POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Denisovo nábřeží 4

301 00 , Plzeň , plzeňský

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

Lékař: MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

Paní doktorku Lenku Tocháčkovou doporučit opravdu nemohu. Její chování považuji za velmi necitlivé a neodborné. Přístup se mi jeví jako neempatický, spíše arogantní, povýšený. Můj negativní názor se utvořil díky zkušenosti, kdy mi paní doktorka v úvodu těhotenství oznámila, že mé dítě nežije a poslala mě na revizi dělohy. Své tvrzení podpořila větou "je to na 100%". Bylo mi to samozřejmě líto a byla jsem v šoku, protože jsem při svém 1. těhotenství spíše očekávala, že bude vše v pořádku a paní doktorka, když viděla, že mlčím, vstřebávám situaci a nic neříkám, mě "podpořila" větou: "Vás to nějak vzalo,...vždyť je to jenom centimetr". V tu chvíli mi její reakce přišla nanejvýše nevhodná a velmi necitlivá. Pointou mého příběhu ovšem je to, že na kyretáž nebyla nutná, protože dítě žilo. (A žije).

Lékař: Veronika Holá Jiný

Velmi milá lékařka i zdravotní sestra. Oceňuji dochvilnost a důslednost. Snadné objednání přes webové stránky.

Lékař: MUDr. Libor Votava Jiný

Nechapu mistni negativni recenze, ja osobne jsem byl objednan na 13:00 a do ordinace jsem sel v 13:10. Celou dobu se pan doktor venoval memu problemu a nijak me nepopohanel, jak pise jiny komentujici.
    Jako hlavni bych ocenil, ze opravdu poslouchal, co jsem mu popisoval a i podle toho vedl vysetreni a neignoroval to, jako v jiné nejmenované nemocnici v Plzni, kde me nejdrive z urologie poslali na kozni a napsali nefunkcni antibiotika - ztracenych 14 dni.
    Komunikace (co se tyce leku a dalsiho postupu) take na jednicku. Opravdu nemam co vytknout a mohu doporucit.

Lékař: MUDr. Martin Lívanec Jiný

Při bolesti zubu jsem jel na pohotovost, pan zubař podrobně vysvětlil co bude dělat.Dal mi injekci proti bolesti a zub zachránil, jinde by ho vytrhly. Děkuji !

Lékař: MUDr. Simona Zunová Jiný

Opravdový profesionál na svém místě!! Řízl jsem se motorovou pilou do prstu. Bídně si to ošetřil sám a začalo to hnisat. Měl jsem oči jak baterky - strach z kohokoli / čehokoli. Podle doporučení jsem vyhledal paní doktorku Zunovou. Ta ze mě strach vycítila a dokázala mne tak neskutečně uvolnit, že jsem se úplně přestal bát. Nakonec prst během chvíle ošetřila a na příští návštěvu jsem se za ní těšil!! Profesionál co do zákroku, to i do přístupu!

Lékař: MUDr. Štěpánka Pavcová Jiný

U paní doktorky jsme byli celá rodina na vyšetření névů. Paní doktorka byla velmi pečlivá a měla trpělivost i s mou dcerkou (2 roky), která u doktorů obvykle nespolupracuje.
    Pozitivně hodnotím i to, že jsme v čekárně nečekali dlouho.

Lékař: MUDr. Simona Zunová komplikace hojení popáleniny

U paní doktorky jsem byla sice jen 2x (než se vrátil z dovolené lékař blíž mého bydliště) a přesto ve mě zanechala silně pozitivní dojem. Velice milá, empatická a nesmírně šikovná lékařka! Nekrozu odstraňovala tak, že jsem o tom téměř nevěděla, za což jsem vděčná. Sestřička taktéž velmi šikovná a milá. Celkově vynikající, jsem ráda, že jsem se dostala právě sem!

Lékař: MUDr. Simona Zunová zarostlý nehet na palci u nohy

Velmi příjemné prostředí, milá a pečlivá paní doktorka i sestry.
    Díky nim a jejich dobré náladě se to "rejpání" skalpelem dalo přežít lépe. :-)
    Maximální spokojenost.

P. S.: Snad se to teď už načte! :-P
    K. M.

Lékař: MUDr. Lenka Tocháčková Preventivní prohlídka

Velmi milá a příjemná paní doktorka se smyslem pro humor, dokáži ocenit i v tomto lékařském oboru. Dokáže precizně vysvětlit informace o dané problematice i lajkovi. Sympatická paní doktorka s velkým D :)

C
    Lékař: MUDr. Bohumil Krásný

Velmi peclivy a ochotny pan doktor. Odbornik a clovek na svem miste. Opravdu se snazi pomoci a nic nezanedba. Kez by bylo takovych doktoru vice.