Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme péči ve všech oblastech Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13

305 99 , Plzeň , plzeňský

Fakultní nemocnice Plzeň

alej Svobody 80

304 60 , Plzeň , plzeňský

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: Petr SOVÁK Jiný

Skvělý doktor, úspěšně mi přeoperoval pohlaví. Již od útlého věku jsem trpěl miniaturním penisem, proto jsem se rozhodl žít s vagínou.

Lékař: Michal Karas Jiný

Je to člověk na svém místě. Slušný k pacientům, poradí a pomůže s každým problémem. Znalý o své práci ví mnoho. Super doktor neměnil bych. Děkuji pane doktore za vaší starost o nás nemocné.

Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor

Lékař: Jan Mork Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Janu Morkovi.Operace ploténky před 2 lety.Dnes ani nevím,že nějaká byla,perfektní práce.Děkuji

Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Jsem skoro 7 let po operaci skoro bez problémů. Pro mne je pan doktor vážený odborník, perfektní operatér s výsledky. Klobouk dolů před takovým lékařem. Po opreraci mi zbyla pouze jizva, prso je stále hezké :-). Moc, moc, moc,....děkuji

Lékař: Prim. MUDr. Václav Karnos Jiný

Primář Mudr. Václav Karnos je vynikající chirurg vynikající člověk byl jsem u pana primáře na operaci pupeční kýly a žlučníku zároveň,přes mé celoživotní obavy z jakékoli operace vše proběhlo díky panu primářovi výborně.Ještě jedno moc děkuji

Lékař: MUDr. Tomáš Kydlíček

Po dnešní návštěvě u pana doktora Kydlíčka musím nic jiného než vychválit až do nebe. Profesionalita, rychlost a lidskost jsou asi ty nejlépe vystihující přirovnání. Děkuji za ošetření.

Lékař: Václav MIKOLÁŠEK Vyjmuti sroubu z nohy

Jsem naprosto spokojena s praci a pristupem p. doktora. Pri vyjmuti sroubu z nohy postupoval velmi peclive a myslel i na esteticke hledisko. Dekuji a vsem doporucuji.

Lékař: Bohumila BULTASOVÁ operace tříselné kýly

V listopadu loňského roku jsem podstoupil operaci tříselné kýly ve FN Plzen Bory. Jelikož to byla moje první operace v životě, dost jsem se obával neznámého a vůbec všeho. Při předoperačním vyšetření mi byla doporučena spinální anestezie, tzn. umrtvení spodní části těla a ještě navíc - zvláště levé. Aplikace do páteře jsem se hodně obával. Ovšem anestezioložka se svojí kolegyní mne dokázala svým laskavým přístupem a vysvětlováním všeho co dělá a dělat bude natolik duševně zaměstnat, že jsem najednou byl bezbolestně znecitlivěn. Operace začala, probíhala a končila a já si skoro dvacet minut uvolněně povídal s paní doktorkou Bohumilou Bultasovou o svých koníčcích a tak. Neměl jsem čas poslouchat tým operatérů a nějak jsem se vůbec ničeho nebál.
    Děkuji celému operačnímu týmu/mají tam hrozný fofr/ a zvláště MUDr. Bultasové, která byla mojí kontaktní osobou.Tedy, hlavně její oči, protože víc toho vidět nebylo.
    Spokojený bývalý pacient Jiří Círl

Lékař: MUDr. František Pešek Krvácení po kolonoskopii,provedenou v Klatovech

Poděkování za zákrok,který MUDr Pešek provedl již téměř před rokem,15.11.2017 v ranních hodinách.Jinak bych asi vykrvácel...Též mu chci pogratulovat k vyznamenání,což jen male ocenění jeho odborné práce.Vdecny pacient z Klatov,Stanislav Šneberger...