Zobrazit lékaře

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

• V
    Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!

• P
    Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.

• L
    Lékař: Michaela Lepší Jiný

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.

Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Chodím k paní doktorce už léta na sonografii. Úžasná a sympatická doktorka. Vše vysvětlí a poradí a pořád dobře naladěná.

• D
    Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Velice pečlivá a milá paní doktorka. Chodila jsem tam s oběma dětmi a vždy se velmi snažila pomoci. Delší čekání v čekárně mi kompenzovalo její pečlivé vyšetření a odcházela jsem s pocitem že se nic nezanedbalo.
    Rozhodně výborná dětská lékařka!

Lékař: MUDr. Augustín Marek Jiný

Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky.

• J
    Lékař: MUDr. Augustín Marek Kontrola zraku

Pan doktor je dobrý lékař,docela milý a příjemný.Chci zdůraznit i ochotu sestřičky, která je od počátku roku 2020 v ordinaci nová. Její vystupování je vynikající, ochotná, příjemná a milá k pacientům. Mohu jenom doporučit a chválit.

• I
    Lékař: MUDr. Augustín Marek doporučení od dětské lékařky

Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Nepříjemný, neochotný. Byly jsme se synem na vyšetření, doporučené lékařkou, a pan doktor nás velice neochotně " teda holt vyšetřil ", ale stylem, nevídaným. Celou dobu seděl ke mě i k synovi zády a jenom poslouchal, jak čte písmenka z tabule a jedl u toho bramborový salát s rohlíkem. Pak mi, ani nevím na základě čeho, suše oznámil, že syn má 0,75 dioptrie a odkázal nás do čekárny, ať si počkáme na poukaz. Čekali jsme na něj 30 minut! A závěr? Po screeningu očí a vyšetření jiným lékařem, který mimochodem dělal synovi vyšetření pro jistotu 2x, protože nemohl uvěřit tomu, že je jiný lékař schopný předepsat necelou dioptrii zdravému dítěti,výsledek 0 dioptrii, výborný zrak. Takže díky panu doktorovi, vyhozené 2000,- za brýle, na základě toho jsme nedostali od lékařky doporučení na další vyšetření na neurologii, o které mi šlo především, synovi by tímto zničil zdravý zrak a nakonec jako třešinka na dortu, jsem z výpisu z karty pacienta u pojišťovny zjistila, že pan doktor si na syna napsal vyšetření očí pro jistotu 2 x, takže moje pojišťovna mu uhradila 2 x 695,-. Takže " pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!

• V
    Lékař: Iva Mlezivová Nemoc

Za mne nejdelší čekací lhůta. Jdu k doktorů jednou za tři roky a vždy čekám nejméně 2,5 hodiny s pacienta a v čekárně co kuckají na celé kolo. Všude jinde to odsýpá jen paní doktorka má na každého pacienta nejméně 20 minut apod.. Sem přijít má smysl když se chcete nakazit,????????

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Kontrola v 5 ti letech

Výborná doktorka i sestřička. Měla na starost mě a teď i mého syna. Z tohoto zdravotního střediska je rozhodne nejlepší. Neléčí od stolu jako jiné doktorky, ale dítě vždy řádně vyšetří a prohlédne.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu