Zobrazit lékaře

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Národní třída 1959/90

695 01, Hodonín, jihomoravský

Typ zařízení

• poliklinika

• Milada Třeštíková

Diabetolog, MUDr.

• R

Vynikající odborník, velký zájem o pacienta, ochotná, důsledná, rozebere celý zdravotní stav, pošle také sama od sebe k jiným odborným lékařům.

• H

Dlouhodobá praxe, zkušenost, pečlivost a nevšední trpělivý přístup s porozuměním pro těžce nemocné pacienty. Její neutuchající životní elán a erudice v jejích dvou specializacich lze charakterizovat ne jako zaměstnání ale jako poslání.

• Naděžda Tomášová

Psychiatr, MUDr.

• Paní doktorka je bezvadná a nejlepší co znám. Jsem v její péči od doby, kdy převzala ordinaci po panu doktorovi Křížovi. Pomohla mně jak mohla a velmi hodně. Moc jí děkuji.

• Nečetla jsem hodnocení jiných. Pro tohle: Můj manžel, dnes již několik let bývalý, se k paní doktorce dostavil ve smyslu zachránit vztah. Pan byl řidič z povolání, nestálý, promiskuitní typ, přespávající u kamarádů, po kamarádech, spolužácích, spolužačkách, s kamarádkami v motelích. Cpal se antidepresivy.6 A měl pocit, že manželka se třemi dětmi mu nedokáže zajistit klidný a trvalý vztah a odcizuje se mu. Problém byl v tom,že partnerka trvala na společných víkendech, práci na vinohradě, ve vinném sklepě a na zahradě..., chození na hřbitov na hrob rodičů a minimálně jednou do týdne do kina nebo divadla. Paní doktorka mu prý řekla, že si manželku pravděpodobnžštěl a že není tak dokonalá, jak si on myslí, že manželka je jen člověk s chybami. Jenže, dodnes si myslím, že se paní doktor netrefila. V tu dobu jsem prostě božská být mohla. Ten vztah byl o toleranci. A "přítelkyně " jsem prostě nesnesla. Jako normální žárlivá ženská, nepochopím, proč jsem tehdy nemohla být přizvána k nějakému řešení, které by mi asi stejně vztah nezachránilo...Ale abych řekla ne, pán kecá... Proč někdo posoudí vztah na hořekování jednoho, který z něj utíká?. Já vím, že bych neměla šanci, když chce někdo z kola ven, tak jde. A žere dva, tři měsíce legálnš psaný lexaurin,...Jo a teď mě napadá, jeśtli on tehdy tak nějak nekecal? A jestli není lepší být psycholog než psychiatr.... Ale byla bych ráda, kdyby si paní doktor sáhla do svědomí, že manželku si nezbožťujeme, že manželka buď taková je" milujeme ji a nechceme ztratit" anebo taková není. Když ji chlap miluje, tak nechce napsat antidepresiva... on utíká z jného problému- dluhy, děvky,průšvihy. Rodinné problémy se vždycky hodí až při řešení dluhů z podnikání nebo koníčků a úrazů s trvalými následky . A teď bych si přála, až najde paní doktor kartu na r.č. 631025....aby napsala, Jani, to jsem nebyla já, kdo mu radil, aby si našel babu tam a tam, peníze dával tam a tam a na tvé děti se vykašlal a na tebe taky, ikdyž jsi s ním čekala dítě,protože jsem mu řekla, že si tě zbožštěl, že prostě muž je slepý, že manželka není tak čistá jak se staví. Jestliže na tom není zbla pravdy, hoďte kamenem. Vždycky je právo i psychiatr na straně toho kdo přijde první fňákat... Nikdy jsem nefňukala, až teď, když je manžel u bohaté milenky, dítě na vozíku s trvalými následky, ostatní děti na hranici bídy a alimenty??? proč, když jste si manželku zbožštěl? Ať jde božsky šlapat, vydělá. Milenka to to dělala 10 let... Prostě bacha na zbožštění manželek...

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Mária Vlčková

Psycholog, PhDr.

• Citlivý přístup, pomáhá nám hledat řešení, máme v ni důvěru.
      Marie

• opravdu skvela

• Tomáš Zámečník

Alergolog, MUDr.

• K

Výborný pan doktor, který nikdy nic nezanedbal! Co se mně týče, diagnostikovalo mě víc doktorů ohledně více problémů a on jediný celé moje dětství správně. Hlavně mu můžu poděkovat za jednu konkrétní problematičtější diagnózu, díky které je můj nynější stav podchycen a já můžu úplně normálně žít.

• Pan doktor je fajn, akorát mu občas není rozumět, dost nesrozumitelně mluví. K dětem je přísný, ale dobrý. Setřička je příjemná, usměvavá :-). Doporučuji.
      Dříve jsem jezdila do Brna, asi to bylo celkem zbytečné.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Gréeová

Fyzioterapeut,

• E

Výborná fyzioterapeutka, skvělý diagnostik a osoba na pravém místě.

• Š

Vynikající odborná pracovnice s odpovědným přístupem k pacientovi

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jiří Hlásenský

Praktický Lékař, MUDr.

• Když se vám nelíbí, tak k němu nechoďte debilové. A podepisujte se, hrdinové! Hlása je nejlepší !
      Belka

• G

Nemohu doporučit!!!

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Josef Koliba

Neurolog, MUDr.

• J

Chodím několik let k panu doktorovi. Při poslední návštěvě se na mě obořil co tam chci, kdo mě tam poslal. Chová se velmi neomaleně k pacientům.

• Nedoporučuji!!!Mému manželovi se třepala půlka těla (měl 28 let) a pan Koliba mu řekl, že mu nic není a že si na to třepání musí zvyknout. Přes známého se dostal k neurologovi do Brna, který mu řekl,že má něco v hlavě o velikosti 3x3 cm. Okamžitě naplánovali operaci. Po operaci mu řekli, že to byla malformace cév, která už krvácela, takže to bylo za pět dvanáct. Takže kdyby se řídil podle pana Koliby, že mu nic není a vykašlal se na to a neřešil to, tak už by nebyl mezi živými!!!!To je tak na žalobu!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Drahomíra Ševelová

Gynekolog,

• I

K paní doktorce jsem chodila více než 15 let , byla jsem s ní velmi spokojena.Určitě bych ji neměnila, ale bohužel paní doktorka už ordinovat asi nebude.

• P

Prý dětská lékařka. Nesvěřila bych ji ani dospělou ženu, natož pak dítě. Byla jsem tam na své první prohlídce, použila gynekologická zrcadla, vyšetření bylo nepříjemné a bolestivé, sestřička mě musela přidržovat. Nešetrná, nepříjemná, mám na ni vzpomínky na celý život, a to opravdu ne zrovna dobré.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Karel Křen

Diabetolog, Internista,

• T

Odbornost, vstřícnost, lidskost. Pacient se k doktorovi "těší". Takových doktorů se už moc nevidí.
      Sestřička taky super.
      Tomáš H.

• I přesto, že slyším od jiných pacientů negativní názory na pana doktora, jako "Křen mě zase dal, ten mě zase sprdnul, nebo mám jít zítra ke Křenovi, ten mě zase dá céres", tak můj osobní názor je jiný. I když před každou návštěvou se hrozím toho, abych měl špatné výsledky a zase něco přibral a trpím podobným stresem, o to příjemnější je, když po konzultaci s panem doktorem odcházím plný elánu, jak budu dodržovat dietu a jak shodím nějaké to kilečko. Vážím si pana doktora i milého sestřičky. Pavel Řihák.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Alena Bartošová

Praktický Lékař, MUDr.

• D
      Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.Služby: Vážná nemoc

Tuto lékařku nedoporučuji, nepoznala u mne poruchu štítné žlázy a také trombocitopenii, všechno hodila na nervy. Po vlastním vyhledání pomoci v nemocnici, určili obě diagnózy a doporučili lékařku opustit. Mám invalidní důchod na páteř patnáct let a lékařka mi, ani jednou nedoporučila lázně. Když jsem přišla s bolestmi páteře na injekci odpinkla mne na neurologii, kde mi zdědili, že injekci od bolesti je povinná mi dát lékařka Bartošová. Když jsem se nechala očkovat proti tetanu a dopředu zeptala sestry na kontraindikace bylo mi sděleno, že žádné nebudou. Moje zkušenost, 14 dnů se mi chtělo zvracet a ruku jsem měla jako balón, hořela mi a nemohla s ní hýbat. Po vyhledání pomoci na internetu mi bylo sděleno, že jsou to kontraindikace po očkování. Opouštím tuto lékařku na doporučení primáře na důchodovém a několika dalších doporučení od odborných lékařů. Obraz o této lékařce si po mém komentáři udělejte sami. Přeji hezký den.

• P

Ta mladá paní doktorka je její dcera a obě dvě jsou naprosto úžasné. K paní doktorce chodí téměř celá má rodina už dlouhá léta a maximální spokojenost.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře