Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Úraz oka se mi stal v 13-ti letech. Paní doktorka mě bez odkladu vzala a vyšetřila. Je to již 23 let. Od té doby jsem spokojený "pacient". Když potřebuji, tak se domluvím a dojedu. Výborné a milé zacházení, jde vidět dlouholetá praxe a vysoké znalosti. Rád obětuji čas i peníze a dojedu i když nyní to mám přes 100km. Více

Nezvalovo nám. 5/847, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit. Více

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Oční centrum Videat s.r.o.

• „Před týdnem operace horních víček, dnes vytažení stehů. Paní doktorka odvedla vynikající práci, při konzultaci vše podrobně vysvětleno, zákrok proveden v domluvený čas, velice jemná práce rukou paní doktorky, velký ohled na klienta, podána tbl na zkidnění z důvodu nízkého prahu bolesti, jedno víčko kompletně cca do 25 minut i s znecitlivěním, plná péče a zájem i při kontrole a vytažení stehů. Rozhodně doporučuji, byl to výborný výběr skvělé a pečlivé lékařky. Více

Valova 5/1074, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Paní doktorka je profesionální, zkušená a poradí. Avšak přijde mi odměřená a z hlediska lidského přístupu mi nesedí. Chodím k ní už řadu let, jelikož je dobrá lékařka. Více

Porubská 551, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „K paní doktorce Aufartové chodíme s manželem léta a jsme velmi spokojeni. Je profesionální, ochotná, problém konzultuje. Fakt je, že čekárna je vždy plná... Ale u dobrého lékaře se vždy čeká! Doporučujeme! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s

• „Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší lékařka, kterou znám. Profesionálka, k dětem úžasná a trpělivá. Všem doporučuji . !!!!!!!!!

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

• „Pohodová doktorkaR

Opavská 962, Ostrava Mapa

• „Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost.

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Hlavní 11, Frýdek-Místek Mapa