Doporučení alergologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Litvínov

• „Jezdila jsem s dcerou 2x týdně k p. doktorovi, je to pravda, je to již dost let, ale byl to skvělý lékař, pomohl nám hodně, dokonce jezdil s dětmi do lázní, nemohu si na něho stěžovat. Hodně nám pomohl. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty -dětská alergo

• Alergolog, Pediatr

„Já si na paní doktorku ani na sestřičku nemůžu stěžovat. Pro mě je dobrý člověk,který dokonce i vyslechne poradí, zařídí. Se sestřičkou se při každé návštěvě zasmějeme. Víte ono je také potřeba si uvědomit,že člověk není robot a každý má občas špatnou náladu,ale mě to v téhle ordinaci ještě nepotkalo. Je také těžké,když sestřička potřebuje někoho objednat, do toho další člověk má foukat spiro, třetí člověk vyleze od paní doktorky a čeká na datum další návštěvy a do toho čtvrtý člověk volá a nutně potřebuje poradit a už se mi to stalo několikrát,že sestřička přede mnou telefonovala a mile lidem odpovídá, a že nevolají kvůli lékům nebo objednání,ale volají,že zrovna mají akutní potíže a pod. a ona jim ochotně vyslechne a poradí a řekne jim to samé klidně 3x a oni se ji po čtvrté zeptají na to samé.. a nikdy nezvýší hlas v klidu to z opakuje. Je to paní s velkou trpělivostí, já osobně bych jim s tím telefonem už dávno praštila. A dlouhá doba než vás zavolají do ordinace? nevím ke kolika lékařům chodíte,ale čekaní cca 1,5 je ještě zlaté. Více

Višňová 1, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - alergologie

• „S Paní doktorkou jsem velice spokojená. Dojíždím k ní již několik let z Chomutova, něboť zde ta péče opravdu za nic nestojí. U zdejší doktorky jsem byla za těžkého astmatika a věčně jsem ležela v nemocnici na kapačkách a na kyslíku. Pokaždé jsem ještě dostala vynadáno, jak jsem si jen mohla dovolit se dusit a podobně. Došlo to tak daleko, že jsem k ní už radši ani nešla a rovnou to řešila injekcí na pohotovosti. Ale dlouhodobě to bylo pochopitelně nemožné. Až má OL přišla s návrhem změny alergologa a doporučila mi právě Paní doktorku Krtičkovou. Od té doby jsem v nemocnici nebyla ani jednou, kompletně mi změnila léčbu a astma je od té doby pod absolutní kontrolou. I těhotenství jsme přestáli bez nejmenšího problému a za to jí moc děkuji. Je dle mého názoru výbornou lékařkou a arogantní přístup jsem u ní za ty roky nezažila ani jedinkrát. Neměnila bych a vřele ji doporučuji dál. Více

Slovenského Národního Povstání 2651/20, Most, Litvínov Mapa

Ord. lékaře specialisty - alergologie

• „Vynikající lékařka.Milá,ochotná,ráda se k ní vracím.Sestřička též moc příjemná.

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.