POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Denisovo nábřeží 4

301 00 , Plzeň , plzeňský

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

• Marcela Zemanová

Oční Lékař, MUDr.

• F

S paní doktorkou jsem také spokojený, jen ta doma v čekárně! Už 3x jsem to po víc než 90 minutách čekání vzdal.
      To jsme ale byli např. v čekárně 3lidé. Ostatní chodili rovnou po zaklepání do ordinace.

• K paní doktorce chodím již více než 20 let a vděčím jí za mnoho. Trpěla jsem těžkou distrofií rohovek a v době, kdy v Plzni nade mnou lámali hůl i na oční klinice, domluvila mi paní doktorka vyšetření v Praze, kde mne odoperovali a pomohli mi tak, že mohu do dnešního dne žít jako normální člověk - bez bolestí a bez obtíží. Přesvědčila jsem se, že paní doktorka je člověk, jemuž jde především o pacienta a pro pacienta udělá všechno, co je v jejích silách.

• Veronika Holá

Oční Lékař,

• S

Je velmi příjemná, účastná a profesionální lékařka.
      Měl jsem šílený zánět spojivek jako následek po chřipce. Pani doktorka mi to vyléčila velmi rychle. Peče se o vás, jak to má byt.
      Doporučuji.

• Marie Švejbarová

Zubař, MUDr.

• Skvělá paní doktorka. Léčím se u ní od roku 1973, extrakce zubů nemají chybu, jsou de facto bezbolestné. Do ordinace se těším.

• K paní doktorce chodím již mnoho let. Jsem maximálně spokojená s její péčí. Jak je podoknuto v prvním příspěvku. Je nejenom ohromnou lékařkou, ale i člověkem. A to je opravdu vzácný případ!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Kateřina Mádrová

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorka se sestřičkou byly milé.Dlouho jsem nečekala, vyšetření proběhlo v pořádku. Paní doktorka se mnou jako s pacientem mluvila hezky, vše pěkně vysvětlila. Já si nemůžu stěžovat.

• J

S přístupem jaký má tato lékařka,jsem se již dlouho nesetkala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Když potřeboval urgentní pomoc můj syn od této lékařky,vyhodila syna s tím ,že si má zajít za svým očním lékařem a nemá jí obtěžovat.Vážně uvažuji o stížnosti na lékařskou komoru.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Lívanec

Zubař, MUDr.

• Naprosto šikovný, vřelý, vstřícný a moc hodný Pan zubař. Je to špička ve svém oboru a zároveň umí naslouchat a jednat citlivě i s úzkostnými pacienty. Vynikající zubař.

• Jana Sobotová

Neurolog, MUDr.

• D

Bohužel mám s touto lékařkou špatné zkušenosti. Dlouhá čekací doba, velmi neprofesionální přístup co se týče vyšetření i papírování. Co mě a mému zaměstnavateli způsobila s pracovním úrazem - příšerné. Paní doktorka špatně vyplnila formulář, samozřejmě ale byl za 500Kč, pojišťovna chtěla nový - doktorka však odmítla nový vypsat a ještě mi vynadala, jak malému ,,spratkovi", ať si najdu jiného neurologa, že jsem problémový pacient. Místo aby přiznala chybu a opravila formulář (za peníze), mě odmítla jako pacienta. Dodnes nevím, co jsem já udělala špatně, zaměstnavatel se s tímhle jednáním také ještě nesetkal. Když se situaci snažil vyřešit, dostalo se mu stejné reakce. Vynechávam další neprofesionální jednání, nebudu už ani zmiňovat způsoby přijímání pacientů a vyšetření... Shrnutí je ovšem jasné - nedoporučuji.

• V

Přišla jsem s bolestí v ruce. Předcházející den jsem byla převezena rzs do nemocnice, kde mě byly indikovány léky na zmírnění bolestí a snížení tlaku (240/130). Ve zprávě z nemocnice bylo doporučení ke kontrole u neurologa. Šla jsem za paní doktorkou puvodně s tím, že se objednám, ale bolesti náhle začaly znovu. Paní doktorka argumentovala slovy typu, že má objednané pacienty. Už nikdyk ní nepujdu. Byl to nehumánní přístup.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Libor Votava

Urolog, MUDr.

• R
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

Pan doktor možná nedodržuje hodinu objednání , ale důvod je individuálním přístupem ke každému pacientovi a to Já oceňuji. Jeho přístup aspoň k me osobě je profesionální a pečlivý. Nikdy jsem nezaznamenal a to k němu docházím 10 let, špatné jednání od sestry nebo samotného lékaře k pacientům. To co jsem si přečetl v recenzích me překvapuje. Recenze jsou jako by psali o jiném lékaři než ke kterému chodim já. Tak závěr za me je ze tohoto lekare doporučuji.

• P

Nejhorší co může člověka s akutní bolestí potkat.Pan doktor požaduje doporučení.Kde to jsme,když chybí ochota pomoci.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Hana Veličkinová

Urolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Fimóza

Byli jsme na urologické pohotovosti s dvouletým synem. Měli jsme obrovské štěstí, že nás ošetřovala zrovna paní doktorka Veličkinová. Empatická, laskavá, velmi hodná a samozřejmě výborná lékařka. Měla jsem z návštěvy urologie obavy a zbytečně. Moc děkujeme a pokud budeme někdy potřebovat urologické ošetření, určitě víme kam jít!

• J

Výborná lékařka, jedna z nejlepších jaké jsem v životě poznal.Její vyšetření je vždy velmi komplexní.Při odchodu vždy vím jak jsem na tom.

• Lenka Tocháčková

Gynekolog, MUDr.

• P

U paní doktorky jsem byla pouze jednou - hledala jsem ošetřujícího gynekologa v místě nového bydliště. S paní doktorkou jsem nebyla spokojená a ona se mnou zjevně také ne - zřejmě jsme si "nesedly". Nad mými problémy a starostmi mávla rukou, ačkoliv jsem pociťovala v tu chvíli problémy. Stěry na bakterie mi odmítla se slovy, že je má polovina města a že to je vlastně úplně jedno, že ani můj přítel určitě není zdravý atd. Ještě mě přesvědčovala, že ona to se mnou myslí dobře. V tu chvíli mi bylo jasné, že tam jdu naposledy. Nepůsobila na mě jako někdo, komu bych se chtěla svěřovat se svými starostmi a v budoucnu i s případnými obavami v těhotenství. Jediným plusem této návštěvy bylo napsání antikoncepce. Když jsem za asi dva měsíce měla opět zdravotní potíže, šla jsem raději do fakultní nemocnice, kde mě poctivě vyšetřili a předepsali mi potřebné léky a od té doby se cítím naprosto v pořádku.

• A
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.Služby: Preventivní prohlídka

Velmi milá a příjemná paní doktorka se smyslem pro humor, dokáži ocenit i v tomto lékařském oboru. Dokáže precizně vysvětlit informace o dané problematice i lajkovi. Sympatická paní doktorka s velkým D :)

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Štěpánka Pavcová

Dermatolog, MUDr.

• D
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.Služby: Jiný

U paní doktorky jsme byli celá rodina na vyšetření névů. Paní doktorka byla velmi pečlivá a měla trpělivost i s mou dcerkou (2 roky), která u doktorů obvykle nespolupracuje.
      Pozitivně hodnotím i to, že jsme v čekárně nečekali dlouho.

• S
      Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.Služby: Pigmentové skvrny

To co jinde nezvládli ani za nehorázné peníze, zvládla paní doktorka Pavcová vyřešit skvěle, rychle, bezbolestně, profesionálně a za pár korun! Doporučuji jí a znovu se ráda vrátím!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře