Zobrazit lékaře

Poskytujeme péči ve všech oblastech Více

Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13

305 99 , Plzeň , plzeňský

Fakultní nemocnice Plzeň

alej Svobody 80

304 60 , Plzeň , plzeňský

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Typ zařízení

• nemocnice

• I
    Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor

• R
    Lékař: Jan Mork Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Janu Morkovi.Operace ploténky před 2 lety.Dnes ani nevím,že nějaká byla,perfektní práce.Děkuji

• J
    Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Jsem skoro 7 let po operaci skoro bez problémů. Pro mne je pan doktor vážený odborník, perfektní operatér s výsledky. Klobouk dolů před takovým lékařem. Po opreraci mi zbyla pouze jizva, prso je stále hezké :-). Moc, moc, moc,....děkuji

• A
    Lékař: Prim. MUDr. Václav Karnos Jiný

Primář Mudr. Václav Karnos je vynikající chirurg vynikající člověk byl jsem u pana primáře na operaci pupeční kýly a žlučníku zároveň,přes mé celoživotní obavy z jakékoli operace vše proběhlo díky panu primářovi výborně.Ještě jedno moc děkuji

• P
    Lékař: MUDr. Tomáš Kydlíček

Po dnešní návštěvě u pana doktora Kydlíčka musím nic jiného než vychválit až do nebe. Profesionalita, rychlost a lidskost jsou asi ty nejlépe vystihující přirovnání. Děkuji za ošetření.

Lékař: Václav MIKOLÁŠEK Vyjmuti sroubu z nohy

Jsem naprosto spokojena s praci a pristupem p. doktora. Pri vyjmuti sroubu z nohy postupoval velmi peclive a myslel i na esteticke hledisko. Dekuji a vsem doporucuji.

Lékař: Bohumila BULTASOVÁ operace tříselné kýly

V listopadu loňského roku jsem podstoupil operaci tříselné kýly ve FN Plzen Bory. Jelikož to byla moje první operace v životě, dost jsem se obával neznámého a vůbec všeho. Při předoperačním vyšetření mi byla doporučena spinální anestezie, tzn. umrtvení spodní části těla a ještě navíc - zvláště levé. Aplikace do páteře jsem se hodně obával. Ovšem anestezioložka se svojí kolegyní mne dokázala svým laskavým přístupem a vysvětlováním všeho co dělá a dělat bude natolik duševně zaměstnat, že jsem najednou byl bezbolestně znecitlivěn. Operace začala, probíhala a končila a já si skoro dvacet minut uvolněně povídal s paní doktorkou Bohumilou Bultasovou o svých koníčcích a tak. Neměl jsem čas poslouchat tým operatérů a nějak jsem se vůbec ničeho nebál.
    Děkuji celému operačnímu týmu/mají tam hrozný fofr/ a zvláště MUDr. Bultasové, která byla mojí kontaktní osobou.Tedy, hlavně její oči, protože víc toho vidět nebylo.
    Spokojený bývalý pacient Jiří Círl

• S
    Lékař: MUDr. František Pešek Krvácení po kolonoskopii,provedenou v Klatovech

Poděkování za zákrok,který MUDr Pešek provedl již téměř před rokem,15.11.2017 v ranních hodinách.Jinak bych asi vykrvácel...Též mu chci pogratulovat k vyznamenání,což jen male ocenění jeho odborné práce.Vdecny pacient z Klatov,Stanislav Šneberger...

Lékař: Prim. MUDr. Václav Karnos reoperace kýly

Primář Mudr. Václav Karnos je nejen vynikající chirurg, ale i člověk. Kdysi mne přijal, i když nemusel, po zpackané operaci kýly v Mulačově nemocnici. Byl jsem ve velmi špatném stavu a on mne v hodině dvanácté zachránil. Stejně tak obětavě pomohl i mojí manželce. Proto i dnes po čtrnácti letech na něho vzpomínám s úctou a vděčností.
    Jan Hošek.

• A
    Lékař: MUDr. Tomáš Kydlíček

Pan doktor Kydlicek je vynikajici chirurg. Byl u vsech mych (4!) operacnich zakroku (rekonstrukce prsu po nadorovem onemocneni) a zejmena u tech prvnich dvou, kdy jsem byla vydesena k smrti, me dokazal neuveritelne uklidnit. Nemel to se mnou vubec jednoduche, protoze k sobe pritahnu kazdou komplikaci, ktera existuje. Ani ted jeste asi nemam vyhrano, ale vim moc dobre, ze odvedl nejlepsi praci a udelal vsechno proto, abych se zase jednou mohla citit hezky zensky, a za to mu budu uz navzdycky vdecna.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu