Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

Nemocniční 5, Uničov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně! Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „svědomitý ,stále se vzdělávající lékař s lidským přístupem k personálu i pacientům.

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

I. chirurgická klinika

• „Mám srovnání,před 3 lety jsem byla s jiným prstem ve FN,tam jsem byla objednaná týden,pak jsem čekala od 7 hod. do asi 13,30 hod kdy mne vzali,vrtali se v prstu téměř 1 hodinu,nyní jsem byla objednaná ze dne na den,čekala jsem půl hodiny a za 15 minut odcházela.Nevěřila jsem,že to může být takový rozdíl.Opravdu neuvěřitelné,jaký rozdíl.Mnohokrát děkuji,a pokud budu mít problém,jedině k panu MUDr.R.Žižkovi Více

Horní náměstí 13, Šternberk Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Podle mého názoru výborný lékař a především člověk, velmi trpělivý a ochotný každému vyjít vstříc. Byla jsem velmi mile překvapená jeho vstřícným přístupem k pacientům, i když z jejich strany to právě košer nebylo. Myslela jsem, že na takové lékaře se dnes díváme jen v televizi, takže děkuji pane doktore za praktickou ukázku. Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• „Museli jsme na pohotovost se synem, kterému budou 2 roky... Pan doktor byl profesionální a milý, problém vyřešil, synovi pomohl, podal dostatek informací o následné péči. Naprostá spokojenost. Více

tředomoravská nemocniční a.s. - odštěpný závod Nemocnice Prostějov

• „Pan primář je v našem zdravotnictví asi přírodní úkaz. Neskutečně ochotný, příjemný a navíc odborník. Na to v nemocnicích málokdy narazíte. Domluvili jsme u něj operaci tatínka, posléze i manžela. Naprostá spokojenost!!! Moc DĚKUJEME! H.W.Kučerová Více

Nemocnice Prostějov

• „Když to vezmu sobecky tak jsem rád, že pan dr. Laca je skromný a nevystavuje své kvality na odiv, ale dělá svou práci a plní své poslání. Protože pokud by se ještě více rozšířilo jaký je borec, bylo by asi velmi obtížné se do jeho ordinace vůbec dostat Více

Nemocniční 5, Uničov Mapa

• Chirurg, Gastroenterolog

1 názor

„Já mám s panem doktorem jen nejlepší zkušenosti,vše vysvětlil a měl lidský přístup!Hypochondrem mě teda nikdy nenazval a to je mi 28 let! !!DOPORUČUJI!! Více

• Chirurg, Gastroenterolog

„Mám deset let refluxní chorobu jícnu, za sebou laparoskopickou operaci ve FN Homolka a taky dvě dakší reoperace ve FN Olomouc. V obou přípacech mne reoperoval MUDr. Aujeský. Práve jemu vděčím, že aktivně nadále sportuji a užívám naplno života. Barretův jícen patří mezi zánětlivá onemocnění jícnu. Jedná se o refluxní esofagitidu, jež je zapříčiněna jícnovou reflexní chorobou. MUDr. René Aujeský je DOKTOREM, který vypadá, chová se a přemýšlí jako žádný jiný DOKTOR, kterého jsem kdy potkal. Pro Aujeského je i humor nejlepší medicína a on udělá cokoli, aby se jeho pacienti smáli. A já se díky němu usmívám každý den. Můj DOKTOR je výborný lékař a profesionál. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice Olomouc

• „Výborně mi pomohl vyřešit mé dlouhodobé problémy s kolenem. Na jeho radu jsem nešel do žádného invazivního zákroku a počkal. Měl pravdu v tom, že se s ustálením růstu problém vytratil. Přecejen operace kolene vám kloub nikdy úplně nespraví a do konce života budete mít na kloubu jizvy. Děkuji a vřele doporučuji. Více

Dobnerova 26, Olomouc Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Jsem pacientkou paní doktorky více než 10 let. S její péčí a přístupem jsem velmi spokojená. Je to mimořádně hodný člověk, světově uznávaný odborník. Cena za ošetření je po dobu 10 let stejná. Po přečtení negativních, lživých a urážlivých příspěvků jsem roztrpčena. Napadá mě jediné, a to, že v naší zemi se úspěch neodpouští. Pokud někdo svou pílí, odborností, milým přístupem a mimořádně vysokou odborností převyšuje ostatní, tak se stává nežádoucím a musí být zlikvidován, neboť ohrožuje ostatní, méně úspěšné. Je mi z toho smutno a proto jsem se rozhodla nemlčet a alespoň tímto svým krátkým příspěvkem napravit nespravedlnost, která je páchána na vysoce erudovaném odborníkovi, který má tu „drzost“ převyšovat ostatní. Paní doktorku jednoznačně doporučuji!!! Více

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

Lasercentrum-chirurgie

• „Velice rychlé vyřízení a příjemný přístup doktora i sestřičky. Doktor byl komunikativní a vzipný, to mi pomohlo nebýt tak nervózní, Doporučuji Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

• Ovesná 6, Olomouc Mapa