Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
14 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • V
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!

 • P
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Michaela Lepší Jiný

  S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.

 • M
  Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

  Chodím k paní doktorce už léta na sonografii. Úžasná a sympatická doktorka. Vše vysvětlí a poradí a pořád dobře naladěná.

 • D
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Velice pečlivá a milá paní doktorka. Chodila jsem tam s oběma dětmi a vždy se velmi snažila pomoci. Delší čekání v čekárně mi kompenzovalo její pečlivé vyšetření a odcházela jsem s pocitem že se nic nezanedbalo.
  Rozhodně výborná dětská lékařka!

 • M
  Lékař: MUDr. Augustín Marek Jiný

  Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Augustín Marek Kontrola zraku

  Pan doktor je dobrý lékař,docela milý a příjemný.Chci zdůraznit i ochotu sestřičky, která je od počátku roku 2020 v ordinaci nová. Její vystupování je vynikající, ochotná, příjemná a milá k pacientům. Mohu jenom doporučit a chválit.

 • I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Augustín Marek doporučení od dětské lékařky

  Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Nepříjemný, neochotný. Byly jsme se synem na vyšetření, doporučené lékařkou, a pan doktor nás velice neochotně " teda holt vyšetřil ", ale stylem, nevídaným. Celou dobu seděl ke mě i k synovi zády a jenom poslouchal, jak čte písmenka z tabule a jedl u toho bramborový salát s rohlíkem. Pak mi, ani nevím na základě čeho, suše oznámil, že syn má 0,75 dioptrie a odkázal nás do čekárny, ať si počkáme na poukaz. Čekali jsme na něj 30 minut! A závěr? Po screeningu očí a vyšetření jiným lékařem, který mimochodem dělal synovi vyšetření pro jistotu 2x, protože nemohl uvěřit tomu, že je jiný lékař schopný předepsat necelou dioptrii zdravému dítěti,výsledek 0 dioptrii, výborný zrak. Takže díky panu doktorovi, vyhozené 2000,- za brýle, na základě toho jsme nedostali od lékařky doporučení na další vyšetření na neurologii, o které mi šlo především, synovi by tímto zničil zdravý zrak a nakonec jako třešinka na dortu, jsem z výpisu z karty pacienta u pojišťovny zjistila, že pan doktor si na syna napsal vyšetření očí pro jistotu 2 x, takže moje pojišťovna mu uhradila 2 x 695,-. Takže " pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Iva Mlezivová Nemoc

  Za mne nejdelší čekací lhůta. Jdu k doktorů jednou za tři roky a vždy čekám nejméně 2,5 hodiny s pacienta a v čekárně co kuckají na celé kolo. Všude jinde to odsýpá jen paní doktorka má na každého pacienta nejméně 20 minut apod.. Sem přijít má smysl když se chcete nakazit,????????

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Kontrola v 5 ti letech

  Výborná doktorka i sestřička. Měla na starost mě a teď i mého syna. Z tohoto zdravotního střediska je rozhodne nejlepší. Neléčí od stolu jako jiné doktorky, ale dítě vždy řádně vyšetří a prohlédne.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu