Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Hana Landová Jiný

  Dobrý večer všem.
  Dneska jsme měli asi nejhorší zkušenost s lékaři v ČR za 5 let života tady. Moji těhotnou manželku "ošetřila" diabetolog Hana Landová, s nekonečným vypravením na zvýšeném hlasu (malým ji seřvala), o tom že my jsme všechny blbi ukrajinské uprchlici(což ne jsme, ale to je jedno kdyby jsme byli), které jenom jedou do Česka narodit dítě, a že kvůli nám a našim dětem ne jsou místa ve školkách, školách, a češi ne mají práce, a tak dal, a tak dal... Jako, to byla z toho úplně vytočena, rozbrečela se, a celou cestu domů brečela... Co to je za chováni, ne chápu... Už nic ani ne říkám o nějaké lékařské etiketě...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček Jiný

  Lékař nebyl přítomen. Měl jsem akutní problém a nutně jsem potřeboval lékařskou pomoc. Na dveřích nebylo jediné zmínky o předčasném uzavření ordinace. Lékař před mým příchodem byl přítomen. Návštěvnice vedlejší ordinace mi to potvrdila. Tel. číslo do ambulance uvedené na stránkách polikliniky nebylo kontaktní - volaný lékař vyzvánění opakovaně přerušil aniž by hovory přijmul. Jsem velice nepokojen.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Lékař: MUDr. Jiří Funda Jiný

  Zákrok karpály. Pan doktor je profesionál ve svém oboru.Měla jsem problémy s brněním prstů, min tři měsíce, poslední měsíc, jsem už ani nespala. Rozhodla jsem se pana doktora navštívit.Dostala jsem žádanku na vyšetření EMG. Tam mi oznámila paní doktorka, že mám jasný nález na levé ruce. Ještě týž den, jsem jela s výsledkem k panu doktorovi.Vysvětlil mi, co bude dělat,naprosto mě uklidnil. 12.4.2010 v den D jsem byla nervózní, jeho klidný milý a profesionální přístup a pochopení mě uklidnil. Po injekci s anestezií jsem byla v pohodě. Dvacetiminutový zákror. Nic strašného. Po 3 dnech převaz a po dalších 7 dnech vydání stehů. Ruka je od samého začátku a po odeznění bolesti v naprostém pořádku.Píši recenzi podrobněji, pro ty co se bojí, nejsou si jistí v rozhodování. Také jsem měla obavy, jak jsem se dozvídal o délce hojení a rozcvičování. Není tomu tak, vše je jen o vás jak budete o sebe pečovat. Teď jsem po vyndání stehů 2 dny a už dělám běžné věci, sice s opatrností ale bez žádných komplikací. Pan doktor Funda je skvělý nejen člověk ale i odborník.Moc mu za vše děkuji

  O
  Lékař: MUDr. Jiří Gutwirth Jiný

  Musím souhlasit s ostatními komentáři. Pan doktor je chápavý, vstřícný a snaží se pacientovi pomoci a to i v případě, že musí suplovat práci praktického lékaře s opačným přístupem, který po půl roku trvající zvýšené teplotě umí naordinovat jen Ibalgin. Pan doktor zjistil příčinu, i když úplně nespadala do jeho oboru a hlavně mi pomohl. Po půl roce jsem se opět cítil jako zdravý člověk. Jednou bych chtěl najít praktického lékaře, který by měl takový přístup k pacientům. Nemusel bych pak otravovat specialisty, zatěžovat je zdravotním problémem mimo jejich obor, a obírat je o čas, který by mohli věnovat svým pacientům. Moc děkuji. O.H.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček Jiný

  Vstřícné chování, podrobné vysvětlení, profesionální přístup.
  Stržení nehtu palce levé nohy s infektem nehtového lůžka (doporučení 2x denně koupele v teplém roztoku Rochovy soli, potom osušit a zakrýt čtvercem s Chlumského roztokem - 3-5 kapek)
  Druhý den proběhla kontrola, kdy bylo všechno v pořádku, rána se hojí. Další kontrola za tyden.

  M
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček Jiný

  Pan doktor Krček je skvělý lékař.Chodím tam i já i děti.Synovi zarostl nehet u nohy,pan doktor mu přímo v ordinaci bez trhání celého nehtů pomohl .Dál mu pryč jen kousek a zašil.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Václava Kozohorská

  Chtěl bych touto cestou velice poděkovat paní doktorce i sestřičce za velmi kladný přístup a pochopení pacienta.Když jsem 28.6.2019 navštívil Dobříš při cestě na dovolenou, zjistil jsem ,že jsem zapomněl doma prášky na tlak .Při představě že se budu muset vracet téměř 100 km se mi dělalo mdlo.Ale zachránila mi paní doktorka Kozohorská,která mi bez jakýchkoli okolků vyslechla, změřila tlak , poslechla,vyšetřila a napsala prášky které jsem potřeboval. Děkuji velice milé a sympatické MUDr.Kozohorské za její přístup k pacientům. S pozdravem Bidrman.P

  V
  Ověřený profil
  Lékař: Valentin Almássy

  Pan doktor Almassy je vcelku mily pan, ale to je tak vsechno. Rad posila pacienta zeptat se na leky do lekarny, pripadne doporucuje caje a vitaminy. Je administrativni typ, spis nez na pacienta kouka do pocitace, v pripade, ze si nevi rady, radi se se sestrou. Doporucuji pouze na psani neschopenek.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček úraz

  Dobrý den, byla jsem u Mudr. Krčka poprvé po úrazu nohy - výron, vazy. Vyšetření rtg, ortéza, klid, rehabilitace, perfektní přístup. I když je pan doktor trochu svérázný, je to odborník a k jinému lékaři nechodím. Byla jsem tam i s dcerkou (7 let), po úrazu palce na ruce jí propichoval nehet, aby zabránil strhávání - krásně se vše bez komplikací zahojilo. I když má pan doktor plnou čekárnu, pěkně to odsýpá. Sestřička příjemná, často vychází, aby zjistila, zda je někdo v čekárně. Nemohu si na nic stěžovat, mohu jen doporučit.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jiří Funda Lupavý prst

  Pana doktora Fundu mohu vrele doporucit. Pred chirurgickym zakrokem vse vysvetlil co bude nasledovat. Jsem velmi spokojena. Pane doktore dekuji!
  Z.Krskova Kytin

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Pražská 38, Dobříš 263 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna