Zobrazit lékaře

Poskytujeme péči ve všech oblastech Více

Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13

305 99 , Plzeň , plzeňský

Fakultní nemocnice Plzeň

alej Svobody 80

304 60 , Plzeň , plzeňský

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Typ zařízení

• nemocnice

• Jiří Kizman

Chirurg, MUDr.

• M

Dr. Kizman me operoval na zlucnik. Super přístup, uz 2.den po operaci mi bylo dobre. Tohoto lekare mohu jen doporucit. Takze pukod potrebujete chirurga, jdete k Mulacum.

• Miloslav Zárybnický

Ortoped, Chirurg, MUDr.

• D

Je super, vynal mi hreby z kycelniho kloubu a to tonebylo jednoduche.

• Luděk Bouchner

Gastroenterolog, MUDr.

• J

Profesionál. Solidní chlap. Nic víc pacoš nepotřebuje. Doporučuji. Tečka. Jan D. Čermák

• Š

U pana doktora jsem se léčila, je příjemný. Ale i po dvou koloskopiích i dvou gastroentologických vyšetřeních, nepřišel na zdravotní problém, který mi po změně lékaře, objevil konečně někdo jiný a to jen tím, že když nenašel nález v žaludku, tak provedl stěry, kde se vše zjistilo.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Michal Karas

Hematolog,

• Vynjkající přístup k pacientům. Vždy připraven všechno vysvětlit.Má velkou důvěru nemocných.Je to muž na svém místě J.Janda

• Jan Masák

Anesteziolog,

• S

Chtěla bych ještě jednou poděkovat tomuto lékaři, ktery pecoval o mou již zesnulou maminku...kde již bylo tolik komplikací že ji nešlo zachránit....jeho lidskost.. etika..kdy jsem chtěla být s maminkou do konce je neuvěřitelná. ..nikdy mu nezapomenu...kdy jsem volala ze se k ní musím vrátit...on mi tu možnost dal. ..sotva jsem k ni dovedla za 5 minut zemřela. Díky jeho ochotě. .chápání. .já se s tim vyrovnavam mnohem lépe. .a díky němu teď věřím ze existuje něco mezi nebem a zemí. ...ona na me čekala. ..bože kdyby byl každý lékař takový jako on...nevím zda zrovna tyto řádky bude číst. ..ale odesilam dekovny dopis fnplzen ...tak se můžu jen modlit zda mu ho předají nebo alespoň ukáží. ...děkuji Cibulkova

• Richard HÜBEL

• B

Pan doktor je lékař a odborník na svém místě. Je moc ochotný a vše vysvětlí když je potřeba! Já mu můžu za své zdraví jen a jen poděkovat. :-)

• Martin Hajžman

Chirurg, MUDr.

• Pan doktor dnes osetroval moji dceru na pohotovosti. Velmi oceňuji jeho milý a vlídný přístup k malému vydesenemu dítěti. Jsme radi, ze jsme tam zastihli prave pana doktora. Více takových lidských a profesionálních lékařů. Diky moc jemu i sestřičkam

• Opravdu jeden z velmi dobře vyrovnaných lékařů, který vyslechne a plní potřeby pacienta a neuráží záchranáře, když někoho přivezou na ambulanci.
      Perfektní člověk, profesionál a hokejový fanda :-D

Díky za dobrou spolupráci Martine,

Bc. Michal Řepka, DiS.
      DZS Sanitar, s.r.o. - vs Plzeň

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Martin BLAŽEK

• P

Pan doktor je velice vstřícný, milý a ochotný vše vysvětlit a především skvělý operatér. Jsem velmi spokojený s jeho péčí. Moc mu děkuji. Petr Karhan

• Lekaa Mohammadová

Hematolog,

• L

Paní doktorka má pozitivní energii která zní vyzařuje. Tím působí . Vím že je super doktorka jako všichni ostatní co se snaží Vás dostat zas na nohy. Moc jí za vše děkuji Kuffnerova

• Paní doktorka Mohammadová působí už sama o sobě léčivě.Umí dodat optimismus a psychicky podpořit.Vždy odjíždím z Plzně v pohodě a s příjemným pocitem,že je o mě dobře postaráno.Děkuji moc.Hartmannová N.

• Vladimír Přibáň

• J
      Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Přibáň je člověk na svém místě. Dodá pacientovi naději, jeho jednání je úžasné a zejména dokáže povzbudit před operací, kdy je člověk psychicky na dně. Díky jeho přístupu a schopnostem se mi navrátila hybnost ruky a nohy do původního stavu. Jsem vděčná, že jsem se dostala do péče pana Přibáně. Jana

• R

Pan doktor Přibáň je jedním z mála lékařů, který se nesnaží člověka léčit ale vyléčit. Podá pomocnou ruku v nejvyšší nouzi, nad diagnózou přemýšlí a neordinuje od stolu. Pacient je pro pana doktora Přibáně na prvním místě, jedná s lidmi laskavě a vše vysvětlí. Ostatní lékaři nad mým problémem zlomili hůl a v léčbě nevybočili ze zajetých kolejí. Až pan doktor Přibáň vše pečlivě prostudoval, vyžádal nezbytná vyšetření a opravdu mi pomohl. Tímto bych chtěla panu Přibáňovi poděkovat, že mi umožnil návrat do života a zbavil mě úmorných bolestí trojklanného nervu. Děkuji, z celého srdce.