Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Plzeň

1 názor

„Ochotná,vstřícná,s dětmi to umí , vše vysvětlí .Se sestřičkou je sranda a je prima jako paní doktorka.Čekací doba na ošetření ke keremu jsme se nebjednali byla 15 minut, děkujeme Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

MUDr Eva Paulová

• „Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!! Více

Plzeňská cesta 53, Plzeň Mapa

ORL ordinace

• „S přístupem paní doktorky jsem byl více než spokojen. Je vidět, že pro ní pacienti nejsou jenom "kusy", ale každému věnuje individuální péči. Okamžitě odhalila příčinu mých problémů, přesně mi popsala, z čeho toto onemocnění vzniká a provedla bezbolestné ošetření. Kdyby takových lékařů bylo víc, bylo by i víc milejších pacientů. Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Vždy mne pomůže. Je citlivý. Přemýšlí o všech souvislostech dané nemoci.Jsem spokojen s postupem i výsledkem.

Husova 760, Přeštice Mapa

Ušní, nosní, krční lékař

• Otorinolaryngolog

„Paní doktorka Kašková mě velice překvapila,moc příjemná a citlivá.Jsem s přístupem spokojena.Myslím,že málo který lékař je ochoten si pacienta vyslechnout a reagovat na potřeby a nasadit dobré léky.Doporučuji. Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.