(219 názorů)

Oční ambulance slouží pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, otevřená v listopadu roku 2000. V loňském roce se nám podařilo rozšířit sp... Více

Frýdecká 936/59

73932, Vratimov, moravskoslezský

Školní 118

739 11, Frýdlant nad Ostravicí, moravskoslezský

V loňském roce se nám podařilo rozšířit spektrum služeb kromě oftalmologie na oblast lékařské estetiky. V lednu 2014 jsme otevřeli nové pracoviště – Oční a estetické centrum Frýdlant nad Ostravicí. Od svého založení přijímáme a ošetřujeme 1000 nových pacientů ročně a tento trend stále stoupá. Modernizujeme přístrojové vybavení a rozšiřujeme ordinační hodiny dle požadavků klientů. Nabízíme nadstandardní přístup, pohodlné parkování a smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nabízíme také brýle v internetové optice za bezkonkurenční ceny.

Zaměření našich lékařek:
MUDr. Michaela Hustá - konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, dětská oftalmologie,
lékařská estetika
MUDr. Petra Pospíšilová - konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, sítnicový a OCT specialista Frýdlant nad Ostravicí
MUDr. Simona Valečková- konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, sítnicový a OCT specialista Vratimov
MUDr. Eva Jarošová - vedoucí lékařka glaukomové poradny, kataraktová chirurgie, plastické operace víček

Všechny naše lékařky mají dlouholetou praxi v diagnostice a léčbě refrakčních vad, šedého i zeleného zákalu, onemocnění rohovky, duhovky, sítnice a sklivce, jakož i v traumatologii oka. Díky OCT digitální analýze jsme schopni včas zachytit onemocnění zrakového nervu a sítnice, případně sledovat úspěšnost jejich léčby. V očním centru Frýdlant nad Ostravicí je k dispozici nové OCT Maestro, umožňující 3D zobrazení předního i zadního očního segmentu. Do očního centra Vratimov jsme v loňském roce zakoupili rohovkový topograf, který pomáhá např. včasnému záchytu keratokonusu – onemocnění, postihující především mladé muže. V obou našich centrech rovněž vyšetřujeme předčasně narozené děti a kojence, zabýváme se léčbou šilhání a tupozrakosti. Provádíme chirurgické zákroky včetně plastických operací víček, průplachy, sondáže a uzávěry slzných cest, ošetřujeme oční úrazy.

Našim klientkám nabízíme možnost prodlužování řas kapkami stejně jako další zákroky z oblasti lékařské estetiky – korekci vrásek botulotoxinem, výplněmi kyselinou hyaluronovou,3D modelaci obličeje, zvýraznění kontur a výplň rtů, hloubkovou hydrataci pleti, mezoterapii, lifting obličeje, krku a dekoltu dermálními nitěmi.

Zájemcům o kontaktní čočky nabízíme oční vyšetření s poradenstvím, výběr vhodného typu kontaktních čoček, zaškolení v manipulaci a aplikaci, jakož i následný prodej kontaktních čoček renomovaných firem.

Pro nechodící a invalidní pacienty nabízíme návštěvu lékaře s vyšetřením v domácím prostředí, recepty pro chronické pacienty zasíláme na vyžádání poštou. Stále přijímáme nové pacienty a nebráníme se ani pacientům komplikovaným, Díky specializaci našich lékařek na oblast refrakční chirurgie jsme schopni zajistit pacientům, kteří se chtějí zbavit brýlí, komplexní bezplatné poradenství na základě nejnovějších zkušeností a poznatků v tomto oboru, jakož i následnou erudovanou péči po laserové i nitrooční operaci.

V letošním roce jsme zdokonalili plastické operace víček zakoupením elektrokauteru, který umožňuje velmi jemný a čistý řez s výrazně menším krvácením, což snižuje množství hematomů v oblasti víček, urychluje hojení a návrat klientů do práce. Budeme rovněž pokračovat v rozšiřování služeb lékařské estetiky o odstraňování rozšířených žilek a hemangiomů, jakož i drobných výrůstků v oblasti obličeje, krku a dekoltu, našim klientkám nabídneme nejmodernější výplňové materiály pro korekci vrásek.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Naše vybavení

• digitální fotoštěrbinová lampa
  • aplanační tonometr
  • funduskamera
  • rohovková topografie
  • LCD monitor s testem kontrastní citlivosti
  • počítačová perimetrie
  • 3D OCT Maestro
  • elektrokauter
  • Vital Injector
  • stereotesty

Zákroky

• plastické operace víček
  • ošetření očních úrazů - tržné a řezné rány, cizí tělesa, popálení a poleptání oka
  • odstranění výrůstků víček, obličeje a krku
  • průplachy, sondáže a uzávěry slzných cest
  • korekce mimických vrásek aplikací botulotoxinu
  • 3D modelace obličeje
  • estetika rtů ( zvýraznění kontury, výplň)
  • lifting obličeje a krku dermálními nitěmi
  • mezoterapie
  • hloubková hydratace obličeje, krku a dekoltu přístrojem Vital injektor
  • prodlužování řas kapkami
  • Lash lifting s keratinem
  • Microblading - 3D vláskování obočí

Vyšetření

• OCT vyšetření sítnice a zrakového nervu
  • vyšetření na řidičský průkaz
  • vyšetření očního pozadí u systémových chorob (diabetes, hypertenze)
  • vyšetření zorného pole
  • test kontrastní citlivosti
  • vyšetření před laserovou operací
  • topografie rohovky
  • vyšetření před aplikací kontaktních čoček
  • vyšetření po veškerých očních operacích
  • vyšetření dětí

Nejbližší zařízení

• Petra Pospíšilová

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová

• T
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i celý personál je vždy velmi příjemný, ochotný, a zároveň profesionální. Velmi ráda chodím na oční. :)

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Simona Valečková

• M

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Michaela Hustá

• J
      Umístění: OČNÍ EU s.r.o.Služby: oční křeč

Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!!

• P

Paní doktorka je velice milá a krásná. Při návštěvě jiných lékařů jsem vždy nervózní, ovšem na této klinice (ve Vratimově) jsem se cítila velmi příjemně. Paní doktorka je velký profesionál, vše mi vysvětlila a estetický zákrok (výplně) ani moc nebolel. Celý personál kliniky je opravdu vstřícný. Určitě doporučuji. Petra Podgorská

Podívejte se na všechny názory (134) na lékaře

• Zdeňka Bušovská /roz. Jílková/

• M

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD

• B

Profesionální ošetření, citlivý přístup k pacientovi, dobrá organizace práce kolektivu. Doporučuji ostatním.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Eva Jarošová

Oční Lékař, MUDr.

• Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě.
      Mgr.Eva Chrástková

• L

Děkuji paní doktorce a personálu za milý a profesionální přístup. Paní doktorka neuvěřitelně zručná, výsledek operace horních víček k mé naprosté spokojenosti. Klidně bych se nechala "řezat" znovu.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře