Zobrazit lékaře

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

• Ivana Šourková

• J

Paní doktorka je velmi pečlivá, v rámci preventivní prohlídky provádí i úkony, které s prevencí přímo nesouvisí a neúčtuje si za ně extra poplatky (např. vyčištění zubního kamene). Když jsem objednaná, vždy jdu v domluvenou dobu na řadu. Před použitím materiálu mě seznámí s cenou a čeká, zda i pro mě je to přijatelné. opravdu doporučuji!

• Je ochotná, má zájem. Dokáže vždy poradit a je velmi šikovná

• Vlastislav Lehečka

Psychiatr,

• A

Nejlepší psychiatr! Velice lidský a empatický. Můžu jen doporučit.

• .

Prostě nejlepší! Pozorný, milý, vtipný, vždy s profesionálním přístupem i osobním pohledem. Vřele doporučuji!

• Jiřina Milotová

Internista, Praktický Lékař,

• Velmi vzdělaná lékařka s dlouholetou praxí,vždy vstřícná vůči pacientovi,trpělivá.

• P

nikdy za 37 roků jsem neměl problém, vždy velmi vstřícné jednání

• Josef Mrázek

Chirurg, MUDr.

• S

Pan MUDr Mrázek je velmi velmi dobrý lékař. Příjemný, milý, vstřícný, šikovný. Sestřičky jsou též velmi příjemné a vstřícné. Znám a pana doktora velmi dlouho. Též k němu chodí všichni z mé rodiny. Jsou spokojeni velmi.

• Pana doktora Mrázka vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jarmila Lišková

• J

Rychlá,precizní.

• Skvela zubarka, ma dobre napady a dobra esteticka reseni, je precizni. Kvuli sestre se tam preci nechodi, ne?

• Ludmila Zichová

Pediatr, MUDr.

• K

Je to velice spolehlivá lékařka, léčila mě od narození a má v péči i mé dvě děti, nikdy nic nezanedbala ani u mě a ani u mých dětí. Ivana

• Doktorka velmi nespolehlivá. Stěžovali jsme si, že náš syn poněkud šilhá. Aniž by nás někam poslala, řekla že do 2,5let to bude dobrý. Při 18-ti měsíční prohlídce, asi hodně pospíchala. Nevyplnila nic v naší průkazce. Následky jsou:
      - syn musí nosit brýle na pravá oko má 3dioptrie a na levé oko 2,5, takže si asi dokážete představit to trauma pro dítě a pro nás, když za žánou cenu tý brýle nechce nosit. Cena brejliček, nejlevnější 1800kč, ale za pár měsíců u nás v dubnu na kontrole můžou být jiná sklíčka, tj. dalších 1000Kč.
      - ptali jsme se zda-li máme přetahovat předkožku, bylo nám řečeno až ve 3.letech.
      nebyla schopná ho na poslední preventivní prohlídce prohlídnout, má to srostlé, takže opět další problém.

Oční specialistka řekla, že pokud dítě i po půl roce šilhá, je neodkladně nutné, aby ošetřující lékař, neprodleně poslal dítě na vyšetření k očnímu. Díky tomu by si na brýle zvykl a nemusel by je i třeba už mít.
      Takže díky paní doktorce, úplně zbytečně přijdeme o spoustu peněz, máme plno starostí atd... A malej ve 2,5letech musí trpět.

• Ludmila Chalupská

Fyzioterapeut,

• S

Rehabilitace u paní Chalupské mi vždy přinese klid do duše , sílu a vyrovnanost mému tělu. Má velký dar pomáhat potřebným a za to ji děkuji. Dana

• H

Velice nepříjmená a arogantní paní. Nikdo známý mi ji nedoporučil, našla jsem ji na webových stránkách. Možná proto takové chování. Paní Chalupská nepřibírá nové lidi. Toto mi sdělila s takovou neochotou a arogancí, která se hned tak nevidí. Tak arogantní paní už jsem dlouho nepotkala.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Bočková Ferdinanda

• M

S paní zubařkou jsem naprosto spokojený.
      Má velmi milé a přátelské vystupování.
      Celkem mi otevřela oči a také dost poradila.

• H

Paní doktorka je již starší, ale znám ji ještě, když byla na poliklinice ve Stříbře a byla perfektní. Na vybavení tolik nezáleží.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ida Prokopová Faresová

Diagnostik, MUDr.

• I

Moc milá paní, vstřícná, profesionální přístup :) Byla jsem u ní na doporučení ortopeda. RTG nohy hotovo cobydup.

• Michaela Lepší

Pediatr,

• Od této doktorky jsme přešli k jiné. Při každé návštěvě jsme museli jak před tabulí odříkávat, co už malý umí, když to nepředvedl přímo v ordinaci, byl to problém. Její rady ohledně kojení byly naprosto opačné než to, co doporučují laktační poradkyně. Při odkladu očkování nám sestra vyhrožovala, že nám synek zemře na černý kašel, dr. to nechala bez povšimnutí. Sestra s námi od té doby už nikdy nepromluvila. Potom se při každé návštěvě k vyjmenování nových věcí, co syn umí, přidalo i to, že jsme museli vyjmenovávat druhy zeleniny, které už jedl, atmosféra opravdu jak před tabulí. Nechtěli jsme hned v půl roce dávat maso, to byl také problém, říkala, že na to prostě trvá a hotovo a že nějaký kluk byl kvůli tomu v nemocnici - opět zastrašování. Také se ptala: "Chodíte s ním ven"? my: "ano". ona: "opravdu"? my: "ano". Ona: "opravdu každý den"? A to podotýkám, že syn byl velmi zdravý, červené tváře, dobrá váha, vývoj v pořádku. V tomhle duchu probíhaly všechny prohlídky. Celkově atmosféra, od té doby, co jsme odložili očkování, byla hodně nepříjemná, dr. se nikdy neusmála nebo tak.

• M

K paní doktorce jsme přešli od jiné pediatričky, s jejíž péčí jsem nebyla spokojená. Paní doktorka Lepší je úžasná, o děti má zájem (její přístup se mi velmi líbí - s dítětem komunikuje, chválí apod.), vždy mě vyslechla a poradila, pokud se mi na dítěti něco nezdálo. Za sebe mohu jen a jen doporučit!
      Martina Z.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře