Alergolog Brno

• Alergolog, Imunolog

„Pani doktorka Rychnovska je velmi mila,ochotna a opravdu odbornik.Dcera cca rok chodila po různých vysetrenich a jedina pani doktorka stanovila naprosto presnou diagnozu a to i vzhledem k celospolecenske situaci v navaznosti na prijate opatreni Vlady Ceske republiky,kdy je prijimani novych pacientu velky problem.Dcera mela opravdu osklivy ekzem ,rozskrabany do krve a bolavy....Nastetsi jsme se obrátily na pani doktorku Rychnovskou a vse dopadlo na 1.Dekujeme a moc si vazime jejiho pristupu k pacientum Více

Mendlovo náměstí 16, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou neuvěřitelně milé, podrobně mě vyšetřily a perfektně všechno vysvětlily, paní doktorka mi navrhla řešení problému. Ještě jsem nezažila, aby mi u doktora někdo věnoval tolik času a energie . Jedna z nejlepších návštěv, která jsem ve zdravotnictví zažila. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Alergologická ambulance

• „K paní doktorce chodím od dětství. Jsem velice spokojená. Paní doktorka je odborník s perfektním přístupem k pacientovi. Každý postup, nebo nález ochotně vysvětlí. Ve vyšetřování je velice pečlivá. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie

Elišky Krásnohorské 20, Brno Mapa

Viameda s.r.o.- imunologická laboratoř

• Alergolog, Pediatr, Imunolog

„Je super.

Malinovského nám. 551 (poliklinika), Slavkov u Brna Mapa

Alergologie, klinická imunologie

• „U Paní doktorky jsem byl poprvé a s poskytnutou péčí jsem byl velice spokojený. Atmosféra je uklidňující, paní doktorka je velice citlivý člověk a její sestřička neméně sympatická. Poskytnutá péče mě také nezklamala, vlastně nadmíru překvapila. Paní doktorka již s mím problémem měla zkušenosti a proto byla léčba úspěšná. V budoucnu jiného alergologa vyhledávat rozhodně nebudu! Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „An amazing professional, before I met her, I couldn’t find help for my son, then we visited dr. Penkova and the effects of her treatment and recommendations were immediate. She is very nice too and speaks excellent English. I can only recommend. Více

Krásného 20, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Masarykova 734, Židlochovice Mapa

Ambulance alergologie a klinické imunologie

• Alergolog, Diabetolog, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• Alergolog, Internista

„Zatím mám za sebou jedinou návštěvu a z ní moc dobrý pocit. Paní doktorka je příjemná, ochotná a přemýšlí v souvislostech. Plus vysvětluje základní principy, aby i pacient pochopil, proč je dobré se chovat tak či onak, což osobně oceňuji, zdaleka to neplatí o každém lékaři. Též sestřička je milá. Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• „Paní doktorka je milá, vlídná a příjemná. S Alergologií HORNMED jsem spokojená, většinou je dodržena objednací doba. Jen jedna sestřička je je tam méně příjemná a neochotná. Více

Zastávka U Brna Mapa

• „Pani doktorka je nesmierne dôsledná a poctivá, všetko vysvetlí. Je vidieť, že svoju prácu robí nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s veľkým osobným nasadením. Podrobne sa pýta na detaily zdravotného stavu, vyšetrí všetko, čo by len náhodou mohlo súvisieť s príznakmi. Sestrička je milá a slušná, vie poradiť. Ordinácia na dobrom mieste, čistá, veľká čakáreň. Na vyšetrenie som oproti objednanému času čakala len pár minút. Jednoznačne odporúčam. Více

Herčíkova 10, Brno Mapa

• „Pan doktor je strašně fajn, pacient jeho výkladu dobře porozumí a skvěle se s ním je možné domluvit. Také celá ordinace a čekárna je příjemná včetně všech sester, se kterýma jsme přišli do kontaktu. Velká pochovala! Více

Charbulova 8, Brno Mapa

Alergologie a imunologie

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• Alergolog, Imunolog

„Výborná a milá paní doktorka. Chodíme k ní s dítětem do ordinace velmi rádi pro její pečlivost a odbornost. Děkujeme paní doktorce i sestřičkám za jejich laskavou péči :-) Více

Křídlovická 696/76b, Brno Mapa

ALERG-IM s.r.o. - ambulance pro alergologii a klinickou imunologii

• „Ja se synem jsme velice spokojení jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě jsou milé Syn dostal léky které zabírají. S komunikaci také jsem spokojená. Po zaslání emailu s dotazem paní doktorka volala zpět a poradila mi. Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• „Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• Alergolog, Internista, Imuno… log Více

„Skvělá paní doktorka, díky ní syn téměř přestal být nemocný. Pečlivá, svědomitá, důkladná,ještě že ji máme. Praktický lékař pediatr jen mávl rukou nad problémy. Díky, vřele doporučuji. Více

Vinohrady 8, Brno Mapa

AKI spol.s r.o.

• „Pan doktor je odborník. Moc nám pomohl,když se u dcerky-miminka objevil silný atopický ekzém.Udělal důkladné vyšetření a vše objasnil a léčil. Někomu se může zdát nepříjemný,ale není to kecálista, vše vysvětlí stručně a jasně, veškeré dotazy zodpoví. Více

Střední 47, Brno Mapa

Ordinace alergologie a klin. imunol.

• „Mám s panem Němečkem velmi dobrou zkušenost. Obešla jsem více podobných lékařů a myslím, že zrovna on patří k těm nejlepším u nás. Martina Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav