Doporučení oční lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ostrava

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší lékařka, kterou znám. Profesionálka, k dětem úžasná a trpělivá. Všem doporučuji . !!!!!!!!!

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

• Oční lékař

„Docházím s babičkou k paní doktorce do Hlučína, kde ordinuje vždy dva dny v týdnu. S přístupem paní doktorky jsme velmi spokojeni. Vždy příjemná, plná energie a pečlivá. Rozhodně bychom neměnili! Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Kdo,opravdu chce přijemnou péči a profesionálního lékaře ,ve svém oboru.Musím jen doporučit. K panu.doktorovi docházím nĕkolik let a jak sestřička,tak i pan doktor jsou příjemní.Ráda tam chodím? Více

28. října 35, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Velmi příjemná paní doktorka, vstřícná, s profesionálním vystupováním, oceňuji i podání ruky při příchodu i odchodu. Byla jsem na prvním vyšetření včetně očního pozadí, paní doktorka využila snad čtyři přístroje, pak mi nechala ještě změřit tlak. Vše mile vysvětlila. Na to, že jsem do čekárny přišla v pondělí v 8 ráno, jsem odcházela vyřízená po deváté, a to jsem mezitím 30 minut čekala s rozkapanýma očima. Jsem spokojená. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.

GEMINI oční centrum, a.s.

• „Velmi příjemný člověk a odborník na svém místě. Vřele doporučuji. Už dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou a velmi profesionálním přístupem. Děkuji. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

GEMINI oční centrum, a.s.

• „příjemný, milý, ale špatná pracovní doba

Lidická 19, Klimkovice Mapa

Odborný lékař oční

• Oční lékař

„Paní doktorka je věcná,s dobrým přístupem k pacientovi. Působí na mně odborným dojmem,s dlouholetou praxí.

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S paní doktorkou Rybenskou jsem velmi spokojený, rozhodně bych neměnil! Jsem překvapen, co tady čtu, že bere pacienta jen jako "čárku se spisu". Při každé návštěvě se paní doktorka ptá a zajímá se o můj zdravotní stav. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

1 názor

„velmi ochotní a vstřícní k problémům pacientů s kompletní nadstandartní péčí .

Náměstí 35, Kravaře Mapa

Odborný lékař oční a optometrie

1 názor

Čs.armády 6A, Hlučín Mapa