Otorinolaryngolog Plzeň

• „Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!! Více

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň Mapa

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

• „Velmi milá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem. Narozdíl od jiných ORL nás neodbyla, a i přesto, že necítíme žádné obtíže, nás důkladně vyšetřila. Kéž by to takto fungovalo všude :) Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

ORL ambulance Plzeň s.r.o.

Nová 956, Dobřany Mapa

VS LASERA, s.r.o. ORL ordinace - zdravotnické středisko

• Otorinolaryngolog

„Velmi kladně hodnotím přístup pana doktora i sestry. Po dopoledním zavolání mě vzali na vyšetření ještě ten samý den, což je u jiných doktoů dnes prakticky nemožné. Pan doktor i sestra byli velmi příjemní, pečliví a celkově prostředí čekárny, tak i ordinace působí velmi dobrým dojmem. Více

ul. Denisovo nábř. 1150/5, Plzeň Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ

• „Škoda, že nemohu dát hvězdiček 10. Je velice příjemná nejen na děti, ale na nás starší. Přešel jsem k ní od jiné lékařky, která léčila a léčila a bez výsledku. Paní doktorka Havlová ihned jednala a zachránila mi sluch. Jsem u ní 5 let a mohu říci jen SKVĚLÁ, SKVĚLÁ, SKVĚLÁ. Více

Pod Jezírkem 2, Plzeň Mapa

ORL, foniatrie, sluchová protetika s. r. o.

• „Po dvou měsících zjišťování mého onemocnění u různých doktorů mi paní doktorka Koželuhová jako jediná pomohla a určila pravou diagnozu, byla ke mě velmi milá a i přes nepříjemné věci, co se týče dutin, uší, zánětu od zubu apod.mne ona sama dokázala uklidnit a já ztratila veškerý strach, díky ní jsem zdravá a nadále pokud budu mít jakýkoli problém, budu se na ní vždy obracet, byla mi doporučena od kamaráda, kterému vylěčila obě děti od zánětů uší a opravdu pokud hledáte profesionála v oboru, jděte k paní Koželuhové, takových doktorů je u nás totiž už jen opravdu troška, děkuji Vám paní doktorko a přeji mnoho dalších úspěchů, Hošková Barbora Více

Pod Jezírkem 2, Plzeň Mapa

ORL, foniatrie, sluchová protetika s.r.o.

• „Za mě i za syna - naprosto super, dvacetiletá zkušenost, paní doktorka je velice příjemná, vstřícná a odborník s velkou praxí Více

Husova 18, Plzeň Mapa

Soukromý lékař ORL

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Nejlepší doktor co si můžete přát. K panu doktorovi se vždy těšíme. Je jedinej,který Vás vezme i přes to,že je teď slyšet všude záležitost covid-19.Jinde jenom čekají! Moc děkuji panu doktorovi.Sestřicky také super Více

Lábkova 16, Plzeň Mapa

ORL ambulance

1 názor

„Ochotná,vstřícná,s dětmi to umí , vše vysvětlí .Se sestřičkou je sranda a je prima jako paní doktorka.Čekací doba na ošetření ke keremu jsme se nebjednali byla 15 minut, děkujeme Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

MUDr Eva Paulová

• „Dnes jsem ze synem byla u paní doktorky poprvé a mohu potvrdit, to co je tu napsané, měla zájem o tom co mému synovi je, napsala léky a ještě nás poslala raději k praktické doktorce, že se jí něco nezdá a měla pravdu. Přd tím jsme chodili k jinému doktoru a ten se choval úplně jinak, přišlo mi, že jsme tam překáželi, byl hodně nálodový. Kdyby byli všichni jako tato paní doktorka, tak by to bylo skvělé. Více

Husova 18, Plzeň Mapa

ORL ordinace

• Otorinolaryngolog

„Dle mého názoru, vynikající lékař, který hledá i jiné možnosti a cesty. Naprostá spojenost a důvěra. Takových více. Monika Mašková Více

Bedřicha Smetany 3, Plzeň Mapa

Ordinace ORL

• „Paní doktorka je velmi hodná a šikovná, má příjemný hlas a vždy se mi snaží ve všem pomoci, když potřebuje změnu objednání, zavolá a snaží se vyhovět obou stranám. Mohu ji jedině doporučit!!! Více

Plzeňská cesta 53, Plzeň Mapa

ORL ordinace

• „Je to velice fundovaný lékařka s krásným lidským přístupem.Vždy mě vyslechne.Bere pacienty dle objednací doby.Každého vyslyší a pacient odchází spokojený. Tak by to v našem zdravotnicti mělo fungovat všude. Více

Edvarda Beneše 13, Plzeň Mapa

FN Plzeň

• Otorinolaryngolog, Anestezio… log, Chirurg, Dermatolog Více

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

Areál OFTA s.r.o.

• „Paní doktorka byla naprosto fantastická, což jsem dlouho nezažila. Sestřička byla také velice ochotná. Špatně nastřelenou náušnici jsme ihned vyřešili a nakonec jsem odešla s více náušnicemi, než bylo původně v plánu. Vše bylo perfektně vysvětleno. Jsem velice spokojená :) Více

Denisovo nábřeží 5, Plzeň Mapa

Ušní,nosní,krční ambulance KASTNER s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Internista, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dermatolog, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Pečlivá lékařka, profesionál na svém místě . V čekárně jsem sice čekala dve hodiny, ale za její péči a odbornost to stojí. Pomohla mi s problémem, se kterým si jiní lékaři nevěděli řadu let rady. Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „S přístupem paní doktorky jsem byl více než spokojen. Je vidět, že pro ní pacienti nejsou jenom "kusy", ale každému věnuje individuální péči. Okamžitě odhalila příčinu mých problémů, přesně mi popsala, z čeho toto onemocnění vzniká a provedla bezbolestné ošetření. Kdyby takových lékařů bylo víc, bylo by i víc milejších pacientů. Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.