Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poliklinika Denisovo nábřeží patří v rámci holdingu EUROCLINICUM mezi významná zdravotnická zařízení poskytující široké spektrum ambulantní zdravotnické péče, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v regionu.

Adresa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.
Denisovo nábřeží 4, Plzeň 301 00
POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. logo

Specialisté

Názory o lékařích (22)

Obecné skóre

  P
  MUDr. Libor Votava Jiný

  Můj otec byl řádně objednán na vyšetření a když dorazil bylo mu sděleno , že v systému vůbec není.Nepříjemná sestra a nemluvě o lékaři p.Votavovi , který nechtěl připustit , že se jedná o jejich chybu. Potvrzení o objednání , který otec předložil , nikoho nezajímal. Nepříjemná zkušenost a komunikace s lékařem , do této ordinace už skutečně nikdy.

  B
  Ověřený profil
  MUDr. Libor Votava Jiný

  Nejen, ze dcera byla predem objednána, mela lekarske doporuceni od lekare pro urologicke vysetreni pro opakovane potize, ktere i v tuto chvili maji kazdym dnem stupnujici tendenci. Namisto vysetreni u pana doktora Votavy na zaklade lekarskeho doporuceni vsak jiz pres 3h cekame na pohotovosti.

  L
  MUDr. Simona Zunová Jiný

  Moc děkuji paní doktorce za vyšetření kotníku a podrobné vysvětlení. Paní doktorka má skvělý přístup.
  Nyní se můžu brzy vrátit do triatlonové sezony nebo dělat opět co mě baví.

  A
  Veronika Holá Jiný

  Vynikající oční lékařka, pečlivá a svědomitáí, ochotná vše pacientovi vysvětlit. Komunikace na jedničku. Vsem rozhodně doporučuji!

  N
  MUDr. Martin Lívanec Jiný

  Nejlepší zubař, rychle, bezbolestně, profesionálně.. trhání, vrtání cokoliv jako by jste měli jen otevřenou pusu. V Plzni lepší zubař není.

  A
  MUDr. Marie Švejbarová Jiný

  Kdyby byla možnost takovouto lékařku naklonovat, neváhala bych ani chvilku. Kéž i ona může zažívat jako zpětnou vazbu naše upřímné díky a obdiv. A: Srbová

  V
  MUDr. Marie Švejbarová Jiný

  Příjemná, sympatická a na vysoké odborné úrovni. Byl jsem vždy velice spokojen. Děkuji a přeji stále dobré zdraví. Vděčný pacient Václav Růžek

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Lenka Tocháčková Jiný

  Chodila jsem k paní doktorce a jsem ráda, že mě díky bohu i v těhotenství převzali do jiné ordinace. Když chodí člověk k této doktorce 1x do roka na kontrolu, tak se její arogantní a neempatické chování dá asi nějak přežít, ale jakmile jsem tam začala chodit do těh. poradny, byla jsem z přístupu doktorky totálně zklamaná a nešťastná. Nálada doktorky se odvíjí asi od toho, jak se zrovna ten den vyspala. Každý dotaz nebo vysvětlení informace, jako kdyby člověk strašně obtěžoval a akorát je za jednoduchého, jako kdyby to přeci člověk měl dávno vědět nebo si to případně zjistit sám. Proč by měla informace poskytovat paní doktorka že? Absolutně neochotné a nelidské chování, člověk se radši ani nechtěl ptát, když je mu akorát hnusně odseknuto. Vyšetření v těhotenství ve stylu: strčíme tam stroj, kouknu dvě vteřiny na obrazovku a hotovo. Na dotaz zdali by mohla být symbolicky v začátku těhotenství vytištěna fotka z UTZ byla odpověď doktorky, že to nemá smysl, že tam stejně nejde nic vidět.
  Absolutně nechápu, proč dělá paní doktorka práci s lidma. Jediné, co považuji za pozitivní u této doktorky je přístup v léčbě, že nepředepíše kdejakou chemikálii, to zase dokážu ocenit, že nesáhla hned po kdejakých ATB atd.
  Ale přístup doktorky k pacientům opravdu jak k někomu podřadnému…

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Lívanec Jiný

  Velké díky panu doktorovi za skvělý, profesionální přístup.Takto skvělého lékaře jsem ještě nezažila

  M
  MUDr. Hana Veličkinová Jiný

  Vynikající erudovaná specialistka s empatickým přístupem. Jsem vděčný za možnost dialogu a rozboru další terapie. Pečlivý a detailní postup.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu