Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Dobříš

Pražská 38

263 01 , Dobříš , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

3.5

Obecné skóre
7 názorů

 • O
  Lékař: MUDr. Jiří Gutwirth Jiný

  Musím souhlasit s ostatními komentáři. Pan doktor je chápavý, vstřícný a snaží se pacientovi pomoci a to i v případě, že musí suplovat práci praktického lékaře s opačným přístupem, který po půl roku trvající zvýšené teplotě umí naordinovat jen Ibalgin. Pan doktor zjistil příčinu, i když úplně nespadala do jeho oboru a hlavně mi pomohl. Po půl roce jsem se opět cítil jako zdravý člověk. Jednou bych chtěl najít praktického lékaře, který by měl takový přístup k pacientům. Nemusel bych pak otravovat specialisty, zatěžovat je zdravotním problémem mimo jejich obor, a obírat je o čas, který by mohli věnovat svým pacientům. Moc děkuji. O.H.

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček Jiný

  Vstřícné chování, podrobné vysvětlení, profesionální přístup.
  Stržení nehtu palce levé nohy s infektem nehtového lůžka (doporučení 2x denně koupele v teplém roztoku Rochovy soli, potom osušit a zakrýt čtvercem s Chlumského roztokem - 3-5 kapek)
  Druhý den proběhla kontrola, kdy bylo všechno v pořádku, rána se hojí. Další kontrola za tyden.

 • M
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček Jiný

  Pan doktor Krček je skvělý lékař.Chodím tam i já i děti.Synovi zarostl nehet u nohy,pan doktor mu přímo v ordinaci bez trhání celého nehtů pomohl .Dál mu pryč jen kousek a zašil.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Václava Kozohorská

  Chtěl bych touto cestou velice poděkovat paní doktorce i sestřičce za velmi kladný přístup a pochopení pacienta.Když jsem 28.6.2019 navštívil Dobříš při cestě na dovolenou, zjistil jsem ,že jsem zapomněl doma prášky na tlak .Při představě že se budu muset vracet téměř 100 km se mi dělalo mdlo.Ale zachránila mi paní doktorka Kozohorská,která mi bez jakýchkoli okolků vyslechla, změřila tlak , poslechla,vyšetřila a napsala prášky které jsem potřeboval. Děkuji velice milé a sympatické MUDr.Kozohorské za její přístup k pacientům. S pozdravem Bidrman.P

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Valentin Almássy

  Pan doktor Almassy je vcelku mily pan, ale to je tak vsechno. Rad posila pacienta zeptat se na leky do lekarny, pripadne doporucuje caje a vitaminy. Je administrativni typ, spis nez na pacienta kouka do pocitace, v pripade, ze si nevi rady, radi se se sestrou. Doporucuji pouze na psani neschopenek.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Krček úraz

  Dobrý den, byla jsem u Mudr. Krčka poprvé po úrazu nohy - výron, vazy. Vyšetření rtg, ortéza, klid, rehabilitace, perfektní přístup. I když je pan doktor trochu svérázný, je to odborník a k jinému lékaři nechodím. Byla jsem tam i s dcerkou (7 let), po úrazu palce na ruce jí propichoval nehet, aby zabránil strhávání - krásně se vše bez komplikací zahojilo. I když má pan doktor plnou čekárnu, pěkně to odsýpá. Sestřička příjemná, často vychází, aby zjistila, zda je někdo v čekárně. Nemohu si na nic stěžovat, mohu jen doporučit.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Funda Lupavý prst

  Pana doktora Fundu mohu vrele doporucit. Pred chirurgickym zakrokem vse vysvetlil co bude nasledovat. Jsem velmi spokojena. Pane doktore dekuji!
  Z.Krskova Kytin

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu