Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Perfektní přístup a ochota (včetně sestřičky), vše mi bylo vysvětleno. Nečekal jsem. Určitě doporučuji.

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• Alergolog, Pediatr

1 názor

„Nejlepší doktorka, chodím k ní odmalička a vždy se těším na další návštěvu. Přátelská, starostlivá a maximálně ochot Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Ambulance dětská alergologie

• „Výborná paní doktorka. Léčím se u ní již několik let. Vážím si toho, že uznává také alternativní léčbu a nekritizuje mé léčebné postupy, jako ostatní lékaři. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař alergologie

• „velice chválím paní doktorku, která jako jedinná po několikaměsíčních "lítáních" po jiných doktorech dokázala hned objasnit můj problém a najít řešení.Velice ochotná, příjemná s upřímnou snahou mi pomoci.Jde vidět, že své práci rozumí a lidem chce opravdu pomoct.Také velká bojovnice v tom, aby se málo známé diagnozy dostaly mezi ostatní lékaře a veřejnost(HIT), což by opět mnoha lidem pomohlo:-) strašně hodný a chytrý člověk. Více

• Alergolog, Internista

„Paní doktorka je skvělá jak po profesní stránce, tak po lidské. Zaslouží si pochvalu ...a mnohem víc. Pomohla mi dostat se z velkých problémů, které mi způsobila alergie. Její sestřička je také velice milá a vstřícná. Je mi smutno, když se dočítáme, jak jsou někteří lidé schopni kritizovat člověka, který si to nezaslouží. Děkuji moc za péči! Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• „paní doktora je velice milá a příjemná.Je to dobrý odborník, konečně jsem našla alergologa, který neexperimentuje s léky stylem" zkusíme tohle a uvidíme.." ale ví co pacient potřebuje a co mu pomůže. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Výborný alergolog,vždy pomůže,vysvětlí,vřele doporučuji.

Opavská 962, Ostrava Mapa

Mephacentrum a. s.

• Alergolog, Internista, Imuno… log Více

„Paní doktorka byla při mé prvnínávštěvě velmi vstřícná. Rozumí své práci, je to odborník na svém místě.

• Alergolog

Dr. Martínka 1491/7, Ostrava Mapa