Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15

318 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
17 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  T
  Lékař: Jana Janová Jiný

  Nejhorší doktorka jakou sem za svůj život poznal. Vše je dobré jen když je dítě zdravé ale jakmile nastane komikace doktorka se chová jakobychom ji obtěžovali. Nic si nepamatuje a podle mě nema moc vřelý vztah k dětem. Kdykoliv udělá chybu a že jich je na doktorku opravdu dost tak nic nepřizná a vše otočí proti vám. Takový člověk by neměl dělat pediatra!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

  Paní doktorka je profesionálkou ve svém oboru. V superlativech lze uvést: ochota pomoci,empatie,slušné jednání s pacientem,špičkové vyšetření, diskrétnost.
  Pacient se cítí příjemně už při vstupu do ordinace, při odchodu je díky paní doktorce pozitivně naladěn.


  L
  Lékař: Iva Mlezivová Jiný

  Roky jsem hledala lékařku, která bude jednat rovnocenně a dokáže vysvětlit a pobavit se o způsobu volené léčby, zda je nutné brát antibiotika, zda není nutné je dobrat apod. Velice si uvědomuji jaké destruktivní dopady na lidské tělo má většina léků, sama se potýkám s chronickými potížemi z chyb předchozích lékařů. Paní Mlezivová je úžasná osobnost, se zkušenostmi a snahou! Jsem u ní 8 let a každá léčba měla hlavu a patu a byla úspěšná. Nejedná arogantně jako jiní lékaři a nepředepisuje jen driáky ze kterých má provize, jako jiní lékaři. Skutečně velmi chválím přístup, zajímá se o nové metody (což běžně také u lékařů dost chybí). Sestra je také velmi lidská a ochotná. Jediné mínus je, že dovolat se do ordinace je velmi obtížné.


  V
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!


  P
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Michaela Lepší Jiný

  S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. K dětem se chová hezky. Vše důkladně vysvětlí. Při a po očkování nemáme nikdy žádné problémy. Při jakýmkoliv problémů můžu kdykoliv zavolat a paní doktorka pomůže a poradí. Líbí se nám, že doporučuje léky, které jsou vyrobeny přírodně.


  M
  Lékař: MUDr. Ida Prokopová Faresová Jiný

  Chodím k paní doktorce už léta na sonografii. Úžasná a sympatická doktorka. Vše vysvětlí a poradí a pořád dobře naladěná.


  D
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Velice pečlivá a milá paní doktorka. Chodila jsem tam s oběma dětmi a vždy se velmi snažila pomoci. Delší čekání v čekárně mi kompenzovalo její pečlivé vyšetření a odcházela jsem s pocitem že se nic nezanedbalo.
  Rozhodně výborná dětská lékařka!


  M
  Lékař: MUDr. Augustín Marek Jiný

  Ve svých 51 letech se mi už horší zrak a po důkladném vyšetření jsem si odnesl brýle na blízko, které mi vyhovují při každodenní práci. Za mne palec nahoru. Díky.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Augustín Marek Kontrola zraku

  Pan doktor je dobrý lékař,docela milý a příjemný.Chci zdůraznit i ochotu sestřičky, která je od počátku roku 2020 v ordinaci nová. Její vystupování je vynikající, ochotná, příjemná a milá k pacientům. Mohu jenom doporučit a chválit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu