Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

Opatovská 1763/11

149 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

  Paní doktorka, je moc pečlivá svědomitá, její motto je opravdu zachováno, empatická a lidská, pomohla mi jak jsem byl čerstvě dospělý, teď si k paní doktorce vracím, má hodně andílku a božího světla, jelikož jsem věřící a zajímá mě ezoterika, nejen že je dobrý lékař, vím že o pacientech přemýšlí dost intenzivně, pacientovi řekne co je pro něho vhodné. Velice si chválím tuto paní doktorku. Václav Ženíšek


  F
  Lékař: MUDr. Helena Dvořáková Jiný

  Profesionální přístup. Pomohla mi a vše vysvětlila. Doporučila mi léčbu, která mi pomohla. Škoda, že se přestěhovala. I tak se na ni ráda s důvěrou obrátím.


  C
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

  Od paní doktorky jsem odešel. Nemohu říct, že by nebyla milá a vlídná, ale odmítla mi sdělit diagnózu, neprovedla vyšetření pohledem a předjímala v psychoterapii.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Andrea Dutková

  Dobrý den, nevím, vůbec o jakého pacienta jde, kterému bych nenahlásila jeho diagnozu. Zřejmě jde o zneužití těchto stránek.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Helena Dvořáková Alzheimer matky

  Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: Prim. MUDr. Martina Dukátová alergologická konzultace

  Já mám s paní doktorkou jen a jen pozitivní zkušenosti, vždy je profesionální a příjemná. Oproti mému předchozímu alergologovi jednoznačně změna k lepšímu. Doporučuji!


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Kotasová

  MUDr. Kotasová je výborný odborník, který dobře ovládá svojí práci. Nejdůležitější pro mě bylo, že byla velký profesionál a byla schopna najít řešení mého problému.

  Zašla jsem k ní asi 5krát se stejným problém, vždy se mně snažila co nejlépe pomoct. Dříve jsem byla u různých lékařů, kteří byli indiferentní a říkali mi, že problém je psychologický a nedělali potřebné testy. Při každé návštěvě jsem od nich slyšela, že mám špatný sluch, které se zhoršuje.

  Systém příjmu pacientů na klinice je pro mě výhoda. Mohla jsem přijít bez objednání, kdykoliv mi opět vznikl můj problém. Kdybych se nesetkala s MUDr. Kotasovou, nevím, jestli bych dnes mohla slyšet na pravé ucho.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová Kožní alergie + zhnisaný nehet

  Dr.Frösslová je úžasná lékařka s uklidňujícím vlivem na pacienta. Navštěvuji ji po celou dobu její praxe, stará se o celou naši rodinu napříč generacemi. Pomohla s každým problémem a nejsou to jenom mastičky a vodičky, ale prováděla nám opakovaně drobné chirurgické výkony s úspěšným výsledkem. Uměla určit i velmi ojediněle se vyskytující onemocnění přenosné z krve zvířete. Zkrátka za dobrým lékařem se musí dojíždět a s pokorou někdy vyčkat frontu. Lenka Bažantová


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová

  VELMI ŠPATNÉ!
  Nepoznala NAKAŽLIVÉ kožní onemocnění. Když jsem řekla, že stejné příznaky má i můj přítel, reagovala posměšně tím, že ,,to je náhoda''. Skoro se na mě nepodívala, byla protivná a vypadalo to, že ,,diagnózu'' už má předem vymyšlenou. Ať jsem řekla cokoliv (např. že nepoužívám žádné nové výrobky, které by mohly podráždění způsobit atd.), vždy řekla to samé - že je to alergie a předepsala mi silné kortikoidy, které by na tento problém ani nezabraly. Naštestí mi selský rozum velel nevěřit jí ani slovo - na jiné klinice můj problém okamžitě rozpoznali a nasadili léčbu, která byla úspěšná.
  Tuto paní opravdu nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zuzana Kotasová Bolest ucha - dítě 4r

  Na polikliniku jsem se dostavila se synem (4r) kvůli bolesti ucha. Zaregistrovali jsme se na recepci, před ordinací seděli 4 pacienti. Paní recepční si nás zapsala a odeslala čekat. Nikdo se bohužel neptal na důvod návštěvy, stav dítěte... Syn měl teplotu, doma jsem měla roční dítě, které bylo taky nemocné. Paní doktorka nás tam nechala čekat skoro 2h. Odhadem šlo dovnitř 7 pacientů, kteří přišli až po nás, dříve než my (nejen děti, i dospělí měli přednost). Sestřičce jsem se třikrát připomínala, vždy mě ujistila, že už půjdeme dovnitř. Vzali nás až ve chvíli, kdy jsem sebe i dítě oblékla a nahlásila na recepci, že odcházíme. Paní doktorka komunikovala pouze se mnou, syna naprosto ignorovala. Mě se ptala, co ho bolí, mě říkala, kam si má sednout, nezeptala se ho na jméno, nulová snaha o empatii a komunikaci. Já jsem mu musela říkat, co asi bude paní doktorka dělat a proč. Znovu tuto ordinaci rozhodně nenavštívíme. Ráda bych napsala i nějakou stížnost, ale bohužel se mi nepodařilo dopátrat jakéhokoliv kontaktu...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Andrea Dutková

  K paní doktorce chodím už léta a a jsem s její péči velice spokojená. Vždy se mi věnuje a trpělivě mne vyslechne.Pokud jsem potřebovala něco neodkladného, nebo změnu termínu, vždy mi vyšla ochotně vstříc. Jsem ji za její přístup velice vděčná a jsem ráda, že jsem se svařila do její péče. A.M.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu