Doporučení oční lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Zlín

• Oční lékař, Chirurg

„Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři MUDr. Stodůlkovi nejen za vysoce profesionální práci, ale zároveň za citlivý lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla být právě jeho pacientkou. Můj dík patří i všem členům jeho týmu se kterými jsem přišla do kontaktu - a to nejen na Gemini ve Zlíně, ale i v Ostravě-Bělském Lese. Vaši kliniku doporučuji všem, kteří potřebují řešit svůj zrakový problém. Ještě jednou děkuji, s pozdravem Libuše Radová Více

GEMINI oční klinika a.s.

• „Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Ztracená 72, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová Více

nám. Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• Oční lékař

„Velmi dobrá spolupráce, naprostá spokojenost....s celým týmem.....vlídnost, vstřícnost, ochota a to se zejména v dnešní době cení.... Více

Horní náměstí 839, Slavičín Mapa

Oční ordinace

• „Výborná doktorka, při operaci komentuje podrobně každý krok (což mě osobně uklidnilo), velmi milý přístup, byla jsem opravdu spokojená. Více

1 názor

„Milý doktor, vše bere s naprostou profesionalitou, nikdy jsem s ním neměl problém. Určitě všem doporučuji.

Uherské Hradiště Mapa

• „Mudr.Prusenovský mi operoval horní víčka.Oceňuji profesionální přitom ohleduplný přístup k pacientovi.Působí uklidňujícím dojmem. Perfektně odvedená práce, všichni ji chválí.Děkuji a doporučuji tohoto lékaře dalším známým.Vilišová Hana Více

Žižkova 2954, Kroměříž Mapa

Optalmologická ordinace pro děti a dospělé

Uherské Hradiště Mapa

Záhlinická 1216, Hulín Mapa