Zobrazit lékaře

771 11, Olomouc, olomoucký

• Irena Škodová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Paní primářka Škodová je velice výborná a zkušená lékařka. Moc mi pomohla, zaslouží si velké díky a to i za to jak vede oddělení a má příjemný personál, který se stará o pacienty na výbornou :)

• P

Byla jsem operována p.primářkou celkové odstranění štítné žlázy takový lidský a profesionální přístup od ní i od sestřiček byl ukázkový,proto chválím a obdivuji,A doporučuji všem

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Kateřina Teplá

Dermatolog, MUDr.

• J

Paní doktrorka mě poslala s infekcí ve vlasech na psychiatrii.

• paní doktorka je na vysoké úrovni.mě odstranila znaménko a bez velkých jizev.co se týče lupénky věčinou doktoři mají omezené postupy.lupénka by se neměla léčit na kožním ,protože je to autoimunitní onemocnění.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Luděk Ordelt

Praktický Lékař,

• P

Pan doktor neodpovídá na pozdrav, je arogantní, na pacienty zvedá hlas a je celkově velice nepříjemný!! Snad už nebudu mít tu čest. Nějak chlapeček zapomíná, že on je tu pro nás!!

• Dominika Diamantová

Dermatolog, Prim. MUDr.

• K

Paní doktorka je sice velmi pečlivá, své práci rozumí a snaží se pomoci, ale její přístup k lidem je velmi zvláštní. Nejednou jsem od ní odcházela velmi rozčarovaná... Při poslední návštěvě mi psala recept na mastičky na atopický ekzém. Prosila jsem ji, jestli mi nemůže předepsat větší množství, že minule mi to vystačilo na 3 týdny. Řekla mi, že až mi masti dojdou, tak stačí zavolat a ona mi připraví další recept, který si vyzvednu. A domluvily jsme se na kontrolu za 3 měsíce Odcházela jsem spokojená, že jsme se domluvily. Po měsíci, když mi masti došly, volala jsem paní doktorce, jestli by mi mohla připravit recept. Velmi nepříjemným tónem mi zdělila, že nejsme v řeznictví, kde si každý řekne kilo hovězího nebo kilo vepřového. Prý co s těmi mastmi dělám, že už mi došly (podotýkám, že se mažu několikrát denně, uplně celá a tak jsem těch 300 g masti vypotřebovala). Nakonec se paní doktorka tedy uvolila, že mi vyjímečně recept napíše.
      Ještě bych přidala takovou perličku: Na jedné z kontrol jsem se ptala, jestli je na atopický ekzém i něco jiného než milion různých mastiček. Měla jsem na mysli nějaká homeopatika, alternativní léčbu nebo tak něco. Paní doktorka mi dala radu nad zlato - vyškařte si doma sádlo a namažte se tím.
      Po těchto zkušenostech se tam už neukážu, paní doktorka je odborník. Její přístup možná někomu nevadí, ale mně je tedy nepříjemný.

• Z

K paní primářce chodím od svých 5. let, kdy se mi objevil atopický ekzém. Překonaly jsme spolu těžké období, kdy jsem několik let měla ruce popraskané často až do krve a plné puchýřů (kdo je atopik, zná), ale dík její péči se to dalo vydržet a dnes o 18 let později mám kůži jako každý jiný člověk a po ekzému nezbylo zhola nic, což nebývá v případě této nemoci pravidlem (mám na mysli takřka úplné vyléčení). Jejího profesionálního a současně vstřícného postoje si cením. Rozhodně nejlepší doktor, ke kterému jsem kdy chodila, a to jich bylo.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Miloslav Vyhnánek

Internista, MUDr.

• Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu
      Viktor Vítek

• J

Paní PetraPetra asi jste si spletla člověka, a vaše hodnocení nemá žádnou váhu, protože obsahuje několik chyb, které jen nasvědčují tomu, že jste si spletla člověka, nebo jen lžete. Výše zmíněný doktor podplukovník Vyhnánek, patří k opravdovým odborníkům, kteří mají schopnost nejenom pomoci pacientům, ale dokonce se do nich vcítit a porozumět jim a vyhovět jejich konkrétním potřebám. Již výše zmíněného lékařu mohu jen dále všem doporučit a s klidným svědomím udělit nejlepší možné ohodnocení.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jiří Kubiš

Fyzioterapeut, MUDr.

Výborný specialista.
      Nesnaží se pouze odstranit vzniklé problémy, ale hlavně najít jejich příčinu. Podrobně vysvětlí i názorně předvede, proč k zdravotním potížím došlo, ochotně poradí jak dál pracovat na svém zdraví, aby se bolesti utlumily, nebo vymizely zcela. Nemáte u něj pocit, že musíte "honem, honem", aby jste nezržoval, naopak je znát, že mu na pacientovi záleží, čehož si velmi vážím.
      Děkujeme za skvělé tipy na cvičení. Pokud by se problémy objevily někdy znovu, víme, kam zajít.
      Velmi nám pomohl. Příjemný, pozitivní člověk.
      Vřele doporučuji a děkujeme ! Za sebe a mého tatínka J. Konečná

• R

Pan doktor je velmi příjemný, zdvořilý a na pacienta si vždy udělá dostatek času. Vyslechne, vyšetří a odborně pomůže. Jsem sportovec s hypermobilní páteří a občas se zaseknu tak, že k lékaři dojdu zkroucený jako paragraf. Pan doktor mne vždy napraví velmi profesionálně a téměř bezbolestně. Vřele doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Josef Pokorný

Otorinolaryngolog,

• Doktor Pokorný je výborný lékař, který vždy velmi pečlivě vyšetří a vše vysvětl. Je vynikající a zkušený operatér. Před mou operací mi vše podrobně vylíčil co mě čeká, takže jsem byla naprosto klidná. Plně mu důvěřuji a vřele doporučuji.

• Zdeněk Faldyna

Psychiatr,

• T

Lidský a chápající přístup.
      Doktor na správném místě.
      Jeho kolegové se ještě mají hodně co učit, aby mu vůbec šahali po kolena.

• M

Lidský,vynikající odborník, budí důvěru, zkrátka umí.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Radim Burda

Gynekolog, MUDr.

• K

Zensky vy si asi sedite na vedeni za prve kdyz vejdu do ordinace stojim nesedam hned pan doktor rekne vyskocte si ja jdu popotahnu si sama podlozku i kdyby ju predemnou sestricka uz popotahla po vysetreni se jdu rovnou oblict i s kalhotama otazka 1 minuty a jdu si sednout za doktorem vazne nechapu nektere z vas pak si stezujete ze mate zanety a kde jake nemoci kdyz si sedate jedna za druhou na zidlu .S panem doktorem jsem spokojena chodim kdo nemu uz 9let a mam 4 tehotenstvi vse vzdy bez problemu a zachranil me po vysetreni z fn tak tam k te stare doktorce uz nikdy nejdu prej varixi na deloze ale prd zanet jak brno chodila sem v predklonu a horecky no hruza byla sem rada ze sem se vubec vyskrabala za panem doktorem

• E

Naštěstí už k němu nechodím, ale těch pár let mi stačilo. Nejlepší byla poradna pro těhotné když si pozval všechny najednou a pak sem tam seděla třeba 4 hodiny než na mě přišla řada.. v "jiném" stavu to byla fakt pecka.. Na prevence a když se nic moc neřeší tak je asi ok, ale jak máte nějaký problém, tak jen obtěžujete, můj názor..

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Tomáš Kuraš

Chirurg,

Umístění: Vojenská nemocnice OlomoucSlužby: Bolesti paty

Pan doktor byl ze zacatku dost nepříjemný a az arogantní. Dost me to rozhodilo. Cekala jsem od 15 hod, tj pul hodiny pred zaviraci dobou. Pak me vzali 10 minut pred koncem ordinacni doby. V ordinaci mi jako jednu z prvních vet pan doktor rekl: co si myslite, ze s ti ted pred koncem oteviracky udelame (dost drsna veta od doktora!). A pak mi ke konci jeste rekl neco ve smyslu, ze on tady je jenom do pul čtvrté, at si to zařídím jak chci. Taky moc pekne. Pak kdyz jsem se tam vrátila po rentgenu, tak uz byl příjemnější. Pote jsem pochopila ze je tak nepříjemný protoze meli nejaky tezky pripad. To ho nicmene neopravňuje se takhle chovat vůči pacientovi. Celkově jsem z chirurgie odchazela z hodne špatným pocitem