Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Paní doktorka je velice vstřícná a pečlivá. Nikdy se nestalo, že by odmítla pomoct, je empatická a ve svém oboru patří k těm nejlepším. Můžu jenom doporučit. Více

Družební 2F, Olomouc Mapa

Alergologická ambulance

Družební 769/2f, Olomouc Mapa

Odborný lékař alergologie, imunologie

• „Paní doktorka Utíkalová je ta nejúžasnější lékařka, kterou jsem v tomto oboru potkala a jsem tak ráda, že jsem se k ní dostala ! Pečlivá, důsledná , trpělivá ,ochotně a v klidu všechno vysvětlí . Musím pochválit i sestřičky , které jsou moc ochotné a příjemné, snaží se vše vysvětlit a pomoct. Kéž by to takhle fungovalo všude ! Více

FN Olomouc - Oddělení alergologie a klinické imunologie

• „Paní doktorka Kalabusová je úžasná, před lety mi velice pomohla, když si odborníci nevěděli rady se mnou a ani po pravdě je moje zdravotní problémy nezajímaly spíše obtěžovaly. Paní doktorka mě léčila tenkrát 4 roky, je velice chytrá a má přehled, že i supluje za ostatní odborníky. V současnosti řeším opět zdravotní komplikace a paní doktorka mě vzala bez váhání a snaží se mi opět pomoci. Je mi líto, že ostatní doktoři nemají stejný postoj k pacientům, že jim nejde o zdraví jejich pacientů a musíte se domáhat vyšetření, na které máte nárok. Za mě velké poděkování a neskutečná vděčnost paní doktorce, je to člověk s laskavým srdcem a skvělá odbornice. Více

Čechova 760/41, Přerov Mapa

Odborný lékař alergologie, imunologie

• „Mohu říct, že díky paní doktorce dneska žiji. Když jsem byla malá, nemohla jsem vyjít ani deset schodů bez zadýchání. Dnes již beru jen minimální dávky léků a mohu dělat všechno, co ostatní lidé. Navíc je to velice příjemná osoba. Pokud se chováte mile a ne povýšeně či že jste "sežrali všechnu moudrost světa", určitě rádi pomůže a poradí. Více

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař alergologie

Karlov 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař alergologie

• „DOKONALÝ!!! Kdyby takový byli všichni lékaři, to bychom nemocní chtít byli :-)) Naprosto laskavý, humorný, lidský. Za mých 40 let života jsem podobného nepotkala. A to jsem ještě nezmínila, jak se v lékařských záležitostech vyzná- tedy je to velký odborník. Úžasný člověk!! Doporučuji MAXIMÁLNĚ!! Více

FN Olomouc - Dětská klinika

• „Paní doktorku Rozehnalovou rozhodně doporučuji. Pomohla mi s problémem, který se se mnou táhl více jak půl roku a vyřešila mi ho skoro během týdne. Příjemný přístup paní doktorky i sestřičky je také velké plus! Více

fakultní nemocnice OL F

• M. Majerové 2/794, Prostějov Mapa