Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavlína Kazinotová
Ambulance alergologie a klinické imunologie

Masarykova 734, Židlochovice 66701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • H

    Pani doktorku doporučuji. Je velice mila, vstricna, vyslechne, poradi, nastavi adekvatni lecbu, niceho se neboji. Ma super moderji ordinaci, velice milou sestřičku, tvori bajecny tym. Pro me je ta nejlepsi.

     • Ambulance alergologie a klinické imunologie Jiný  • 

  • P

    Hledala jsem alergologii pro syna a nezávazně napsala paní doktorce do ordinace. Jaké bylo moje překvapení, když mi obratem přišla nabídka termínu, který byl v kratší čekací době než týden ! Paní doktorka se synovi věnovala s velkou empatií,vyslechla nás, nikam nespěchala, okamžitě navrhla účinnou léčbu a tím nám neskutečně pomohla. Velmi ji doporučuji.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá, myslím, že své práci rozumí a je mimořádně vstřícná. Objednací doby jsou taktéž velice krátké. Děkuji za laskavou péči.

     •  • 

  • T

    velice milá a příjemná paní doktorka, jsem s ní velice spokojen . Mohu jen doporučit

     •  • 

  • S

    Velmi příjemná paní doktorka. Pacientovi se velmi věnuje a opravdu se snaží pomoci alergie se zbavit nebo ji aspoň zmírnit. A s malými dětmi to umí skvěle. :-)
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer.Prosím mám dotaz,synovi se udělal během 5-ti let 2× pásový opar na oku a trpí tak 4×do r

Dobrý večer.Prosím mám dotaz,synovi se udělal během 5-ti let 2× pásový opar na oku a trpí tak 4×do roka infekčním virovým onemocnením,také prodělal mononukeozu.Doporučili by jste mu,aby se obj.na imunologické vyšetření?Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Pavlína Kazinotová

Dobrý den, domnívám se, že v tomto případě by bylo imunogické vyšetření vhodné a dle výsledků pak lze imunitu ovlivnit. dr. Kazinotová


Dobry den,jiz delší dobu mam potize které se stupnuji.Po tele mam malinkaty (snad vajíčka,a moc se t

Dobry den,jiz delší dobu mam potize které se stupnuji.Po tele mam malinkaty (snad vajíčka,a moc se to mnozi nejhorsi je hlava bolesti velky usi bolavy a vnose taky .Je to velmi neprijemne moccccccccccccc Vas prosim o radu ,lekar si stim jiz nevi rady nejaky masti ale jak to mam dostat všude kde…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Pavlína Kazinotová

Dobrý den, z Vašeho popisu těžko odhadnout, o co by se mohlo jednat. Pokud se potíže vyskytují na kůži, doporučila bych v první řadě vyšetření na kožní ambulanci. Tam by se rozhodlo, jak dále postupovat.


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.