Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme péči ve všech oblastech Více

Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13

305 99 , Plzeň , plzeňský

Fakultní nemocnice Plzeň

alej Svobody 80

304 60 , Plzeň , plzeňský

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Hrabák Jiný

Pan doktor je absolutni spicka lepsiho neznam vsechno bezbolestne , rozumi tomu hodne , vi co dela hodne vysoka uroven ceny jsou normalni nikomu se mu zdat ze je trosku drassi ale stoji to za to opravdu to umi jsem velice spokojen , sestricky jsou take na vysoke urovni prijemny komunikativni takze luxus m minusy zadne neznam vsechno top vcetne ordinace .

Lékař: Michal Karas Jiný

Je to člověk na svém místě. Slušný k pacientům, poradí a pomůže s každým problémem. Znalý o své práci ví mnoho. Super doktor neměnil bych. Děkuji pane doktore za vaší starost o nás nemocné.

Lékař: Prim. MUDr. Václav Karnos Jiný

Naprosto úžasný člověk a profesionál, který mi již 2x zachránil život. Poprvé před 10 lety, podruhé před 2 týdny. Nejenže umí, ale i psychicky podrží. Operoval mi neprůchozí tenké střevo způsobené Cronovou chorobou. Zbavil mě ileostomie, tedy vývodu tenkého střeva z dutiny břišní. Působí na Chirurgickém oddělení FN Plzeň Bory, což je moderně zařízené pracoviště s převážně velmi příjemným personálem.

Lékař: MUDr. Martin Hajžman Jiný

Skvělý přístup, vyslechne, snaha pomoci, krátká čekací doba, když nemůže pomoci on doporučí jiného specialistu, doktor na svém místě!

Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor

Lékař: Jan Mork Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Janu Morkovi.Operace ploténky před 2 lety.Dnes ani nevím,že nějaká byla,perfektní práce.Děkuji

Lékař: MUDr. Pavel Vicari Jiný

Jsem skoro 7 let po operaci skoro bez problémů. Pro mne je pan doktor vážený odborník, perfektní operatér s výsledky. Klobouk dolů před takovým lékařem. Po opreraci mi zbyla pouze jizva, prso je stále hezké :-). Moc, moc, moc,....děkuji

Lékař: MUDr. Tomáš Kydlíček Jiný

Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Jiří Hrabák Jiný

Mohu jedině doporučit. Pan doktor je vynikající stomatolog, ochotný, důkladný, šetrný, trpělivý. Oceňuji jeho vysokou odbornost, vybavení ordinace, profesionalitu a přístup k pacientovi. Současně chválím i obě sestřičky. Celkové velmi milé, příjemné a lidské jednání. Takže ještě jednou rozhodně všem doporučuji

Lékař: Prim. MUDr. Václav Karnos Jiný

Primář Mudr. Václav Karnos je vynikající chirurg vynikající člověk byl jsem u pana primáře na operaci pupeční kýly a žlučníku zároveň,přes mé celoživotní obavy z jakékoli operace vše proběhlo díky panu primářovi výborně.Ještě jedno moc děkuji