Zobrazit lékaře

149 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

C
    Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

Od paní doktorky jsem odešel. Nemohu říct, že by nebyla milá a vlídná, ale odmítla mi sdělit diagnózu, neprovedla vyšetření pohledem a předjímala v psychoterapii.

MUDr. Andrea Dutková

Dobrý den, nevím, vůbec o jakého pacienta jde, kterému bych nenahlásila jeho diagnozu. Zřejmě jde o zneužití těchto stránek.

Lékař: MUDr. Helena Dvořáková Alzheimer matky

Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

Lékař: Prim. MUDr. Martina Dukátová alergologická konzultace

Já mám s paní doktorkou jen a jen pozitivní zkušenosti, vždy je profesionální a příjemná. Oproti mému předchozímu alergologovi jednoznačně změna k lepšímu. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Zuzana Kotasová

MUDr. Kotasová je výborný odborník, který dobře ovládá svojí práci. Nejdůležitější pro mě bylo, že byla velký profesionál a byla schopna najít řešení mého problému.

Zašla jsem k ní asi 5krát se stejným problém, vždy se mně snažila co nejlépe pomoct. Dříve jsem byla u různých lékařů, kteří byli indiferentní a říkali mi, že problém je psychologický a nedělali potřebné testy. Při každé návštěvě jsem od nich slyšela, že mám špatný sluch, které se zhoršuje.

Systém příjmu pacientů na klinice je pro mě výhoda. Mohla jsem přijít bez objednání, kdykoliv mi opět vznikl můj problém. Kdybych se nesetkala s MUDr. Kotasovou, nevím, jestli bych dnes mohla slyšet na pravé ucho.

Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová Kožní alergie + zhnisaný nehet

Dr.Frösslová je úžasná lékařka s uklidňujícím vlivem na pacienta. Navštěvuji ji po celou dobu její praxe, stará se o celou naši rodinu napříč generacemi. Pomohla s každým problémem a nejsou to jenom mastičky a vodičky, ale prováděla nám opakovaně drobné chirurgické výkony s úspěšným výsledkem. Uměla určit i velmi ojediněle se vyskytující onemocnění přenosné z krve zvířete. Zkrátka za dobrým lékařem se musí dojíždět a s pokorou někdy vyčkat frontu. Lenka Bažantová

Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová

VELMI ŠPATNÉ!
    Nepoznala NAKAŽLIVÉ kožní onemocnění. Když jsem řekla, že stejné příznaky má i můj přítel, reagovala posměšně tím, že ,,to je náhoda''. Skoro se na mě nepodívala, byla protivná a vypadalo to, že ,,diagnózu'' už má předem vymyšlenou. Ať jsem řekla cokoliv (např. že nepoužívám žádné nové výrobky, které by mohly podráždění způsobit atd.), vždy řekla to samé - že je to alergie a předepsala mi silné kortikoidy, které by na tento problém ani nezabraly. Naštestí mi selský rozum velel nevěřit jí ani slovo - na jiné klinice můj problém okamžitě rozpoznali a nasadili léčbu, která byla úspěšná.
    Tuto paní opravdu nedoporučuji!

Lékař: MUDr. Zuzana Kotasová Bolest ucha - dítě 4r

Na polikliniku jsem se dostavila se synem (4r) kvůli bolesti ucha. Zaregistrovali jsme se na recepci, před ordinací seděli 4 pacienti. Paní recepční si nás zapsala a odeslala čekat. Nikdo se bohužel neptal na důvod návštěvy, stav dítěte... Syn měl teplotu, doma jsem měla roční dítě, které bylo taky nemocné. Paní doktorka nás tam nechala čekat skoro 2h. Odhadem šlo dovnitř 7 pacientů, kteří přišli až po nás, dříve než my (nejen děti, i dospělí měli přednost). Sestřičce jsem se třikrát připomínala, vždy mě ujistila, že už půjdeme dovnitř. Vzali nás až ve chvíli, kdy jsem sebe i dítě oblékla a nahlásila na recepci, že odcházíme. Paní doktorka komunikovala pouze se mnou, syna naprosto ignorovala. Mě se ptala, co ho bolí, mě říkala, kam si má sednout, nezeptala se ho na jméno, nulová snaha o empatii a komunikaci. Já jsem mu musela říkat, co asi bude paní doktorka dělat a proč. Znovu tuto ordinaci rozhodně nenavštívíme. Ráda bych napsala i nějakou stížnost, ale bohužel se mi nepodařilo dopátrat jakéhokoliv kontaktu...

Lékař: MUDr. Andrea Dutková

K paní doktorce chodím už léta a a jsem s její péči velice spokojená. Vždy se mi věnuje a trpělivě mne vyslechne.Pokud jsem potřebovala něco neodkladného, nebo změnu termínu, vždy mi vyšla ochotně vstříc. Jsem ji za její přístup velice vděčná a jsem ráda, že jsem se svařila do její péče. A.M.