Zobrazit lékaře

Poskytujeme péči ve všech oblastech Více

Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13

305 99, Plzeň, plzeňský

Kontaktní údaje +420 37...

Fakultní nemocnice Plzeň

alej Svobody 80

304 60, Plzeň, plzeňský

Kontaktní údaje +420 37...

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

• Tomáš Kydlíček

Plastický Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň

Pan doktor Kydlicek je vynikajici chirurg. Byl u vsech mych (4!) operacnich zakroku (rekonstrukce prsu po nadorovem onemocneni) a zejmena u tech prvnich dvou, kdy jsem byla vydesena k smrti, me dokazal neuveritelne uklidnit. Nemel to se mnou vubec jednoduche, protoze k sobe pritahnu kazdou komplikaci, ktera existuje. Ani ted jeste asi nemam vyhrano, ale vim moc dobre, ze odvedl nejlepsi praci a udelal vsechno proto, abych se zase jednou mohla citit hezky zensky, a za to mu budu uz navzdycky vdecna.

• A

Jako jediný estetický chirurg mi ochotně poradil a objasnil můj emailový dotaz ohledně operace, kterou jsem podstoupila v našem kraji....Strašně lituji ,že jsem z druhého konce republiky ,nejradši bych se za ním hned rozjela.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře

• Jiří Kizman

• M

Dr. Kizman me operoval na zlucnik. Super přístup, uz 2.den po operaci mi bylo dobre. Tohoto lekare mohu jen doporucit. Takze pukod potrebujete chirurga, jdete k Mulacum.

• Miloslav Zárybnický

Ortoped, Chirurg, MUDr.

• D

Je super, vynal mi hreby z kycelniho kloubu a to tonebylo jednoduche.

• Luděk Bouchner

Gastroenterolog, MUDr.

• J

Profesionál. Solidní chlap. Nic víc pacoš nepotřebuje. Doporučuji. Tečka. Jan D. Čermák

• Š

U pana doktora jsem se léčila, je příjemný. Ale i po dvou koloskopiích i dvou gastroentologických vyšetřeních, nepřišel na zdravotní problém, který mi po změně lékaře, objevil konečně někdo jiný a to jen tím, že když nenašel nález v žaludku, tak provedl stěry, kde se vše zjistilo.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Pavel Vicari

• P

Odborník na svém místě,starostlivý,pečlivý,příjemný.děkuji mu za operaci kterou provedl perfekně a kolektiv sester které má jsou super.Děkuji Plachá Chodov

• Z

Nejlepší lékař kterého znám. Vždy mně nabije energií, má hezký přístup k pacientovi. Zdeňka Pašková

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Michal Karas

Hematolog,

• Vynjkající přístup k pacientům. Vždy připraven všechno vysvětlit.Má velkou důvěru nemocných.Je to muž na svém místě J.Janda

• Jan Masák

Anesteziolog,

• S

Chtěla bych ještě jednou poděkovat tomuto lékaři, ktery pecoval o mou již zesnulou maminku...kde již bylo tolik komplikací že ji nešlo zachránit....jeho lidskost.. etika..kdy jsem chtěla být s maminkou do konce je neuvěřitelná. ..nikdy mu nezapomenu...kdy jsem volala ze se k ní musím vrátit...on mi tu možnost dal. ..sotva jsem k ni dovedla za 5 minut zemřela. Díky jeho ochotě. .chápání. .já se s tim vyrovnavam mnohem lépe. .a díky němu teď věřím ze existuje něco mezi nebem a zemí. ...ona na me čekala. ..bože kdyby byl každý lékař takový jako on...nevím zda zrovna tyto řádky bude číst. ..ale odesilam dekovny dopis fnplzen ...tak se můžu jen modlit zda mu ho předají nebo alespoň ukáží. ...děkuji Cibulkova

• Vlastimil Bursa

Plastický Chirurg, MUDr.

• Pana primáře opravdu mohu jen a jen doporučit!!! Rozhodla jsem se pro augmentaci prsů a první moje cesta byla k jinému lékaři, ale to jsem hodně rychle vzdala. Začala jsem si shánět informace o jiných lékařích, až jsem narazila na pana doktora Burzu. Již po telefonu pan primář působil velmi ochotně a profesionálně. Konzultace byla naprosto vyčerpávající a pan doktor mě přesvědčil o tom, že to bude on, kdo augmentaci bude provádět. V říjnu jsem se přesvědčila o tom, že jsem udělala velmi dobře. Operace proběhla v naprostém pořádku, pan doktor Burza mně dostal do takového klidu, že jsem na sál jela se smíchem. Prý že to bolet nebude. Říkala jsem si co je to za nesmysl. První noc po operaci se dostavily bolesti zad, ale jen z toho důvodu, že jsem jen ležela, poté bolest na hrudníku a to i při mluvení. To ale trvalo do 10 hodin dopoledne po operaci, než mě pan doktor vyndal drény z prsů a znovu mě převázal. Poté nastala taková úleva a bylo po bolesti. Poté už byly jen lehoučké, ale jinak opravdu pohodička. Následná kontrola po probuzení byla také super. Mám stále uložen klidový režim. Sice se šetřím, ale je mně jako bych žádnou operaci neprodělala. Již teď se těším na vyndání stehů a až opět uvidím Burzovo veledílo - nyní stále ještě nemohu sundal pooperační podprsenku. Takže kdo zatím váhá, neváhejte!

• T

Pane primáře Bursu mohu všem maximálně doporučit.Je to nejen skvělý plastický chirurg,ale i skvělý člověk.Již při první návštěvě u něho v ordinaci jsem v něm našla velikou důvěru.Prsa,která jsem si nechala zvětšit jsou nádherná....Přesně podle mých představ.Nechala jsem si poradit a velice se mi to vyplatilo.Jsem štastná,že jsem si splnila svůj sen a že jsem si takhle výborně vybrala.Ještě jednou Vám pane primáři velice děkuji.Tereza.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Richard HÜBEL

Chirurg,

• B

Pan doktor je lékař a odborník na svém místě. Je moc ochotný a vše vysvětlí když je potřeba! Já mu můžu za své zdraví jen a jen poděkovat. :-)

• Martin Hajžman

Chirurg, MUDr.

• Pan doktor dnes osetroval moji dceru na pohotovosti. Velmi oceňuji jeho milý a vlídný přístup k malému vydesenemu dítěti. Jsme radi, ze jsme tam zastihli prave pana doktora. Více takových lidských a profesionálních lékařů. Diky moc jemu i sestřičkam

• Opravdu jeden z velmi dobře vyrovnaných lékařů, který vyslechne a plní potřeby pacienta a neuráží záchranáře, když někoho přivezou na ambulanci.
      Perfektní člověk, profesionál a hokejový fanda :-D

Díky za dobrou spolupráci Martine,

Bc. Michal Řepka, DiS.