Areál OFTA s.r.o.

VS Lasera - laserové centrum. Více

Areál OFTA s.r.o.

Sokolovská 82

323 00, Plzeň, plzeňský

VS Lasera - laserové centrum.

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jiří Voltr

Dermatolog, MUDr.

• A
      Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Výborný lékař, několikrát mi pomohl s problémy, se kterými si jiní kožní lékaři nevěděli rady. Skutečný profesionál na svém místě. Pečlivý a ochotný.

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Suchá začervenalá pokožka

Mne pan doktor nevyhovuje. Prisla jsem k nemu, zeptal se na nekolik otazek, pokozku mi ani neprohledl. Jsem velice nespokojena. Mam suchou cervenou pokozku a pan doktor ikdyz jsem ho upozornovala ze mam dost citlivou pokozku, tak mi dal vysusujici palivy krem...

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře