Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatel... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Denisovo nábřeží 4

301 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Marie Švejbarová Jiný

  Kdyby byla možnost takovouto lékařku naklonovat, neváhala bych ani chvilku. Kéž i ona může zažívat jako zpětnou vazbu naše upřímné díky a obdiv. A: Srbová


  V
  Lékař: MUDr. Marie Švejbarová Jiný

  Příjemná, sympatická a na vysoké odborné úrovni. Byl jsem vždy velice spokojen. Děkuji a přeji stále dobré zdraví. Vděčný pacient Václav Růžek


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

  Chodila jsem k paní doktorce a jsem ráda, že mě díky bohu i v těhotenství převzali do jiné ordinace. Když chodí člověk k této doktorce 1x do roka na kontrolu, tak se její arogantní a neempatické chování dá asi nějak přežít, ale jakmile jsem tam začala chodit do těh. poradny, byla jsem z přístupu doktorky totálně zklamaná a nešťastná. Nálada doktorky se odvíjí asi od toho, jak se zrovna ten den vyspala. Každý dotaz nebo vysvětlení informace, jako kdyby člověk strašně obtěžoval a akorát je za jednoduchého, jako kdyby to přeci člověk měl dávno vědět nebo si to případně zjistit sám. Proč by měla informace poskytovat paní doktorka že? Absolutně neochotné a nelidské chování, člověk se radši ani nechtěl ptát, když je mu akorát hnusně odseknuto. Vyšetření v těhotenství ve stylu: strčíme tam stroj, kouknu dvě vteřiny na obrazovku a hotovo. Na dotaz zdali by mohla být symbolicky v začátku těhotenství vytištěna fotka z UTZ byla odpověď doktorky, že to nemá smysl, že tam stejně nejde nic vidět.
  Absolutně nechápu, proč dělá paní doktorka práci s lidma. Jediné, co považuji za pozitivní u této doktorky je přístup v léčbě, že nepředepíše kdejakou chemikálii, to zase dokážu ocenit, že nesáhla hned po kdejakých ATB atd.
  Ale přístup doktorky k pacientům opravdu jak k někomu podřadnému…


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Lívanec Jiný

  Velké díky panu doktorovi za skvělý, profesionální přístup.Takto skvělého lékaře jsem ještě nezažila


  M
  Lékař: MUDr. Hana Veličkinová Jiný

  Vynikající erudovaná specialistka s empatickým přístupem. Jsem vděčný za možnost dialogu a rozboru další terapie. Pečlivý a detailní postup.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

  Paní doktorku Lenku Tocháčkovou doporučit opravdu nemohu. Její chování považuji za velmi necitlivé a neodborné. Přístup se mi jeví jako neempatický, spíše arogantní, povýšený. Můj negativní názor se utvořil díky zkušenosti, kdy mi paní doktorka v úvodu těhotenství oznámila, že mé dítě nežije a poslala mě na revizi dělohy. Své tvrzení podpořila větou "je to na 100%". Bylo mi to samozřejmě líto a byla jsem v šoku, protože jsem při svém 1. těhotenství spíše očekávala, že bude vše v pořádku a paní doktorka, když viděla, že mlčím, vstřebávám situaci a nic neříkám, mě "podpořila" větou: "Vás to nějak vzalo,...vždyť je to jenom centimetr". V tu chvíli mi její reakce přišla nanejvýše nevhodná a velmi necitlivá. Pointou mého příběhu ovšem je to, že na kyretáž nebyla nutná, protože dítě žilo. (A žije).


  V
  Lékař: Veronika Holá Jiný

  Velmi milá lékařka i zdravotní sestra. Oceňuji dochvilnost a důslednost. Snadné objednání přes webové stránky.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Votava Jiný

  Nechapu mistni negativni recenze, ja osobne jsem byl objednan na 13:00 a do ordinace jsem sel v 13:10. Celou dobu se pan doktor venoval memu problemu a nijak me nepopohanel, jak pise jiny komentujici.
  Jako hlavni bych ocenil, ze opravdu poslouchal, co jsem mu popisoval a i podle toho vedl vysetreni a neignoroval to, jako v jiné nejmenované nemocnici v Plzni, kde me nejdrive z urologie poslali na kozni a napsali nefunkcni antibiotika - ztracenych 14 dni.
  Komunikace (co se tyce leku a dalsiho postupu) take na jednicku. Opravdu nemam co vytknout a mohu doporucit.


  Z
  Lékař: MUDr. Martin Lívanec Jiný

  Při bolesti zubu jsem jel na pohotovost, pan zubař podrobně vysvětlil co bude dělat.Dal mi injekci proti bolesti a zub zachránil, jinde by ho vytrhly. Děkuji !


  S
  Lékař: MUDr. Simona Zunová Jiný

  Opravdový profesionál na svém místě!! Řízl jsem se motorovou pilou do prstu. Bídně si to ošetřil sám a začalo to hnisat. Měl jsem oči jak baterky - strach z kohokoli / čehokoli. Podle doporučení jsem vyhledal paní doktorku Zunovou. Ta ze mě strach vycítila a dokázala mne tak neskutečně uvolnit, že jsem se úplně přestal bát. Nakonec prst během chvíle ošetřila a na příští návštěvu jsem se za ní těšil!! Profesionál co do zákroku, to i do přístupu!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu