Zobrazit lékaře

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Národní třída 1959/90

695 01 , Hodonín , jihomoravský

Typ zařízení

• poliklinika

• Ověřeny pacient
    Lékař: PhDr. Mária Vlčková Jiný

Věřím, že se paní doktorka snažila, přesto mi přišlo až hrubé, když se asi třikrát zasmála mému problému a dodala, že jej nezná a že "s tímto se ještě nesetkala". Přišlo mi, že se jí můj problém nezdál dost vážný, aby se s ním dokázala sžít/brát ho vážně. Na můj problém s tím, že pro sebe nevidím žádnou budoucnost a nemám motivaci dělat normální věci mi bylo řečeno, že v mém věku by se to nemělo dít, načež se zasmála, když mi tento problém zmínila nazpátek jako "ztrátu smyslu života". Otázky jako "A nemáte nic jiného na práci, než řešit váhu?" mne přinejmenším šokovaly. Měla jsem za to, že mám nezdravý náhled na své tělo a nezdravý vztah s jídlem, ale paní doktorka mě rychle vyvedla z omylu slovy "to, co děláte, je správně" a "pokud se hubnutím trápíte, dělejte to tak, jako tehdy, když vám to šlo". Jako laik jsem z tohoto vyvodila, že můj problém vlastně neexistuje. Z ordinace jsem tedy odcházela se smíšenými pocity. Třeba jsme si jen neporozuměly, každopádně nedoporučuji.

• D
    Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

K paní doktorce chodím již 32 let, také k ní začal v dospělosti chodit můj syn a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy byla pečlivá, příjemná, vše vysvětlila a snažila se pomoci. U její dcery jsem byla zatím jen jednou, jelikož pár let jsem nepotřebovala lékařskou pomoc, ale i mladá paní doktorka byla velmi vstřícná a milá.

• M
    Lékař: MUDr. Eliška Chrástková Jiný

Spokojenost ,příjemná a ochotná lekarka vyšetření ,konzultace a přístup k pacientovy vynikající prostě nej. V Hodoníně.doporucuji..

• P
    Lékař: MUDr. Anna Horsáková Jiný

Paní doktorka příjemná, sestřička příjemná, vyšetření proběhlo velmi dobře! Doporučuji těm, kteří se chystáte navštívit ušní, nosní, krční.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Monika Bařinová Alergie, astma

Paní doktorka je velmi příjemná, chodím do ordinace už dlouho a nad míru spokojená. Úžasný přístup a vždy mi pomůže od problémů Sestřička taktéž, příjemná, milá.

Lékař: MUDr. Miroslava Paveleková Kožní vyrážka

V květnu 2018 jsem navštívil ordinaci s kožní vyrážkou. Po dotazu na můj sexuální život, a v té chvíli poměrně ponižujícím vyšetření paní doktorka zapsala obecnou diagnózu (nespecifikovaná pohlavní nemoc) s tím, že uvidíme co řeknou výsledky krve. Po výsledcích krve a vymizení vyrážky asi po týdnu bylo zřejmě to nejdůležitější, že jsem HIV negativní. V březnu 2019 po téměř roční únavě a bolestech končetin jsem si u svého praktického lékaře nechal udělat kompletní krevní testy, a ono ejhle - borelióza. Za mě velké zanedbání péče, doufám, že k paní doktorce už nebudu muset.
    A ano, jedna mastička na všechno, to bohužel sedí.

• R
    Lékař: MUDr. Eliška Chrástková Okluze makularni větévky

Profesionální přístup, přesná diagnóza, okamžité řešení, milý přístup paní doktorky Vasilkové i sestřičky Fojtilíkové. Mimo jiné moc krásná děvčata. Jen doporučuji :-)

Lékař: MUDr. Miroslava Paveleková

Paní doktorka byla hrozně příjemná a hlavně, na rozdíl od jiné paní doktorky, ke které jsem chodila dřív, ale byla jsem s ní nespokojená, mi řekla, co mi je (alergie na slunce). Po týdením užívání léků a mazaní, se mi vyrážka, kterou jsem měla na rukách i nohách, zlepšila a nakonec úplně zmizela.
    Jinak u mě velké plus taky za to, že i když měla na internetu napsáno, že ordinuje až od 8:30, neobjednané pacienty začala brát už v 7:30.

Lékař: MUDr. Anna Horsáková

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Je nepříjemná a nijak mi nepomohla. Chodila jsem k ní několik let se stále se vracejícím zánětem dutin. Donutila mě koupit speciální konvičku na výplach dutin a když se můj zánět pořád nezlepšoval, řekla mi jen že nedodržuju léčbu (což nebyla pravda). Odešla jsem proto k jiné paní doktorce a ta mě jako zázrakem vyléčila :).

Lékař: MUDr. Tibor Záhumenský

Pan Doktor sice není moc příjemný (nebo na mě aspoň moc sympaticky nepůsobí), ale jinak si nemůžu stěžovat. I když k něm nechodím ráda (a která žena jo :D ), je opravdu odborník. Pokaždé se mě ptá, jestli mám nějaké problémy a pokud ano, vždy mi je pomohl rychle vyřešit. Navíc sestřička je moc milá.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu