Alergolog Hodonín

• „Výborný pan doktor, který nikdy nic nezanedbal! Co se mně týče, diagnostikovalo mě víc doktorů ohledně více problémů a on jediný celé moje dětství správně. Hlavně mu můžu poděkovat za jednu konkrétní problematičtější diagnózu, díky které je můj nynější stav podchycen a já můžu úplně normálně žít. Více

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, chodím do ordinace už dlouho a nad míru spokojená. Úžasný přístup a vždy mi pomůže od problémů Sestřička taktéž, příjemná, milá. Více

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• „Velice ochotna lekarka, ktera ma velky prehled jak o svem oboru, tak i o jinych. Navic ma neuveritelne milou sestricku. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• Alergolog, Dermatolog, Diabe… tolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• Alergolog, Chirurg, Dermatol… og, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.