Urolog Plzeň

• „Špičkové pracoviště ,lékař i sestřičky moc příjemní a vctřícní.Na odběry krve není nutno chodit jinam,vše je v objektu.V takovém prostředí se i nemocný člověk cítí dobře a v pana doktora mám velikou důvěru.Ordinace je dostupná MHD i autem.Jsem rád,že jsem tuto ordinaci našel .Doporučuji. Více

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• Urolog, Chirurg, Dermatolog,…  Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Přesně stanovuje diagnozu, vše řekne pacientovi přímo, žýdné skryté narážky

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Urolog, Chirurg, Internista,…  Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Pan doktor je opravdu odborník, navíc velice sympatický a příjemný. Stejně tak má velice milou sestřičku. Navíc se u něj nemusí objednávat a zatím jsem nikdy nečekal víc jak půl hodiny. Nejlepší urolog v Plzni. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Privátní urologická ordinace

• Urolog, Alergolog, Chirurg, … Dermatolog, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Bory s.r.o.

• Urolog, Anesteziolog, Chirur… g, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor je pašák, chodíme k němu se synem na kontroly a jak již bylo řečeno, vše vysvětlí, na žádnou věc netlačí, nestraší zbytečnejma operacema a přitom moc pomůže, hlavně psychycky. Více

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Odborný lékař pro urologii

• „Vynikající erudovaná specialistka s empatickým přístupem. Jsem vděčný za možnost dialogu a rozboru další terapie. Pečlivý a detailní postup. Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Skvělý lékař. Ochotně pomohl oběma mým těžce nemocným rodičům. Jsem mu vděčná a vřele doporučuji .

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Odborný lékař pro urologii

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Lékař je svšdomitý,lidský,dovede pacientovi vše přístupnou formou vysvětlit.Doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!

Švihovská 14, Plzeň Mapa

Plzeň, Dopravní zdravotnictví a.s., Železniční poliklinika

• „absolutní expert, jedna z nejlepších, vyzná se, super přístup - stará dobrá škola z doby kdy jsme ještě byli pacienti, než jsme se po 1989 změnili na klienty, doporucujuji Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Uzasny doktor,ktery synovi pomohl s pooperacni peci po plastice predkozky.Usetril nas tim od celkove obrizky a zmirnil u syna vznikle trauma,ktere zazival u predchoziho doktora.Dekujeme. Více

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Milá a profesionální lékařka. Lidský přístup, vyslechne, poradí, hledá řešení a dokáže pomoci. Doporučuji!

17. listopadu 2479/12, Plzeň Mapa

FN Plzeň Bory

• „Dobrý výkon!! Kvalitní provedení operace. Jsem po operaci a velmispokojený. Kamínek je příč. Děkuji.

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Vynikající specialista s osobním a hlavně lidským přístupem ke každému pacientovi. Nezním lepšího urologa v Plzni.

Dvořákova 1207/17, Plzeň Mapa

Mulačova nemocnice s.r.o.

• „Urologii v Plzni jsem navštívil vzhledem k mým dlouhodobě vysokým hodnotám tzv.PSA v krvi.Dříve jsem z tohoto důvodu absolvoval 2 krát biopsii s výsledkem negativním.Dověděl jsem se o možnosti fůzní biopsie,která se provádí právě zde.Proto jsem kontaktoval Mudr.Mrkose a od prvního kontaktu jsem tušil,že jsem v dobrých rukou.Vše probíhalo jako "na drátkách".Komunikace,termíny, vyšetření, nakonec i přesně stanovená diagnóza a k tomu vždy nezbytný☺!Proto si tohoto Pana doktora vážím a mohu všem potřebným doporučit. Více