Doporučení alergologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• Alergolog, Imunolog

„Pani doktorka Rychnovska je velmi mila,ochotna a opravdu odbornik.Dcera cca rok chodila po různých vysetrenich a jedina pani doktorka stanovila naprosto presnou diagnozu a to i vzhledem k celospolecenske situaci v navaznosti na prijate opatreni Vlady Ceske republiky,kdy je prijimani novych pacientu velky problem.Dcera mela opravdu osklivy ekzem ,rozskrabany do krve a bolavy....Nastetsi jsme se obrátily na pani doktorku Rychnovskou a vse dopadlo na 1.Dekujeme a moc si vazime jejiho pristupu k pacientum Více

Mendlovo náměstí 16, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Masarykova 734, Židlochovice Mapa

Ambulance alergologie a klinické imunologie

• „Paní doktorka je nejem výborná po lidské stránce,ale hlavně je nelice dobrý odborník,což se vůbec nedá říct o dnešních lékařích.Takto výbornou lékařku v dnešní době hledáte velmi,velmi těžko.U předchozí alergoložky jsme čekavali i ne recept 6hodin ( komu zde vadí čekaní 30min. přes limit,vřele doporučuji zajít ke konkurenci,hned po vstupu nám už jen z principu za něco vynadala).Moji dceři málem naoordinovala protialergické injekce(vůbec ji nezajímalo,že má jiné zdravotní problémy,které by se tímto mnohonásobně zvětšily).Díky paní doktorce může moje dcera dělat sportovní aktivity bez omezení.Velký dík za vše. VELMI DOPORUČUJÍ Více

Krásného 20, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Pani doktorka je nesmierne dôsledná a poctivá, všetko vysvetlí. Je vidieť, že svoju prácu robí nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s veľkým osobným nasadením. Podrobne sa pýta na detaily zdravotného stavu, vyšetrí všetko, čo by len náhodou mohlo súvisieť s príznakmi. Sestrička je milá a slušná, vie poradiť. Ordinácia na dobrom mieste, čistá, veľká čakáreň. Na vyšetrenie som oproti objednanému času čakala len pár minút. Jednoznačne odporúčam. Více

Herčíkova 10, Brno Mapa

• „Ja se synem jsme velice spokojení jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě jsou milé Syn dostal léky které zabírají. S komunikaci také jsem spokojená. Po zaslání emailu s dotazem paní doktorka volala zpět a poradila mi. Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• „Pan doktor je odborník. Moc nám pomohl,když se u dcerky-miminka objevil silný atopický ekzém.Udělal důkladné vyšetření a vše objasnil a léčil. Někomu se může zdát nepříjemný,ale není to kecálista, vše vysvětlí stručně a jasně, veškeré dotazy zodpoví. Více

Střední 47, Brno Mapa

Ordinace alergologie a klin. imunol.

• „Mám s panem Němečkem velmi dobrou zkušenost. Obešla jsem více podobných lékařů a myslím, že zrovna on patří k těm nejlepším u nás. Martina Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „K paní doktorce chodím od mala (dnes je mi 24 let). Velmi mi pomohla v době častých nemocí a také s alergiemi. Oceňuji velice lidský, přátelský a vtřícný přístup. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „naprostá spokojenost s lékařkou i léčbou, hned po její prvně nasazené léčbě jsem neměla absolutně žádné příznaky alergie ani astmatu (po 30 letech, i když samozřejmě vím, že tento obor se rychle vyvíjí), nechá pacientovi prostor na dotazy a sroumitelně je vysvětlí. Všem doporučuji. Více

Vinohrady 8a, Brno Mapa

AKI s.r.o.

• „Velmi dobrá

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Alergologická ordinace

• „PANÍ DOKTORKA JE VELICE PŘÍJEMNÁ A HODNÁ.UŽ KNÍ CHODÍMŘADU LET A JSEM S NÍ VELICE SPOKOJEN.KDYBY BYLO VÍCE TAKOVÝCH DOKTORŮ TO BY BYLO FAJN. Více

č.d. 179, Lipůvka Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Po přečtení recenzí jsem se k paní doktorce trochu obávala jít, ale zbytečně. Paní doktorka se chovala profesionálně a vstřícně. Nejdříve se mnou prodiskutovala problémy, poté odebrala krev (bezbolestně) a udělala kožní testy na alergii. Po výsledcích mi vše vysvětlila a doporučila další postupy. Ani jednou jsem nezaznamenala aroganci nebo opovrženost nad pacientem. Neměla jsem doporučení od praktika, pouze ostatní zprávy k případu. Paní sestřička byla také velmi hodná a usměvavá. Více

Pellicova 53a, Brno Mapa

Klinická alergologie a imunologie