(33 názorů)

U Křížku 572

252 43 , Praha , hl. město Praha

U Gemini 360

760 01 , Zlín , zlínský

Soukromá oční klinika Gemini.

• Drahomíra Baráková

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• Kéž by všichni lékaři byli takoví jako ona. Milá, ochotná, vstřícná, rychlá, perfektní...

• J

Je to vynikající lékařka s výborným přístupem k pacientům. Operovala mi kataraktu u obou očí. U mne to bylo o to horší, že mám oční nystagmus a nebylo jasné, zda bude operaci možno provést. Paní doktorka je ale profesionál a vše se podařilo. Děkuji

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jana Lyková

• P

Paní doktorka teď mimo jiné ordinuje na oční klinice Gemini na Veveří 111. Našel jsem ji tam náhodou a už vím, kam mám chodit - je to tam moc příjemné a paní doktorka tam má skvělé zázemí. Její péče za tu cestu stojí.

• S paní doktorka je moc milá, usměvavá a profesionální. Mohu jen doporučit. Sestřička vás pozorně vyslechne a poradí, i když nejdete k paní doktorce a nejste objednaní, má trpělivost a je velmi ochotná. Paní doktorka sídlí na Náměstí Svobody 18 v 2. patře, v příjemném tichém prostředí. Paní doktorka je rychlá, vše stíhá dle objednání, takže čekárna není narvaná lidmi. Tak to má být!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eugen Butela

• J

25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut vřele doporučují všem vynikajici človék i zdrav sestry.

• Tomáš Prusenovský

Oční Lékař, MUDr.

• Mudr.Prusenovský mi operoval horní víčka.Oceňuji profesionální přitom ohleduplný přístup k pacientovi.Působí uklidňujícím dojmem. Perfektně odvedená práce, všichni ji chválí.Děkuji a doporučuji tohoto lékaře dalším známým.Vilišová Hana

• Petra Uhlářová

• M

Výborná doktorka, při operaci komentuje podrobně každý krok (což mě osobně uklidnilo), velmi milý přístup, byla jsem opravdu spokojená.

• M

Paní doktorka s velkým D......určitě všem doporučuji, má úžasný lidský přístup, skvěla operatérka,...všem doporučuji paní doktorku Uhlářovou..... :)

• Robert Kaňovský

Umístění: GEMINI oční centrum, a.s.Služby: Jiný

Profesionální a zároveň empatický přístup pana primáře Kaňovského při operaci šedého zákalu si velice vážím a touto cestou mu děkuji. I přístup a odbornost lékařek při vyšetřován očí byly na vynikající úrovni.

• J

Dobrý den!!! CHtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Kaňovskému za bezvadnou operaci pokročilého šedého zákalu ,beru to za zázrak,ještě jednou děkuji a přeji Vám pevné zdravíčko,ať se daří,Jan Michalec.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře