Zobrazit lékaře

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Paní doktorka je profesionálkou ve svém oboru. V superlativech lze uvést: ochota pomoci,empatie,slušné jednání s pacientem,špičkové vyšetření, diskrétnost.
    Pacient se cítí příjemně už při vstupu do ordinace, při odchodu je díky paní doktorce pozitivně naladěn.

Lékař: Iva Mlezivová Jiný

Roky jsem hledala lékařku, která bude jednat rovnocenně a dokáže vysvětlit a pobavit se o způsobu volené léčby, zda je nutné brát antibiotika, zda není nutné je dobrat apod. Velice si uvědomuji jaké destruktivní dopady na lidské tělo má většina léků, sama se potýkám s chronickými potížemi z chyb předchozích lékařů. Paní Mlezivová je úžasná osobnost, se zkušenostmi a snahou! Jsem u ní 8 let a každá léčba měla hlavu a patu a byla úspěšná. Nejedná arogantně jako jiní lékaři a nepředepisuje jen driáky ze kterých má provize, jako jiní lékaři. Skutečně velmi chválím přístup, zajímá se o nové metody (což běžně také u lékařů dost chybí). Sestra je také velmi lidská a ochotná. Jediné mínus je, že dovolat se do ordinace je velmi obtížné.

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.

Lékař: Michaela Lepší Jiný

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.

Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

Chodím k paní doktorce už léta na sonografii. Úžasná a sympatická doktorka. Vše vysvětlí a poradí a pořád dobře naladěná.

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Velice pečlivá a milá paní doktorka. Chodila jsem tam s oběma dětmi a vždy se velmi snažila pomoci. Delší čekání v čekárně mi kompenzovalo její pečlivé vyšetření a odcházela jsem s pocitem že se nic nezanedbalo.
    Rozhodně výborná dětská lékařka!

Lékař: MUDr. Augustín Marek Jiný

Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky.

Lékař: MUDr. Augustín Marek Kontrola zraku

Pan doktor je dobrý lékař,docela milý a příjemný.Chci zdůraznit i ochotu sestřičky, která je od počátku roku 2020 v ordinaci nová. Její vystupování je vynikající, ochotná, příjemná a milá k pacientům. Mohu jenom doporučit a chválit.

Lékař: MUDr. Augustín Marek doporučení od dětské lékařky

Nejhorší lékař, kterého jsem zažila. Nepříjemný, neochotný. Byly jsme se synem na vyšetření, doporučené lékařkou, a pan doktor nás velice neochotně " teda holt vyšetřil ", ale stylem, nevídaným. Celou dobu seděl ke mě i k synovi zády a jenom poslouchal, jak čte písmenka z tabule a jedl u toho bramborový salát s rohlíkem. Pak mi, ani nevím na základě čeho, suše oznámil, že syn má 0,75 dioptrie a odkázal nás do čekárny, ať si počkáme na poukaz. Čekali jsme na něj 30 minut! A závěr? Po screeningu očí a vyšetření jiným lékařem, který mimochodem dělal synovi vyšetření pro jistotu 2x, protože nemohl uvěřit tomu, že je jiný lékař schopný předepsat necelou dioptrii zdravému dítěti,výsledek 0 dioptrii, výborný zrak. Takže díky panu doktorovi, vyhozené 2000,- za brýle, na základě toho jsme nedostali od lékařky doporučení na další vyšetření na neurologii, o které mi šlo především, synovi by tímto zničil zdravý zrak a nakonec jako třešinka na dortu, jsem z výpisu z karty pacienta u pojišťovny zjistila, že pan doktor si na syna napsal vyšetření očí pro jistotu 2 x, takže moje pojišťovna mu uhradila 2 x 695,-. Takže " pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!