Doporučení alergologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ostrava

• „velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Naprostá spokojenost. Problémy se snaží řešit tak, že opravdu hledá všechny možnosti. Nestydí se poslat pacienta ke specialistovi, pokud se jeví, že by pacientovy problémy mohly být příznakem obtíží z jiného lékařského oboru než alergologie. Diagnózu a způsob léčby s pacientem detailně konzultuje. Kdo je rád kvalitně a detailně informován o své diagnóze (i za cenu použití lékařských výrazů), bude nadmíru spokojen. Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „paní doktora je velice milá a příjemná.Je to dobrý odborník, konečně jsem našla alergologa, který neexperimentuje s léky stylem" zkusíme tohle a uvidíme.." ale ví co pacient potřebuje a co mu pomůže. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• Alergolog, Internista, Imuno… log Více

„Paní doktorka byla při mé prvnínávštěvě velmi vstřícná. Rozumí své práci, je to odborník na svém místě.

• Alergolog

Dr. Martínka 1491/7, Ostrava Mapa