Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Národní třída 1959/90

695 01 , Hodonín , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • poliklinika

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
13 názorů

  J
  Lékař: MUDr. Miroslava Paveleková Jiný

  Paní doktorka je pro mně velikým zklamáním. Podle hodnocení jsem myslel, že patří k lékařům s lidským přístupem, ale skutečnost je odlišná. Léčení vyrážek a plísní na které je možné předepsat mastičku je dobrá, ale jakmile přijde pacient s větším problémem je to jiná písnička. V mém případě, komplikace po kosmetickém odstranění malého výrůstku. Lékařka odmítla udělat jakékoli vyšetření a dokonce odmítla poslat na odborné vyšetření, s odůvodněním, že nebude řešit problémy, které způsobili jiní. Pacient se zdravotním problémem, se obrací na lékaře, který je zde aby pomohl. V tomto případě, tou tak nebylo, spíše naopak, s novým heslem "co jsem nedostala od pojišťovny zaplaceno to řešit nebudu a ani nepomůžu vás poslat jinam" vás paní "doktorka" vyhodí z ordinace. Lidský přístup a odbornost? :-(

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: PhDr. Mária Vlčková Jiný

  Věřím, že se paní doktorka snažila, přesto mi přišlo až hrubé, když se asi třikrát zasmála mému problému a dodala, že jej nezná a že "s tímto se ještě nesetkala". Přišlo mi, že se jí můj problém nezdál dost vážný, aby se s ním dokázala sžít/brát ho vážně. Na můj problém s tím, že pro sebe nevidím žádnou budoucnost a nemám motivaci dělat normální věci mi bylo řečeno, že v mém věku by se to nemělo dít, načež se zasmála, když mi tento problém zmínila nazpátek jako "ztrátu smyslu života". Otázky jako "A nemáte nic jiného na práci, než řešit váhu?" mne přinejmenším šokovaly. Měla jsem za to, že mám nezdravý náhled na své tělo a nezdravý vztah s jídlem, ale paní doktorka mě rychle vyvedla z omylu slovy "to, co děláte, je správně" a "pokud se hubnutím trápíte, dělejte to tak, jako tehdy, když vám to šlo". Jako laik jsem z tohoto vyvodila, že můj problém vlastně neexistuje. Z ordinace jsem tedy odcházela se smíšenými pocity. Třeba jsme si jen neporozuměly, každopádně nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

  K paní doktorce chodím již 32 let, také k ní začal v dospělosti chodit můj syn a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy byla pečlivá, příjemná, vše vysvětlila a snažila se pomoci. U její dcery jsem byla zatím jen jednou, jelikož pár let jsem nepotřebovala lékařskou pomoc, ale i mladá paní doktorka byla velmi vstřícná a milá.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eliška Chrástková Jiný

  Spokojenost ,příjemná a ochotná lekarka vyšetření ,konzultace a přístup k pacientovy vynikající prostě nej. V Hodoníně.doporucuji..


  P
  Lékař: MUDr. Anna Horsáková Jiný

  Paní doktorka příjemná, sestřička příjemná, vyšetření proběhlo velmi dobře! Doporučuji těm, kteří se chystáte navštívit ušní, nosní, krční.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Monika Bařinová Alergie, astma

  Paní doktorka je velmi příjemná, chodím do ordinace už dlouho a nad míru spokojená. Úžasný přístup a vždy mi pomůže od problémů Sestřička taktéž, příjemná, milá.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miroslava Paveleková Kožní vyrážka

  V květnu 2018 jsem navštívil ordinaci s kožní vyrážkou. Po dotazu na můj sexuální život, a v té chvíli poměrně ponižujícím vyšetření paní doktorka zapsala obecnou diagnózu (nespecifikovaná pohlavní nemoc) s tím, že uvidíme co řeknou výsledky krve. Po výsledcích krve a vymizení vyrážky asi po týdnu bylo zřejmě to nejdůležitější, že jsem HIV negativní. V březnu 2019 po téměř roční únavě a bolestech končetin jsem si u svého praktického lékaře nechal udělat kompletní krevní testy, a ono ejhle - borelióza. Za mě velké zanedbání péče, doufám, že k paní doktorce už nebudu muset.
  A ano, jedna mastička na všechno, to bohužel sedí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eliška Chrástková Okluze makularni větévky

  Profesionální přístup, přesná diagnóza, okamžité řešení, milý přístup paní doktorky Vasilkové i sestřičky Fojtilíkové. Mimo jiné moc krásná děvčata. Jen doporučuji :-)


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miroslava Paveleková

  Paní doktorka byla hrozně příjemná a hlavně, na rozdíl od jiné paní doktorky, ke které jsem chodila dřív, ale byla jsem s ní nespokojená, mi řekla, co mi je (alergie na slunce). Po týdením užívání léků a mazaní, se mi vyrážka, kterou jsem měla na rukách i nohách, zlepšila a nakonec úplně zmizela.
  Jinak u mě velké plus taky za to, že i když měla na internetu napsáno, že ordinuje až od 8:30, neobjednané pacienty začala brát už v 7:30.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Anna Horsáková

  Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Je nepříjemná a nijak mi nepomohla. Chodila jsem k ní několik let se stále se vracejícím zánětem dutin. Donutila mě koupit speciální konvičku na výplach dutin a když se můj zánět pořád nezlepšoval, řekla mi jen že nedodržuju léčbu (což nebyla pravda). Odešla jsem proto k jiné paní doktorce a ta mě jako zázrakem vyléčila :).

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu