Zobrazit lékaře

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15

318 00, Plzeň, plzeňský

Kontaktní údaje +420 37...

• Ivana Šourková

• J

Paní doktorka je velmi pečlivá, v rámci preventivní prohlídky provádí i úkony, které s prevencí přímo nesouvisí a neúčtuje si za ně extra poplatky (např. vyčištění zubního kamene). Když jsem objednaná, vždy jdu v domluvenou dobu na řadu. Před použitím materiálu mě seznámí s cenou a čeká, zda i pro mě je to přijatelné. opravdu doporučuji!

• Je ochotná, má zájem. Dokáže vždy poradit a je velmi šikovná

• Vlastislav Lehečka

Psychiatr,

• A

Nejlepší psychiatr! Velice lidský a empatický. Můžu jen doporučit.

• .

Prostě nejlepší! Pozorný, milý, vtipný, vždy s profesionálním přístupem i osobním pohledem. Vřele doporučuji!

• Jiřina Milotová

Internista, Praktický Lékař,

• Velmi vzdělaná lékařka s dlouholetou praxí,vždy vstřícná vůči pacientovi,trpělivá.

• P

nikdy za 37 roků jsem neměl problém, vždy velmi vstřícné jednání

• Josef Mrázek

Chirurg, MUDr.

• S

Pan MUDr Mrázek je velmi velmi dobrý lékař. Příjemný, milý, vstřícný, šikovný. Sestřičky jsou též velmi příjemné a vstřícné. Znám a pana doktora velmi dlouho. Též k němu chodí všichni z mé rodiny. Jsou spokojeni velmi.

• Pana doktora Mrázka vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jarmila Lišková

• J

Rychlá,precizní.

• Skvela zubarka, ma dobre napady a dobra esteticka reseni, je precizni. Kvuli sestre se tam preci nechodi, ne?

• Ludmila Zichová

Pediatr, MUDr.

• K

Je to velice spolehlivá lékařka, léčila mě od narození a má v péči i mé dvě děti, nikdy nic nezanedbala ani u mě a ani u mých dětí. Ivana

• Doktorka velmi nespolehlivá. Stěžovali jsme si, že náš syn poněkud šilhá. Aniž by nás někam poslala, řekla že do 2,5let to bude dobrý. Při 18-ti měsíční prohlídce, asi hodně pospíchala. Nevyplnila nic v naší průkazce. Následky jsou:
      - syn musí nosit brýle na pravá oko má 3dioptrie a na levé oko 2,5, takže si asi dokážete představit to trauma pro dítě a pro nás, když za žánou cenu tý brýle nechce nosit. Cena brejliček, nejlevnější 1800kč, ale za pár měsíců u nás v dubnu na kontrole můžou být jiná sklíčka, tj. dalších 1000Kč.
      - ptali jsme se zda-li máme přetahovat předkožku, bylo nám řečeno až ve 3.letech.
      nebyla schopná ho na poslední preventivní prohlídce prohlídnout, má to srostlé, takže opět další problém.

Oční specialistka řekla, že pokud dítě i po půl roce šilhá, je neodkladně nutné, aby ošetřující lékař, neprodleně poslal dítě na vyšetření k očnímu. Díky tomu by si na brýle zvykl a nemusel by je i třeba už mít.
      Takže díky paní doktorce, úplně zbytečně přijdeme o spoustu peněz, máme plno starostí atd... A malej ve 2,5letech musí trpět.

• Ludmila Chalupská

Fyzioterapeut,

• S

Rehabilitace u paní Chalupské mi vždy přinese klid do duše , sílu a vyrovnanost mému tělu. Má velký dar pomáhat potřebným a za to ji děkuji. Dana

• H

Velice nepříjmená a arogantní paní. Nikdo známý mi ji nedoporučil, našla jsem ji na webových stránkách. Možná proto takové chování. Paní Chalupská nepřibírá nové lidi. Toto mi sdělila s takovou neochotou a arogancí, která se hned tak nevidí. Tak arogantní paní už jsem dlouho nepotkala.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Bočková Ferdinanda

• M

S paní zubařkou jsem naprosto spokojený.
      Má velmi milé a přátelské vystupování.
      Celkem mi otevřela oči a také dost poradila.

• H

Paní doktorka je již starší, ale znám ji ještě, když byla na poliklinice ve Stříbře a byla perfektní. Na vybavení tolik nezáleží.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Daniela Kacerlová

• D

K paní zubařce cdodím už spoustu let a nyní k ní chodíme skoro celá rodina i děti.Nikdy jsme neměli obavu,je moc hodná.

• A

Paní doktorka je učiněný anděl. Měla jsem to štěstí setkat se s ní na pohotovosti v Plzni a jsem naprosto spokojená se vším.

• Ida Prokopová Faresová

Diagnostik, MUDr.

• I

Moc milá paní, vstřícná, profesionální přístup :) Byla jsem u ní na doporučení ortopeda. RTG nohy hotovo cobydup.