Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Jana Šmakalová

Internista, Prim. MUDr.

• H

K paní doktrorce Šmakalové chodím pravidelně již několik let. Oceňuji velice její velice přístup k pacientovi, vždy velmi pečlivé vyšetření, sledování trendů zdravotního stavu pacientaa okamžitou reakci na jakoukoliv změnu v jedho stavu. Díky její medikaci udržuji svůj krevní tlak na téměř dokonalých hodnotách

• Výborný

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Václav Fišer

Gynekolog, MUDr.

• H

Lepšího doktora si neumím představit,To že dělá s pacientkou legrácky z něho dělá člověka a ne jen někoho, kdo dělá co musí a na co má diplom. Jeho hlášku, že tu jizvu po operaci musíme zkrášlit,protože ikdyž mě je to fuk, on se na ni koukat nechce. To mě dostalo. Prostě je vidět, že si váží pacientek jako lidí a ne jen předmětu jeho práce:)

• Byla jsem u něj 3x a stačilo mi to. Možná je odborník, to neposoudím, ale na jeho řeči a narážky nejsem zvědavá!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Lenka Džmurová

Endokrinolog, Diabetolog, MUDr.

• J

Přesně tak! - Kladně hodnotím zejména zdvořilost a velmi vstřícný přístup paní doktorky. Vše pečlivě vysvětlí, na dotazy ochotně odpoví. Člověk nemá pocit, že by měl být rychle odbyt. Skvělá organizace - objednací časy sedí.
      Paní doktorka je výborná jako lékařka i člověk.

• T

• Marie Simková

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• I

V ordinaci jsou dlouhé čekací doby a nepříjemné jsou pozdní příchody paní doktorky do ordinace. Na způsob léčení si zcela stěžovat nemohu, protože při viroze mi nasadila léky, které opravdu hned na poprvé zabraly. nejsem lékař, takže toto ani hodnotit nemohu.
      Pomalé tempo paní doktorka má, ale to přikládám spíše věku, s tím už asi nic udělat nejde.
      Zlepšit by bylo možné organizaci ordinaci, např. když opakovaně čekáte na zprávu, protože v ordinaci nemají toner v tiskárně, je poměrně snadno řešitelný problém.
      Objednané pacienty by mohli brát v čase objednání. To je jen o plánování času.

• L

Kdyby jen tempo,čekat dvě hodiny v čekárně už je jakýsi standart u ní.Trhla jsem i rekord 4 hodiny,nebylo vyjímkou když přišla z oběda a řekla kdo není akutní at příjde zítra.A když je člověk akutní tak jakoby nebyl,čeká stejně dlouho..Mladej člověk rovná se simulat!!!když člověk potřebuje někam poslat tak si to musí zařídit sám! A když nic nepotřebuje už ho posílá a je jí podezřelé že je zdravej ... Nejraději léči homeopatikama,paralenem,a bylinkovim čajem.což nevyléčí nic (a nemusí k ní chodit,to si lze koupit i v lékárně)a člověk pak končí na antibiotikách.Poplatek platíte i když nemáte..Zítra k ní jdu po dlouhé době a jsem zvědavá na změnu :-D

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dagmar Dohnalová

Pediatr,

• L

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, pamatuji, že na mě vždy koukala jako na simulanta a větu: co mám s tebou dělat, jsem slyšela nespočetněkrát. Nejvíc ale přestřelila, když mne tři týdny léčila na angínu a na upozornění mé matky nedbala do doby, kdy mne odvezla sanitka s pokročilou mononukleózou. Být tehdy dospělá, žaluji jí. Paní doktorku rozhodně nedoporučuji.

• R

Tuto paní doktorku mám hodně rádaa chodila k ní moje maka od mala i já už od narození ani nejsem hubená ale někdy mi nevynadala

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Martina Pauli

Internista, MUDr.

• Paní doktorka má v péči mne i celou moji rodinu a jsme všichni moc spokojeni jak s lidským přístupem, ochotou a především odborností. Děkuji

• E

Jsem s paní doktorkou spokojený. Co potřebuji vždy ochotně se mi snaží poskytnout. Je s ní velice dobrá komunikace.

• MUDr. Alena Schejbalová

Ortoped,

• K

Výborná doktorka!!! Znám ji odmalička a nemůžu si vůbec stěžovat!!! Celá nemocnice je skvělá, ten přístup, doktoři, atmosféra a je to jediná nemocnice, ze které se mi nikdy nechtělo domů. A to jsem navštívila hodně nemocnic... opravdu vynikající doktorka, která pomůže. I to, jak je rázná se mi na ní moc líbí! :)

• E

Vynikající odborník ve své práci!! Jsem vděčná, že jsem jí navštívila se svojí dcerou. Dcerka má od narození problém s kyčlí. Jezdíme za paní doktorkou na kontroly a na péči si nemohu stěžovat. S kombinací rehabilitace a častým kontrolám u paní doktorky se to lepší.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Zdeňka Hendrychová

Pediatr, MUDr.

• K pani doktorce chodim s obema detmi. Libi se mi na ni, ze vzdy pečlive vyšetří a kdyz se ji neco nezda, hned posila na dalsi vysetreni. Ma velmi dobry pristup k ockovani - nenabizi to, co neni potreba a zbytecne deti nepreockovava. Rozumi homeopatii a atb predepisuje jen kdyz je to skutecne potreba. Navic je velmi prijemna, privetiva a vzdycky me coby vystrasenou matku uklidni.

• Šárka Pokorná

Gynekolog, MUDr.

• I

Velmi příjemná paní doktorka, ochotná, vše vysvětlí, komunikace na výbornou. Šla jsem k ní poprvé s trochou nervozity, která ale záhy opadla :)

• S

Skvělá paní doktorka, vše vysvětlí, má na Vás dostatek času! Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto doktorku byla to skvělá volba!

• Andrea Dutková

Psychiatr, Psychoterapeut, Sexuolog, MUDr.

• A
      Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

K paní doktorce chodím už léta a a jsem s její péči velice spokojená. Vždy se mi věnuje a trpělivě mne vyslechne.Pokud jsem potřebovala něco neodkladného, nebo změnu termínu, vždy mi vyšla ochotně vstříc. Jsem ji za její přístup velice vděčná a jsem ráda, že jsem se svařila do její péče. A.M.

• L

Paní doktorka mi moc pomohla. Je milá, vstřícná, empatická s dobrou odborností. Doporučuji všem.