Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

Nejbližší zařízení

Lékař: Jana Janová Jiný

Dcera se narodila v listopadu 2020, takže už byla celkem zima. Od paní doktorky jsme bydleli celkem daleko a místo toho, aby na první prohlídku přijela k nám, dané zákonem, hnala nás k ní a nejel přes to vlak a ještě jsme na to měli jen hodinu, podotýkám, že jen cesta k ní trvala 30 minut a s čerstvě narozeným dítětem toho za půl hodiny opravdu moc nestihnete. Na pravidelné kontroly jsme dále dojížděli k ní, ale bylo neskutečně nehorázné chování ze strany paní doktorky, kdy nás v prosinci, lednu a v únoru nechávala čekat v mrazech a ve sněhu, s pár měsíci starým miminem, venku, protože do čekárny “se nesmělo”! Z kontrol jsme odcházela vždy vystresovaná a dokonce jsem musela doktorce i lhát, protože prostě přece neexistuje, abyste si náhodou vzali vlastní dítě do postele! O očkování ani nemluvím, měla jsem s ní velký problém, když jsem si nepřála, aby dceru očkovala dvěmi vakcínami najednou. Po prvním očkování dceři vyskočil šílený AE, ale doktorka o tom ani nechtěla slyšet, nechtěla malou ani vidět a fotky jsem posílala mailem a vše řešila kortikoidy. A to nemluvím o tom, že přijetí do péče si podmiňovala tím, že neexistuje domácí porod, ambulantní porod, že neexistuje, že by rodič odložil, nedej bože, odmítal očkování. Na to nemá právo žádný lékař a doktorka tímto porušila několikrát zákon. Jsem šťastná, že jsme od této doktorky odešli už dávno.

Lékař: MUDr. Ivan Lang Jiný

Pán MUDR.Ivan Lang při mé registraci velmi ochotný, pečlivý, důsledný a nejde opomenout milé a ochotné sestry .Jinak platby, hotovost (nejsme v supermarketu).Čekací doba podle počtu lidí v čekárně,ale průměr na osobu je asi 5 až 10 minut.

Lékař: Iva Mlezivová Jiný

Široko daleko nejlepší lékařka s velkým nadhledem, doktor co člověku dokáže vysvětlit že nemoc se nevyléčí jen práškami.Moc si paní Doktorky vážím za její přistup a profesionalozaci, názor a empatii!

Lékař: MUDr. Milan Štěpáník Jiný

Již řadu let, mám dýchací potíže a pan doktor, je velmi pečlivý, moc mi pomohl, vše vysvětlí. Já jsem s léčbou i ostatním personálem, velmi spokojena.

Lékař: Jana Janová Jiný

Nejhorší doktorka jakou sem za svůj život poznal. Vše je dobré jen když je dítě zdravé ale jakmile nastane komikace doktorka se chová jakobychom ji obtěžovali. Nic si nepamatuje a podle mě nema moc vřelý vztah k dětem. Kdykoliv udělá chybu a že jich je na doktorku opravdu dost tak nic nepřizná a vše otočí proti vám. Takový člověk by neměl dělat pediatra!!!

Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Paní doktorka je profesionálkou ve svém oboru. V superlativech lze uvést: ochota pomoci,empatie,slušné jednání s pacientem,špičkové vyšetření, diskrétnost.
    Pacient se cítí příjemně už při vstupu do ordinace, při odchodu je díky paní doktorce pozitivně naladěn.

Lékař: Iva Mlezivová Jiný

Roky jsem hledala lékařku, která bude jednat rovnocenně a dokáže vysvětlit a pobavit se o způsobu volené léčby, zda je nutné brát antibiotika, zda není nutné je dobrat apod. Velice si uvědomuji jaké destruktivní dopady na lidské tělo má většina léků, sama se potýkám s chronickými potížemi z chyb předchozích lékařů. Paní Mlezivová je úžasná osobnost, se zkušenostmi a snahou! Jsem u ní 8 let a každá léčba měla hlavu a patu a byla úspěšná. Nejedná arogantně jako jiní lékaři a nepředepisuje jen driáky ze kterých má provize, jako jiní lékaři. Skutečně velmi chválím přístup, zajímá se o nové metody (což běžně také u lékařů dost chybí). Sestra je také velmi lidská a ochotná. Jediné mínus je, že dovolat se do ordinace je velmi obtížné.

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.

Lékař: Michaela Lepší Jiný

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.