velmi dobrý přístup k pacientovi. Srozumitelná komunikace s pacientem.

Voldušská 750, Rokycany Mapa

Rokycanská nemocnice a.s.

• Oční lékař

„Perfektní, příjemné jednání, ochota pomoci Lidé kteří jsou na svém místě a není to pro ně jen práce. Děkuji.

• Oční lékař, Gynekolog, Neuro… log, Psychiatr Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

• „K paní doktorce chodím léta a musím uznat,že je velmi milá,ochotná a pečlivá.Patří jí Velké děkuji!!

Tylova 39, Plzeň Mapa

Oční ordinace

• Oční lékař, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Skvělé profesionální jednání nejen pana doktora, ale i celé Ofty. Jsem po laserové operaci očí a nesmírně spokojená.

• Oční lékař

„Velmi milá lékařka i zdravotní sestra. Oceňuji dochvilnost a důslednost. Snadné objednání přes webové stránky.

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Ty negativní názory nechápu. Dnes jsem byla na kontrole po laserové operaci, všechno v pořádku, paní doktorka i sestřička velmi milé, příjemné, vše dopodrobna vysvětlily. Chvíli jsem čekala, ale nijak extrémně. A k tomu, co se tu píše - opravdu si myslíte, že lékař a sestra mají za povinnost poslouchat celý den vaše uřvané haranty a ještě se tvářit příjemně? Když vaše děcko v čekárně otravuje ostatní a povykuje, nedivte se doktorce, že z toho není odvařená a tuplem, jestli to tam má několikrát denně. Více

Lochotínská 18, Plzeň Mapa

Oční ordinace pro děti a dospělé

• „pan doktor je jednička delal mi kataraktu rychle bezbolestne přistup ok zkratka fajn vřele doporučuji Vachalec Jan Bilina Více

• Sokolovská 82, Plzeň Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „Dnes jsem byl u pani doktorky a predtim cetl zdejsi recenze. Nenechal jsem se odradit a risknul to a vše bylo fajn. Nekecal jsem do niceho, nechal delat pani doktorku jeji praci, a delala ji dobre. Je sverazna, ale kdyz toto akceptujete... za me maximalni spokojenost. Navic jsem tam volal s tim, ze nemam doporuceni a mam bolesti oci uz dva mesice a setra mi rekla, at prijdu, ze me vezmou. Uprimne, necekal jsem, ze me vezme bez doporuceni. Podotykam, ze cekarna rozhodne prazdna nebyla. Takze i za to dik. ;-) Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• II. poliklinika, Francouzská 4, Plzeň, Plzeň Mapa

Oční ambulance Slovany

• „Jeden z nejlepších doktorů, se kterým jsem se setkala. Je to člověk na svém místě a je na něm vidět, že má rád svou práci. Jednoznačně doporučuji. Více

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „Kéž by takových slušných, příjemných a zároveň erudovaných lékařů, kteří mají skutečný zájem o zdraví pacientů, bylo více. Bohužel.... JUDr. Ivan LODR Více

Švihovská 14, Plzeň Mapa

Železniční poliklinika Plzeň

• Oční lékař, Chirurg, Diagnos… tik, Internista, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Pediatr Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „Dnes jsem poprvé byla u paní doktorky a musím říci, že jsem úplně nadšená, milý přístup, ale hlavně pečlivý! Přešla jsem od pana doktorka, který vlastně celý můj problém s okem přešel, jako by neexistoval... paní doktorka Chaloupková naopak udělala veškerá měření, testy, poradila, budu se jejími pokyny řídit a věřím, že brzy bude vše v pořádku. Ještě jednou velice děkuji, vážím si péče i přístupu paní doktorky i sestřičky! Více

Alej Svobody 659/29, Plzeň Mapa

Oční ambulance