POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Denisovo nábřeží 4

301 00 , Plzeň , plzeňský

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

• A
    Lékař: MUDr. Libor Votava Jiný

Nechapu mistni negativni recenze, ja osobne jsem byl objednan na 13:00 a do ordinace jsem sel v 13:10. Celou dobu se pan doktor venoval memu problemu a nijak me nepopohanel, jak pise jiny komentujici.
    Jako hlavni bych ocenil, ze opravdu poslouchal, co jsem mu popisoval a i podle toho vedl vysetreni a neignoroval to, jako v jiné nejmenované nemocnici v Plzni, kde me nejdrive z urologie poslali na kozni a napsali nefunkcni antibiotika - ztracenych 14 dni.
    Komunikace (co se tyce leku a dalsiho postupu) take na jednicku. Opravdu nemam co vytknout a mohu doporucit.

• Z
    Lékař: MUDr. Martin Lívanec Jiný

Při bolesti zubu jsem jel na pohotovost, pan zubař podrobně vysvětlil co bude dělat.Dal mi injekci proti bolesti a zub zachránil, jinde by ho vytrhly. Děkuji !

• S
    Lékař: MUDr. Simona Zunová Jiný

Opravdový profesionál na svém místě!! Řízl jsem se motorovou pilou do prstu. Bídně si to ošetřil sám a začalo to hnisat. Měl jsem oči jak baterky - strach z kohokoli / čehokoli. Podle doporučení jsem vyhledal paní doktorku Zunovou. Ta ze mě strach vycítila a dokázala mne tak neskutečně uvolnit, že jsem se úplně přestal bát. Nakonec prst během chvíle ošetřila a na příští návštěvu jsem se za ní těšil!! Profesionál co do zákroku, to i do přístupu!

• D
    Lékař: MUDr. Štěpánka Pavcová Jiný

U paní doktorky jsme byli celá rodina na vyšetření névů. Paní doktorka byla velmi pečlivá a měla trpělivost i s mou dcerkou (2 roky), která u doktorů obvykle nespolupracuje.
    Pozitivně hodnotím i to, že jsme v čekárně nečekali dlouho.

• I
    Lékař: MUDr. Simona Zunová komplikace hojení popáleniny

U paní doktorky jsem byla sice jen 2x (než se vrátil z dovolené lékař blíž mého bydliště) a přesto ve mě zanechala silně pozitivní dojem. Velice milá, empatická a nesmírně šikovná lékařka! Nekrozu odstraňovala tak, že jsem o tom téměř nevěděla, za což jsem vděčná. Sestřička taktéž velmi šikovná a milá. Celkově vynikající, jsem ráda, že jsem se dostala právě sem!

• K
    Lékař: MUDr. Simona Zunová zarostlý nehet na palci u nohy

Velmi příjemné prostředí, milá a pečlivá paní doktorka i sestry.
    Díky nim a jejich dobré náladě se to "rejpání" skalpelem dalo přežít lépe. :-)
    Maximální spokojenost.

P. S.: Snad se to teď už načte! :-P
    K. M.

• A
    Lékař: MUDr. Lenka Tocháčková Preventivní prohlídka

Velmi milá a příjemná paní doktorka se smyslem pro humor, dokáži ocenit i v tomto lékařském oboru. Dokáže precizně vysvětlit informace o dané problematice i lajkovi. Sympatická paní doktorka s velkým D :)

• C
    Lékař: MUDr. Bohumil Krásný

Velmi peclivy a ochotny pan doktor. Odbornik a clovek na svem miste. Opravdu se snazi pomoci a nic nezanedba. Kez by bylo takovych doktoru vice.

• S
    Lékař: MUDr. Štěpánka Pavcová Pigmentové skvrny

To co jinde nezvládli ani za nehorázné peníze, zvládla paní doktorka Pavcová vyřešit skvěle, rychle, bezbolestně, profesionálně a za pár korun! Doporučuji jí a znovu se ráda vrátím!

• R
    Lékař: MUDr. Libor Votava

Pan doktor možná nedodržuje hodinu objednání , ale důvod je individuálním přístupem ke každému pacientovi a to Já oceňuji. Jeho přístup aspoň k me osobě je profesionální a pečlivý. Nikdy jsem nezaznamenal a to k němu docházím 10 let, špatné jednání od sestry nebo samotného lékaře k pacientům. To co jsem si přečetl v recenzích me překvapuje. Recenze jsou jako by psali o jiném lékaři než ke kterému chodim já. Tak závěr za me je ze tohoto lekare doporučuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu