Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Bedřich Rýdl

Neurolog, MUDr.

• A

Celkem nic moc doktor.Nestalo se mi ani že by my předepsal léky a to jsem vážně nemocná ( nevyléčitelně a tudíž potřebuju pravidelnou péči lékaře), ty mi musela vždy předepsat moje obvodní lékařka.Takhle si opravdu přístup lékaře nepředsavuji.

• A

Člověk na svém místě,své práci opravdu rozumí a dělá ji velmi dobře

• Ludmila Mašková

Oční Lékař, MUDr.

• vpoodě doktorka, nemám s ní problémy.

• Při kontrole mi paní doktorka řekla, že brýle nepotřebuji, že to stojí moc peněz a přitom vidím špatně. Při měření očí v optice mi zjistili, že mám 1 a 1,25 dioptrií.Než mít takovou lékařku, tak si raději budu stanovovat diagnozy sama! Opravdu nedoporučuji...

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jiřina Kovaříková

Praktický Lékař, MUDr.

• K

K paní doktorce jsem před 2roky přišla s problémem, který jsme vyřešily, ale kromě toho si jen tak mimochodem všimla mojí boule na krku. Z boule se vyklubal zhoubný nádor. Dnes jsem vyléčená a zdravá, ale paní doktorce vděčím za život. Kdyby si tehdy "náhodou" nevšimla, tak jsem tu dnes nemusela být a dvě děti by byly bez mámy. Boule byla vidět jen při otočení hlavy, takže při pohledu do zrcadla nebyla vidět a z rodiny si toho také nikdo nevšiml. Jen bystré oko odborníka, v tomto případě paní doktorky, hned vidělo, že něco není OK. Takže ať každý sám usoudí kam chodit. Já jinam nepůjdu!!!

• D

Velice špatné diagnózy,léčila bohužel naši babičku,jsem přesvědčen,že kdyby ji neléčila,mohla tu babička ještě být..
      Nedoporučuji nikomu...

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Libuše Nesvadbová

Psychiatr, MUDr.

• P

Paní Mudr.Nesvadbovou , jsem si vyhledala již před 6 lety.Nedůvěřuji mnoho lidem a myslím , že ohledně psychiatra ,jsem jí mohla vše říci.Hodně mi pomohla ohledně mé dg. Naslouchá mým problémům a snaží se mě léčit. Má dlouholetou praxi což je výhodou. Akorat ,je škoda ,že pracuje jen extérně. Peterová

• Z

Lepšího psychíatra neznám. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mnohokrát mi léčba pomohla.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Malešová

Dermatolog, MUDr.

• K

Jsem s kožní službou na Dobříši velice nespokojená. Dnes jsem přišla do čekárny okolo 13:10 a v tu chvíli do ordinace vcházela jediná pacientka v čekárně. Na dveřích sice cedulka, že paní doktorka je v lékarně, ikdyž byla prokazatelně v ordinaci. Zevnitř byl podrobně slyšet rozhovor s pacientkou, který se ale vůbec netýkal žádného kožního problému nýbrž vnoučátek. Okolo 13:25 přišel do čekárny zdravotník s paní na vozíku a zaklepal. Zevnitř žádná reakce, jen bylo slyšet asi paté video vnoučátka a komentáře. Neměla jsem čas čekat, až si paní doktorka vypovídá a vyřeší si své soukromé věci. Okolo 13:35 jsem naštvaně odcházela, zdravotník s paní stále v čekárně a paní doktorka se do té doby neuráčila ani otevřít. Můj první a určitě poslední pokus léčby na kožním oddělení na Dobříši!

• J

No, zrovna dneska cedulka... Ordinace od 10 hodin misto 7,30
      Ale jakmile se dostanete konecne dovnitr, mate prukazku pojistovny, nic nebrani lekarskemu monologu nelekarske povahy.
      No a pak vysvlict, pokud mozno cela rodina jen do spodaru a zacina prohlidka vsude a vsech.
      Jen nechapu, ze si pani doktorka nepise poznamky do karty nebo PC!!!!
      Ale jinak velmi pecliva, vzdy lecila bez zdravotnich komplikaci....

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Stanislava Prusíková

Gynekolog, MUDr.

• M

K paní doktorce už chodím řadu let, je to výborná lékařka,Dnes jsem byla na vyšetření, tak zase mohu hodnotit jako vždy: milá a ochotná, jsem ráda, že chodím k této lékařce .Toto platí i o hodné sestřičce v její ordinaci.
      Všechna ta léta, co k ní chodím, mě utvrzují v tom, že je to lékařka - člověk na svém místě.

• D

Nedoporučuji, velmi bolestivé prohlídky, po kterých jsem vycházela se slzami v očích a několik dní jsem po nich krvácela a bolel mě podbřišek. Paní doktorka se zasloužila o to, že mám paniku z gynekologie a nechci jít ani nikam jinam, jak se bojím.

Podívejte se na všechny názory (38) na lékaře

• Jiří Funda

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Poliklinika DobříšSlužby: Lupavý prst

Pana doktora Fundu mohu vrele doporucit. Pred chirurgickym zakrokem vse vysvetlil co bude nasledovat. Jsem velmi spokojena. Pane doktore dekuji!
      Z.Krskova Kytin

• Velice si vážím pada doktora Fundy u kterého jsem byl v listopadu na operaci karpálního tunelu levé ruky.Jsem velice rád,že jsem na základě doporučení tento zákrok postoupil.Jeho nesmírně lidský přístup mne uplně zbavil strachu takže zítra jdu na operaci pravé ruky a věřím,že opět se setkám s takovým přístupem a profesionalitou tohoto výborného lékaře.Doporučuji všem,kteří potřebují pomoc.
      Antonín Kotlán ,Praha

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Vítězslav Hradil

Fyzioterapeut, Internista, MUDr.

• Umístění: Centrum pohybové medicínySlužby: Knees problems of my husband

Hi. My husband and me, we have visited the clinic and we are very happy not only from Dr. Hradil but from all staff there. Thank you very much.

• Zdravim,dnes jsem navstivila CPM a nestacila se divit.Dr.me vysetril napsal RHB a rozloucil se cca 8min???Na recepci mi slecna sdelila,ze musim zaplatit 6000kc!!!!aby mi mohla objednat procedury,ktere si stejne platim.Zeptala jsem se proc mam platit 6000kc, bylo mi sdeleno,ze je to narizeni a i kdyz jsem pacient,ktery na kliniku jiz dochazi 5 rok musim zaplatit.Myslim,ze je to naprosta nehoraznost takto zdimat z lidi penize.Kdybych toto zarizeni vyuzivala kazdy mesic tak jeste,ale kdyz tam clovek jde 1x max .2x za rok je to neco nemyslitelneho.Ja nemam takovy prijem abych si mohla dovolit platit takove sumy,Vidim,ze to bylo zarizeni spickove urovne a mnoho dr. a RHB pracovniku z Malvazinek kteri v nem pracuji a vlastne udelali z toho spickove rehabilitacni centrum je ted pouze opet pro ty vyvolene kteri maji prijmy od 20tisic vyse.Obycejni lide si to nemohou dovolit i kdyz si cely zivot plati zdravotni pojiseni,je to k nicemu.Je to moc smutne,ale od bolesti mi to nepomuze Jarka

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Valentin Almássy

Praktický Lékař,

• V
      Umístění: Poliklinika Dobříš

Pan doktor Almassy je vcelku mily pan, ale to je tak vsechno. Rad posila pacienta zeptat se na leky do lekarny, pripadne doporucuje caje a vitaminy. Je administrativni typ, spis nez na pacienta kouka do pocitace, v pripade, ze si nevi rady, radi se se sestrou. Doporucuji pouze na psani neschopenek.