Doporučení urologové s Oborová zdravotní pojišťovna Plzeň

• „Skvělý lékař. Ochotně pomohl oběma mým těžce nemocným rodičům. Jsem mu vděčná a vřele doporučuji .

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „absolutní expert, jedna z nejlepších, vyzná se, super přístup - stará dobrá škola z doby kdy jsme ještě byli pacienti, než jsme se po 1989 změnili na klienty, doporucujuji Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Uzasny doktor,ktery synovi pomohl s pooperacni peci po plastice predkozky.Usetril nas tim od celkove obrizky a zmirnil u syna vznikle trauma,ktere zazival u predchoziho doktora.Dekujeme. Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „fakt dobrej

Palackého 259, Blovice Mapa

Urologická ambulance

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Vynikající specialista s osobním a hlavně lidským přístupem ke každému pacientovi. Nezním lepšího urologa v Plzni.

Dvořákova 1207/17, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice s.r.o.

• „Dobrý výkon!! Kvalitní provedení operace. Jsem po operaci a velmispokojený. Kamínek je příč. Děkuji.

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Urologii v Plzni jsem navštívil vzhledem k mým dlouhodobě vysokým hodnotám tzv.PSA v krvi.Dříve jsem z tohoto důvodu absolvoval 2 krát biopsii s výsledkem negativním.Dověděl jsem se o možnosti fůzní biopsie,která se provádí právě zde.Proto jsem kontaktoval Mudr.Mrkose a od prvního kontaktu jsem tušil,že jsem v dobrých rukou.Vše probíhalo jako "na drátkách".Komunikace,termíny, vyšetření, nakonec i přesně stanovená diagnóza a k tomu vždy nezbytný☺!Proto si tohoto Pana doktora vážím a mohu všem potřebným doporučit. Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Šel jsem k panu doktorovi Košťákovi na doporučení a nelituji. Je velmi milý a ochotný, s mým problémem mi pomohl. Rozhodně DOPORUČUJI !!! Více

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

Urologická ambulance