Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Brno

• Alergolog, Imunolog

„Pani doktorka Rychnovska je velmi mila,ochotna a opravdu odbornik.Dcera cca rok chodila po různých vysetrenich a jedina pani doktorka stanovila naprosto presnou diagnozu a to i vzhledem k celospolecenske situaci v navaznosti na prijate opatreni Vlady Ceske republiky,kdy je prijimani novych pacientu velky problem.Dcera mela opravdu osklivy ekzem ,rozskrabany do krve a bolavy....Nastetsi jsme se obrátily na pani doktorku Rychnovskou a vse dopadlo na 1.Dekujeme a moc si vazime jejiho pristupu k pacientum Více

Mendlovo náměstí 16, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „K paní doktorce chodím od dětství. Jsem velice spokojená. Paní doktorka je odborník s perfektním přístupem k pacientovi. Každý postup, nebo nález ochotně vysvětlí. Ve vyšetřování je velice pečlivá. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Zdravotní středisko s lékárnou Konstancie

• „Velice milá a příjemná k dětem , ve všem poradí mohu jí jen doporučit !!

Masarykova 734, Židlochovice Mapa

Ambulance alergologie a klinické imunologie

• „Paní doktorka je nejem výborná po lidské stránce,ale hlavně je nelice dobrý odborník,což se vůbec nedá říct o dnešních lékařích.Takto výbornou lékařku v dnešní době hledáte velmi,velmi těžko.U předchozí alergoložky jsme čekavali i ne recept 6hodin ( komu zde vadí čekaní 30min. přes limit,vřele doporučuji zajít ke konkurenci,hned po vstupu nám už jen z principu za něco vynadala).Moji dceři málem naoordinovala protialergické injekce(vůbec ji nezajímalo,že má jiné zdravotní problémy,které by se tímto mnohonásobně zvětšily).Díky paní doktorce může moje dcera dělat sportovní aktivity bez omezení.Velký dík za vše. VELMI DOPORUČUJÍ Více

Krásného 20, Brno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Pani doktorka je nesmierne dôsledná a poctivá, všetko vysvetlí. Je vidieť, že svoju prácu robí nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s veľkým osobným nasadením. Podrobne sa pýta na detaily zdravotného stavu, vyšetrí všetko, čo by len náhodou mohlo súvisieť s príznakmi. Sestrička je milá a slušná, vie poradiť. Ordinácia na dobrom mieste, čistá, veľká čakáreň. Na vyšetrenie som oproti objednanému času čakala len pár minút. Jednoznačne odporúčam. Více

Herčíkova 10, Brno Mapa

• „Pan doktor je strašně fajn, pacient jeho výkladu dobře porozumí a skvěle se s ním je možné domluvit. Také celá ordinace a čekárna je příjemná včetně všech sester, se kterýma jsme přišli do kontaktu. Velká pochovala! Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• „Pani doktorka, ktorá je skoro neuveriteľne dobrá. Je podrobná, počúva, pomáha. Robí testy na mieru, naozaj detailnú anamnézu a je milá. Ako bonus spomeniem, že sa s ňou dá dohodnúť aj po maile a díky eReceptu vystavuje lieky na diaľku. Mal som jedného zo špičkových (a empatických) alergológov na Slovensku a pani Bartošová nezaostáva. Vrelo odporúčam. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „Mám s panem Němečkem velmi dobrou zkušenost. Obešla jsem více podobných lékařů a myslím, že zrovna on patří k těm nejlepším u nás. Martina Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „K paní doktorce chodím od mala (dnes je mi 24 let). Velmi mi pomohla v době častých nemocí a také s alergiemi. Oceňuji velice lidský, přátelský a vtřícný přístup. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

• Alergolog, Praktický lékař

„Paní doktorka je moc šikovná, příjemná, má lidský přístup, vždy poradí, pomůže, případně pošle k odborníkovi. Ikdyž má plnou čekárnu, jde to rychle! Sestřička je naprosto úžasná. Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Praktická lékařka

• „Velmi dobrá

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Alergologická ordinace

• Alergolog, Praktický lékař, … Imunolog Více

1 názor

„Odbornice ve svém oboru, velmi příjemná. Čekací doby nejsou velké. Paní doktorka vždy vyjde vstříct a pomůže.

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova