(2 názory)

Oční ambulance slouží pro spádovou oblast Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm, otevřená v listopadu roku 2000. V loňském roce se nám podařilo rozšířit sp... Více

Frýdecká 936/59

73932 , Vratimov , moravskoslezský

Školní 118

739 11 , Frýdlant nad Ostravicí , moravskoslezský

V loňském roce se nám podařilo rozšířit spektrum služeb kromě oftalmologie na oblast lékařské estetiky. V lednu 2014 jsme otevřeli nové pracoviště – Oční a estetické centrum Frýdlant nad Ostravicí. Od svého založení přijímáme a ošetřujeme 1000 nových pacientů ročně a tento trend stále stoupá. Modernizujeme přístrojové vybavení a rozšiřujeme ordinační hodiny dle požadavků klientů. Nabízíme nadstandardní přístup, pohodlné parkování a smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nabízíme také brýle v internetové optice za bezkonkurenční ceny.

Zaměření našich lékařek:
MUDr. Michaela Hustá - konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, dětská oftalmologie,
lékařská estetika
MUDr. Petra Pospíšilová - konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, sítnicový a OCT specialista Frýdlant nad Ostravicí
MUDr. Simona Valečková- konzultant refrakční a kataraktové chirurgie, sítnicový a OCT specialista Vratimov
MUDr. Eva Jarošová - vedoucí lékařka glaukomové poradny, kataraktová chirurgie, plastické operace víček

Všechny naše lékařky mají dlouholetou praxi v diagnostice a léčbě refrakčních vad, šedého i zeleného zákalu, onemocnění rohovky, duhovky, sítnice a sklivce, jakož i v traumatologii oka. Díky OCT digitální analýze jsme schopni včas zachytit onemocnění zrakového nervu a sítnice, případně sledovat úspěšnost jejich léčby. V očním centru Frýdlant nad Ostravicí je k dispozici nové OCT Maestro, umožňující 3D zobrazení předního i zadního očního segmentu. Do očního centra Vratimov jsme v loňském roce zakoupili rohovkový topograf, který pomáhá např. včasnému záchytu keratokonusu – onemocnění, postihující především mladé muže. V obou našich centrech rovněž vyšetřujeme předčasně narozené děti a kojence, zabýváme se léčbou šilhání a tupozrakosti. Provádíme chirurgické zákroky včetně plastických operací víček, průplachy, sondáže a uzávěry slzných cest, ošetřujeme oční úrazy.

Našim klientkám nabízíme možnost prodlužování řas kapkami stejně jako další zákroky z oblasti lékařské estetiky – korekci vrásek botulotoxinem, výplněmi kyselinou hyaluronovou,3D modelaci obličeje, zvýraznění kontur a výplň rtů, hloubkovou hydrataci pleti, mezoterapii, lifting obličeje, krku a dekoltu dermálními nitěmi.

Zájemcům o kontaktní čočky nabízíme oční vyšetření s poradenstvím, výběr vhodného typu kontaktních čoček, zaškolení v manipulaci a aplikaci, jakož i následný prodej kontaktních čoček renomovaných firem.

Pro nechodící a invalidní pacienty nabízíme návštěvu lékaře s vyšetřením v domácím prostředí, recepty pro chronické pacienty zasíláme na vyžádání poštou. Stále přijímáme nové pacienty a nebráníme se ani pacientům komplikovaným, Díky specializaci našich lékařek na oblast refrakční chirurgie jsme schopni zajistit pacientům, kteří se chtějí zbavit brýlí, komplexní bezplatné poradenství na základě nejnovějších zkušeností a poznatků v tomto oboru, jakož i následnou erudovanou péči po laserové i nitrooční operaci.

V letošním roce jsme zdokonalili plastické operace víček zakoupením elektrokauteru, který umožňuje velmi jemný a čistý řez s výrazně menším krvácením, což snižuje množství hematomů v oblasti víček, urychluje hojení a návrat klientů do práce. Budeme rovněž pokračovat v rozšiřování služeb lékařské estetiky o odstraňování rozšířených žilek a hemangiomů, jakož i drobných výrůstků v oblasti obličeje, krku a dekoltu, našim klientkám nabídneme nejmodernější výplňové materiály pro korekci vrásek.

Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Naše vybavení

• digitální fotoštěrbinová lampa
  • aplanační tonometr
  • funduskamera
  • rohovková topografie
  • LCD monitor s testem kontrastní citlivosti
  • počítačová perimetrie
  • 3D OCT Maestro
  • elektrokauter
  • Vital Injector
  • stereotesty

Zákroky

• plastické operace víček
  • ošetření očních úrazů - tržné a řezné rány, cizí tělesa, popálení a poleptání oka
  • odstranění výrůstků víček, obličeje a krku
  • průplachy, sondáže a uzávěry slzných cest
  • korekce mimických vrásek aplikací botulotoxinu
  • 3D modelace obličeje
  • estetika rtů ( zvýraznění kontury, výplň)
  • lifting obličeje a krku dermálními nitěmi
  • mezoterapie
  • hloubková hydratace obličeje, krku a dekoltu přístrojem Vital injektor
  • prodlužování řas kapkami
  • Lash lifting s keratinem
  • Microblading - 3D vláskování obočí

Vyšetření

• OCT vyšetření sítnice a zrakového nervu
  • vyšetření na řidičský průkaz
  • vyšetření očního pozadí u systémových chorob (diabetes, hypertenze)
  • vyšetření zorného pole
  • test kontrastní citlivosti
  • vyšetření před laserovou operací
  • topografie rohovky
  • vyšetření před aplikací kontaktních čoček
  • vyšetření po veškerých očních operacích
  • vyšetření dětí

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Simona Valečková Běžný termín

Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit.

Lékař: MUDr. Michaela Hustá oční křeč

Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!!

MUDr. Michaela Hustá

Mockrát děkuji za krásná slova, práce mě pořád velmi baví. Vždy jsem si šla svou vlastní, poněkud odlišnou cestou a život mě naučil spoléhat se především sama na sebe. Jsem moc ráda, že se Vám ulevilo :-) V úctě M.Hustá