Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• Alergolog, Plicní lékař, Imu… nolog Více

„Chtěla bych poděkovat p. Doktorce Čápové za neuvěřitelný přístup a pomoc vyřešit můj vážný problém. Je to nejlepší lékař s kterým jsem se za svůj život setkala. Děkuji p. doktorko a věřte moc mi scházíte, od doby kdy jste se odstěhovala mimo ČR jsem na podobného človíčka nenarazila a myslím, že už nenarazím. Měla jsem štěstí Klusová Více

ulice, Praha Mapa

ordinace

• Alergolog, Praktický lékař, … Imunolog Více

„Úžasný pan doktor velice milý, profesionál s lidským přístupem.Chodim k němu už řadu let a jsem velmi spokojená.Velice milá sestřička.S objednáním není nikdy problém, čekací doba žádná ????. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Alergolog, Gastroenterolog, … Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• Alergolog, Internista

„V péči od r. 2014 Dlouhodobé opakující afekty HCD a DCD. Udělal testy, které konečně objevili oco šlo. vysvětluje pečlivě a nasadil efektivní léčbu. Mohu doporučit. Profesionální, mám pocit ze nespěchá a vse vysvetli a odpovi na všechny dotazy. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Alergologická ordinace

• „K paní doktorce Vančíkové do polikliniky na Palmovce chodím už 2 roky na imunoterapii (injekce). Doktorka pacienta vždy vyslechne a poradí. Sestřička, která injekce píchá, je taky zlatá a velmi opatrná. V ordinaci je příjemná atmosféra, doktorka má smysl pro humor. S celého srdce mohu doktorku Vančíkovou doporučit. Více

Slunečné náměstí 15, Praha Mapa

Alergologie MUDr. Zuzana Vančíková, CSc. - Imunogen s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Alergolog, Pediatr, Imunolog

„Skvělý lékař, skvělý člověk. Jen setkání s ním mne léčí. Všem určitě pana doktora Kačírka doporučuji a jemu moc děkuji a přeji pevné zdraví. Více

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Dobrý den, paní Dr. moc hodná milá a snaží se pomoci, sestřička také strašně moc hodná ochotná, takhle by to mělo fungovat všude ale vše je o lidech. Jsem moc spokojená. Více

náměstí Dr. Holého 15/1056, Praha Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Dobry den,bydlim v cizine,kde je lekarska pece otresna.Syn mel nekolika mesicni zachvaty kasle a v miste bydliste ho zadny doktor nevysetril,i kdyz ma syn v karte zaznam,ze je ekzematik a v rodine mame alergie.Napsala jsem pani doktorce email,kde jsem ji vse podrobne vysvetlila a pozadala o vysetreni meho syna a jeste jsem si urcila dny,ve kterych by bylo mozne syna vysetrit,navstivila jsem spolu se synem rodinu v CR.Pani doktorka odpovedela na muj email velmi profesionalne a syna do sve ordinace objednala hned za par dni.Za to ji mockrat dekuji,protoze mi syna nikdo jiny hned na rychlo objednat a vysetrit nechtel.Mockrat dekuji!!!!Balazova Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

Alergologie a klinická imunologie

• „Je skvělý, citlivý, přístupný ke všem zdravotním problémům, ale když pracoval ve FN KV, byl to BŮH. Měl tam své pokoje a léčení tam bylo opravdu na úrovni. Bohužel mu je vzali... Alena Ch. Více

Ohmova 271, Praha Mapa

Poliklinika Petrovice

• Alergolog, Pediatr, Imunolog

„S paní doktorkou jsem velmi spokojena, hodná, pečlivě vyšetřuje a má za sebou i výsledky se zdravím mé dcerky, takže vřele doporučuji Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „jsme velice spokojeni. Syn trpí chronickými bronchitidami, doteď jsme končili věčně v nemocnici, paní doktorka nám pomáhá, její trpělivost s tím naším křiklounem je téměř dechberoucí. V příjemném prostředí příjemné ordinace je i příjemný personál, a proto - ač chodíme k lékaři jen velice neradi, u ní se opravdu vše dá zvládnout. Má - řekla bych - celkem rozumný přístup, necpe nám zbytečné medikamenty... a mohla bych pokraćovat dále a dále - prostě doporučuji :-) Více

Krátká 2440/13, Praha Mapa

Alergologie Praha s.r.o.

• „Pan doktor ma velmi dobry vztah k pacientovi , chodim k nemu rada . Vse peclive vysvetli a snazi se poradit jak je to mozne. Vse v klidu, tak jak to ma byt . Sestra take velice mila a ochotna . Více

Šárecká 22, Praha Mapa

Klinická imunologie, alergologie

Ohmova 271, Praha Mapa

Poliklinika Petrovice

• „Jsem v péči u tohoto lékaře delší dobu. Byla jsem u něj v červnu i v červenci a pan doktor ambuloval i se sádrou po vážném zranění . Vždy má pro pacienty na záznamníku i na cedulích vzkaz , kdy bude ordinovat. Neměla jsem s tím jediný problém. Zřejmě jeho zotavování stále trvá, nicméně termíny jeho přítomnosti jsou vyvěšené na dveřích. Léky mám předepsané a celkově jsem s léčbou tohoto lékaře nadmíru spokojená. Pomohl mi s řešením mých letitých problémů. Více

Šumperská 652, Praha Mapa

• Alergolog, Diagnostik

„Paní doktorka Sedláčková je velmi erudovaná a k tomu ještě velice milá a vstřícná lékařka, ochotná vždy vše pečlivě vysvětlit a kdykoliv poradit.Na její adresu mohu poslat jen moc díků ! Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Byl jsem hospitalizován v nemocnici na Homolce v Praze. Celou dobu se o mně pečlivě staral jeden milý pan doktor, který mi svým jednáním můj pobyt v nemocnici zpříjemnil. Mohu jenom doporučit tohoto skvělého lékaře jako vzor pro jeho ostatní kolegy. Více

Platnéřská 11, Praha Mapa

Klinika Laser Plastic

• „S paní doktorkou jsme velmi spokojení,milá,ochotná a má zájem o pacienta..

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika

• „Za mě spokojenost. Individuální a profesionální přístup lékařky a velmi milá sestřička. Paní doktorka netrvala na striktním vysokém dávkování léků jako předchozí alergolog a jsem zdravotně naprosto v pohodě. Více

Blanická 25/922, Praha Mapa

• Alergolog, Imunolog, Endokri… nolog Více

„Skvělá lékařka! Navštěvuji ji již roky. Je velice příjemná, empatická a ochotná. Vřelý lidský přístup. Velice mi pomohla s mými zdravotními problémy. Dokonce za ní dojíždím přes sto kilometrů, rozhodně doporučuji! Více

Bechyňova 3/2571, Praha Mapa

NEFROMED s.r.o.

• Alergolog, Pediatr

„Výborná lékařka, posuzuje všechny aspekty, ne jenom dílčí problémy. Jediná lékařka, která nám vždy pomohla a to s čímkoliv. Výborný přístup. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova