Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Opatovská 1763/11

149 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: Prim. MUDr. Martina Dukátová Jiný

K paní doktorce jsme se dostali s mou 2 letou dcerou kvůli podezření na alergii - dcera měla v době vyšetření po celém těle vyrážku. Paní doktorka nebyla vůbec příjemná ani sympatická, vyrážku si prohlédla jen letmo ze dvou metrové vzdálenosti, a poslala nás na krevní odběry. Po nich již více než měsíc čekáme na výsledky, do ordinace se buď nedaří dovolat, nebo na telefon odpovídá velmi nepříjemná sestřička s tím, že se musí poradit zda nám výsledky může vydat, a má k tomu spoustu výmluv proč to nejde. Bohužel nejsou ochotni výsledky zaslat ani pediatričce. Pravděpodobně budeme tedy muset nepříjemné a bolestivé krevní testy s dvouletou dcerou podstupovat znovu, tentokrát však u někoho kompetentního.

Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

Paní doktorka stanovila jeden den v týdnu pro zasílání předpisu na léky. Bohužel několikrát stalo, že jsem musela upomínat sestřičku, aby paní doktorka zaslala recept na léky, které mamince již chyběly. Nyní byla paní doktorka na dovolené. Kontaktovala jsem jí pomocí e-mailu a poprosila o zaslání léku, který mi přislíbila zaslat. Bohužel ho opět nezaslala a na další e-mail již nereagovala zřejmě z důvodu stěhování. Tento přístup se mi opravdu nelíbí a paní doktorka by si měla připomenout Hippokratovu přísahu. Veškerou e-mailovou komunikace mám samozřejmě k dispozici, pro případ, že paní doktorka bude vše zpochybňovat.

Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

Paní doktorka, je moc pečlivá svědomitá, její motto je opravdu zachováno, empatická a lidská, pomohla mi jak jsem byl čerstvě dospělý, teď si k paní doktorce vracím, má hodně andílku a božího světla, jelikož jsem věřící a zajímá mě ezoterika, nejen že je dobrý lékař, vím že o pacientech přemýšlí dost intenzivně, pacientovi řekne co je pro něho vhodné. Velice si chválím tuto paní doktorku. Václav Ženíšek

F
    Lékař: MUDr. Helena Dvořáková Jiný

Profesionální přístup. Pomohla mi a vše vysvětlila. Doporučila mi léčbu, která mi pomohla. Škoda, že se přestěhovala. I tak se na ni ráda s důvěrou obrátím.

C
    Lékař: MUDr. Andrea Dutková Jiný

Od paní doktorky jsem odešel. Nemohu říct, že by nebyla milá a vlídná, ale odmítla mi sdělit diagnózu, neprovedla vyšetření pohledem a předjímala v psychoterapii.

MUDr. Andrea Dutková

Dobrý den, nevím, vůbec o jakého pacienta jde, kterému bych nenahlásila jeho diagnozu. Zřejmě jde o zneužití těchto stránek.

Lékař: MUDr. Helena Dvořáková Alzheimer matky

Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

Lékař: Prim. MUDr. Martina Dukátová alergologická konzultace

Já mám s paní doktorkou jen a jen pozitivní zkušenosti, vždy je profesionální a příjemná. Oproti mému předchozímu alergologovi jednoznačně změna k lepšímu. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Zuzana Kotasová

MUDr. Kotasová je výborný odborník, který dobře ovládá svojí práci. Nejdůležitější pro mě bylo, že byla velký profesionál a byla schopna najít řešení mého problému.

Zašla jsem k ní asi 5krát se stejným problém, vždy se mně snažila co nejlépe pomoct. Dříve jsem byla u různých lékařů, kteří byli indiferentní a říkali mi, že problém je psychologický a nedělali potřebné testy. Při každé návštěvě jsem od nich slyšela, že mám špatný sluch, které se zhoršuje.

Systém příjmu pacientů na klinice je pro mě výhoda. Mohla jsem přijít bez objednání, kdykoliv mi opět vznikl můj problém. Kdybych se nesetkala s MUDr. Kotasovou, nevím, jestli bych dnes mohla slyšet na pravé ucho.

Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová Kožní alergie + zhnisaný nehet

Dr.Frösslová je úžasná lékařka s uklidňujícím vlivem na pacienta. Navštěvuji ji po celou dobu její praxe, stará se o celou naši rodinu napříč generacemi. Pomohla s každým problémem a nejsou to jenom mastičky a vodičky, ale prováděla nám opakovaně drobné chirurgické výkony s úspěšným výsledkem. Uměla určit i velmi ojediněle se vyskytující onemocnění přenosné z krve zvířete. Zkrátka za dobrým lékařem se musí dojíždět a s pokorou někdy vyčkat frontu. Lenka Bažantová

Lékař: MUDr. Dagmar Frösslová

VELMI ŠPATNÉ!
    Nepoznala NAKAŽLIVÉ kožní onemocnění. Když jsem řekla, že stejné příznaky má i můj přítel, reagovala posměšně tím, že ,,to je náhoda''. Skoro se na mě nepodívala, byla protivná a vypadalo to, že ,,diagnózu'' už má předem vymyšlenou. Ať jsem řekla cokoliv (např. že nepoužívám žádné nové výrobky, které by mohly podráždění způsobit atd.), vždy řekla to samé - že je to alergie a předepsala mi silné kortikoidy, které by na tento problém ani nezabraly. Naštestí mi selský rozum velel nevěřit jí ani slovo - na jiné klinice můj problém okamžitě rozpoznali a nasadili léčbu, která byla úspěšná.
    Tuto paní opravdu nedoporučuji!