Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek Mapa

psychiatrická ordinace

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Zdravím. Navštěvuji delší dobu pana doktora a teda za mě velká spokojenost a hlavně pomoc. Táňa. S.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Velice dobrý lékař ,poradí zhodnotí ,snaží se pomoct ve všech směrech. Je příjemný a velice ochotný.

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi. Hodně pomohl mému synovi i mně. Má srdce na správném místě a je lidský. Vážím si toho. Moc děkuji pane doktore. S úctou Zapletalová Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

• „Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Skvělá lékařka a zlatý člověk s lidským přístupem. Škoda jen, že už paní doktorka odešla do zaslouženého důchodu. Přeji ji ještě spoustu krásných let prožitých ve zdraví , klidu a pohodě. Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pro mne výborná, léky trefila a na hospitalizaci poslala když to fakt nešlo jen lékama. Pomohla mi velmi. Tam je problém, jak si pacient sedne, zvláště já s potížema s autoritama. Paní doktorka je třída. To její z. sestra grrr. Jsem moc senzitivní, jen se mi přišlo echt, že hlásí čekárně moji diagnózu a další "příhody" s jejím jemným chováním. Naposled mi přišla naopak velmi příjemná, jsem za to rád... Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „tato paní doktorka je opravdu velice dobra dělá svou práci velmi zodpovědně. Za celou dobu léčby jsem se přesvědčila ne jen o tom že přistupuje ke každému svému pacientovi s úctou a respektem bez rozdílu milé a klidně, ale také o tom ze ji mohu věřit umí člověku podat pomocnou ruku ale také jej v čas upozornit na chyby. podle potřeby umí byt i přísná. Doporučila bych ji všem kteří chtějí na sobě pracovat a potřebují pomocí. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorku Ressnerovou jsem poznala před 10 lety..Je to 100% odborník ve své profesi ..Mně pomohla a stále mi pomáhá..Naprosto jí VĚŘÍM...Je odborníkem v oblasti psychiatrie...Dodala mi důvěru a sílu v sebe sama ..Věřím jí..Paní Naďa, její zdravotní sestra, je skvělý člověk ..A společně tvoří úžasný profesní tandem ..Přeji oběma,aby se jim dařilo ......Ilona K. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa