Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Příbram

• „K doktorce jsem přišla s akutní bolestí oka. Vzala mě, i když už měla konec pracovní doby a ani u ní nejsem registrovaná. Velice milý a vstřícný přístup jak paní doktorky, tak sestry. Už dlouho jsem nenarazila na takhle ochotnou ordinaci. Jsem paní doktorce velice vděčná za pomoc, na takhle kvalitní lékaře už dnes moc nenarazíte. Mohu konstatovat maximální spokojenost a doktorku vřele doporučuji. :-) Více

Poliklinika Ravak

• „vpoodě doktorka, nemám s ní problémy.

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš

• „Jak už tu zaznělo pan doktor moc nemluví ale nikdy jsem u něj neměla s ničím problém... a sestřičky vždy vstřícné.. chodím tam od mala a teď už hlavně jen pro čočky po předchozím příjemném telefonátu... Více

1 názor

„Vážený pane primáři, moc Vám děkuji za unikátní zákroky z května a června letošního roku, při kterém jsem nepocítila žádný stres, naopak, pohodu a klid díky Vaší profesionalitě a lidskému přístupu. Jsem šťastná, že jsem Vaší pacientkou s výbornými výsledky. Děkuji Vám. Jitka. Více

Podbrdská 269, Příbram Mapa

Oblastní nemocnice Příbram

1 názor

„Nejlepší očař v Příbrami. Vlídný přístup, empatický, opravdu kapacita. Vadu nalezl okamžitě a hned začal jednat. Neměnila bych. Více

U nemocnice 84, Příbram Mapa

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

• Oční lékař

„Ordinaci MUDr Slabé navštěvuji již několik let. Z mého pohledu upřímný a profesionální přístup doktorky jakož i vlídný a pečlivý přístup asistentky/sestry/. Bravo!Doporučuji. Více

Poliklinika Ravak

• „vždy jsem byla spokojená, co jsem potřebovala vyléčit, se vyléčilo a obě dvě, jak paní doktorka, tak i sestra jsou velice příjemné. Více

Čechovská 55, Příbram Mapa

Ord. specialisty - oční

U Nemocnice 84, Příbram Mapa

Obl.nemocnice

U nemocnice 84, Příbram Mapa

Oční ambulance, Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

Podbrdská 269, Příbram Mapa

Oblastní nemocnice Příbram, a.s., Oční oddělení